сказочное_Бали• Изменено 30 декабря 2025

Порадниці, які за кордоном, як ви?

Мій перший Новий рік далеко від дому був суцільним сумом і сльозами. Цей, другий, не такий депресивний, але й хорошого мало. Дуже любила це свято: меню, продукти, готування під Іронію, ялинка, до батьків привітати і святкувати з друзями... Тепер нічого цього немає.
Тишком_нишком• 30 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Так німці вже викинули, ще 26 грудня. У нас завжди до Водохреща стояла, весь січень. І тут так роблю.
Стоїть за правилами України тому утилізація складніша
Борисфенка• 30 декабря 2025
Ответ длясказочное_Бали
Я б з радістю, але не можу їхати 5 годин в одну і 5 в іншу сторону
Та розпитайте у інших біженців, десь поряд з вами є польські магазини, перевізники возять що хочеш, рибою і ікрою завжди хтось нелегально торгує. Було б бажання, знайдете.
Ванна Тазиковна• 30 декабря 2025
Ответ дляДелайКак_Я
не хочется, от местной пищи тошнит
Ну вас же есть ’русские’ магазины? Или тоже нет?
Тишком_нишком• 30 декабря 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Різниця між бажанням лікаря і баристи побути вдома яка?

Були би лікарем - то би порозмовляли
Распутница• 30 декабря 2025
Ответ дляКарамелька
Вот и ладненько ! Вот и хорошо ! Мы - это конечно семья с мужем и детками, рада за вас !
С мужем и одной деткой. Ещё мама и сестра с семьей рядом.
Карамелька• 30 декабря 2025
Ответ длясказочное_Бали
Я рада, шо вам смішно. Хочеться, щоб ви прям все це пережили і потім теж посміялись.
Та не розуміють тут ваші почуття, не читала я всю тему , не знаю де ви, але настрій гівняний, а не святковий , вибачте, може мене просто наболіло. Я зараз в Польші , приїхала на тиждень до сина, він тут сам, 2 рік,просто переживає тупо час. І ці свята не милі просто, дома темінь, холод, смерть рідних, а тут все чуже і неприємне, змішані почуття
ДелайКак_Я• 30 декабря 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
нЭт, до моего городка не доехали
мама иногда передает что-то, но тут у меня ощущение продукты химозные,морковка , от которой пятна водой стираются и т д
Ванна Тазиковна• 30 декабря 2025
Ответ дляДелайКак_Я
нЭт, до моего городка не доехали
Хм. Это вы где, в Европе везде вкусные продукты...в Америке не была, не знаю
Борисфенка• 30 декабря 2025
Ответ дляТишком_нишком
Не очікувала, що настільки. Якийсь рік не обрізала гілки, дай думаю винесу цілу біля смітника покладу, все одно ж сміття вивозять, заберуть. Фіг там - валялися та ялинка там місяців два, аж поки навесні не почали кущі і дерева обрізати, тоді вивезли. Ще й переживала, щоб мене не штрафонули часом, пронесло.
Карамелька• 30 декабря 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Другий,до цього жили у Англії,там все працювало) як і всі магазини у НД як мені цього не вистачає)) Самі поляки,доречі,самі б не проти щоб магазини працювали у нд)))
До речі, наші українські магазини працювали і на Різдво і в неділю, продавці міняються, нормальна практика для нас
Не пью, не курю• 30 декабря 2025
Ответ дляТишком_нишком

Були би лікарем - то би порозмовляли
Ну так,де відповідь. Лікарю додому не треба,а баристі треба?
Тишком_нишком• 30 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Можна тоді штучну і пакувати в коробку за власним графіком
Пасхальний тролік• 30 декабря 2025
Ответ дляТишком_нишком
Клас
Мій максимум поки що варені буряки
Я ещё и язык уже готовый покупаю
Автор, спасибо за тему: я хоть подняла себя с постели и салат нарежу. Под вино 🍷
Стопясят раз обсуждала• 30 декабря 2025
Ответ дляАннуитет
Мне сейчас дочка выносит мозг что мы отметили Рождество и нет вайба нового года. Ей нужно оливье и т д. Мы отмечать то собираемся , но откуда у нее вайб в оливье в 16 лет хз
как откуда, генетическая память
ДелайКак_Я• 30 декабря 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Не вкусные, не везде и напичканы. По анализам вижу, когда сдаю в Украине.Испания,ЕС укакошил их сельское хозяйство , быстрее польское яблоко увидишь
Ванна Тазиковна• 30 декабря 2025
Ответ дляДелайКак_Я
А рыба, морепродукты вкусные?
ОноВамнадо• 30 декабря 2025
Ответ дляДелайКак_Я
А в Украине все покупали польские яблоки и голландские груши и не жаловались😅
Тишком_нишком• 30 декабря 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Ви втомили
Реально дивне порівняння тих що то рятує життя та примх . Може і акушерка хоче додому і пологи припинити ?
Були би лікарем то би знали , що колектив формує графік так щоб побажання кожного максимально врахувати
ДелайКак_Я• 30 декабря 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
А рыба, морепродукты вкусные?
это идеальные, но приелось..и уже не очень люблю
Пасхальний тролік• 30 декабря 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Она не придумала ещё. Можно подумать,без шубы и оливье нельзя что-то другое приготовить
Я все жду предложений админов наполнять сайт дурными темами; я столько троллям подсказывают что писать, что уже сама могу на этом зарабатывать:))))
ДелайКак_Я• 30 декабря 2025
Ответ дляОноВамнадо
не покупали, они не пахнут и т д.
из польских дохлая шарлотка без запаха
НичеНипанимаю• 30 декабря 2025
От за іронію дуже обідно, співчуваю вам, авторко
Ванна Тазиковна• 30 декабря 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Такой фильм пропускает толковый
дамаАмстердама• 30 декабря 2025
Ответ дляБез комплексів
Ми в польщі і так,олів´є ні з чого зробити. Але справа зовсім не в олів´є
Моркви, картоплі і яєць нема? Горошку? То можна і без нього. Ковбаса є. Можна на курку замінити. Я в щоці😆олів´є можна зробити всюди.
Борисфенка• 30 декабря 2025
Ответ дляТишком_нишком
Живу люблю. Тому цьогоріч композиція з гілок. Потім гілки в біо-пакет і в контейнер для харчових відходів.
А взагалі створити свято в квартирі на дві людини - чи й не проблема. Пару прикрас, пару страв, музичка з Ютуба, одягнути якийсь одяг тематичний, під ялинку подарунки покладу - ну що ще треба? Снігу треба, але де ж його візьмеш.
Тишком_нишком• 30 декабря 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Напічкані за нормами на відміну від українських
Не пью, не курю• 30 декабря 2025
Ответ дляТишком_нишком
Ви втомили
Так от,логічно тоді нікого не виділяти. І колектив кафе теж може формувати графік.
ДелайКак_Я• 30 декабря 2025
Ответ длядамаАмстердама
пробовала не -то, тут с овощами не то что-то , вкуса нет .
Это не та картошечка, которая пахнет
Яжбоматусяблін• 30 декабря 2025
Ответ длясказочное_Бали
Ковбаса зовсім не та, майонез.
Никогда не делаю оливье с колбасой и майонезом, так как их просто не ем
Тишком_нишком• 30 декабря 2025
Ответ дляДелайКак_Я
не покупали, они не пахнут и т д.
из польских дохлая шарлотка без запаха
Та точно
І чері не солодкі , і картопля не смачна і манго дубові
Які різні всім овочі і фрукти завозять