Аннуитет• 31 декабря 2025
Чи варто зараз купувати ОВДП чи військові облігації?
Є певна невелика сума коштів, які є бажання інвестувати.
На придбання нерухомості не тягну,
розглядаю можливість вкласти кошти в купівлю ОВДП чи військових облігацій ( терміном до 1 року).
Хто в цьому розуміється, інвестує так? Чи варто зараз ?
В валюті чи гривні?
Чи є різниця в виборі банку?
Через Дія це робите?
На придбання нерухомості не тягну,
В валюті чи гривні?
Чи є різниця в виборі банку?
Через Дія це робите?
Ніколи не збрешу• 31 декабря 2025
Лучше спать на подушке сидя, оно конечно не полезно, но шо так шо так пропадут деньги
Плекаю думи• 31 декабря 2025
Ви порахуйте, скільки ви заробите, ось і буде відповідь варто чи ні. Ви пишите, що сума невелика, це скільки?
Ms. Скромность• 31 декабря 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Только если от 10000000, копейки съест инфляция
Та, ну! Автору ж на житло не вистачає не в Нью-Йорку.
Хоча
Невісточка ж• 31 декабря 2025
Меня больше всего бы волновало не сколько заработаю, а точно получу назад ?
Ms. Скромность• 31 декабря 2025
Ответ дляНевісточка ж
Прийде сповіщення в дія
Аннуитет
• 31 декабря 2025
Ответ дляMs. Скромность
Про яку суму йде мова?
Гривна чи валюта? Девальвацію враховуєте?
Поки намагаюсь розібратись в цій темі. Розглядаю 2 варіанта - і валюту і гривню, по гривневим дохідність вища, але ж і інфляція ...
Суму, яку готова інвестувати до 500тис.грн
Ціль зберегти кошти до кращих часів, коли можна буде купити нерухомість без ризику прильоту
Ms. Скромность• 31 декабря 2025
Ответ дляАннуитет
Далі можете не продовжувати з такою сумою
Невісточка ж• 31 декабря 2025
Ответ дляMs. Скромность
Да ну все равно сумма хоть и на пол квартиры не хватит.
Автор я бы если и рискнула то евро или доллар
Ms. Скромность• 31 декабря 2025
Без брокера вам не розібратися.
І моя вам порада, краще не лізьте, бо залишитися можете не те, що без доходу, а і без цих 500
Невісточка ж• 31 декабря 2025
Ответ дляMs. Скромность
Прийде сповіщення в дія
Что деньги тю тю или какое ?
Ms. Скромность• 31 декабря 2025
Ответ дляНевісточка ж
Что деньги тю тю или какое ?
Запитаємо у автора згодом, якщо дію на той час не положать разом з фараоном
Аннуитет
• 31 декабря 2025
Ответ дляПлекаю думи
Дохід то порахувати не важко, важко спрогнозувати ризики в нашій державі:( Чи отримаю назад.
90x60x90• 31 декабря 2025
Ответ дляАннуитет
Завжди вплюта була вигідніша. Овдп гарантуються державою.
Пам´ятаєте, валюту неможливо було купити, лише через валютний депозит? 10 сторінок такі от нищебродки насміхалися з думки купити валюту таким чином, а тверезі купили її за шикарним курсом і отримали її через 3 міс без проблем.
Ms. Скромность• 31 декабря 2025
Ответ дляPrervana
Ну то есть еще со времен сгорания денег на книжках эта страна регулярно кидает народ на бабки, но именно сейчас все должно измениться
Ви бездушна! Хіба можна таке писати перед новорічним святом
Аннуитет
• 31 декабря 2025
Ответ для90x60x90
Так, пам´ятаю, бо теж тоді через короткостроковий валютний депозит купувала валюту.
Аннуитет
• 31 декабря 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Так сума вкладення не впливає на дохідність:)))
Ставка однакова для будь якої суми
Ну хіба що виходити з вашої логіки, що з 1млн я зроблю більшу суму, ніж з 500тис, то я з вами згодна, логічно:))
Ставка однакова для будь якої суми
Невісточка ж• 31 декабря 2025
Ответ дляPrervana
То все Рашка...мы не такие :)
Коко На Страже• 31 декабря 2025
Зачем это покупать на разбираясь , поменяйте в валюту и спите спокойно
Ответ дляАннуитет
Ставка однакова для будь якої суми
тут половина тупоголовых. не читайте их. вкладывайте ровно половину. на грн . Все выгодно. Через моно, приват
ЛижТолько• 31 декабря 2025
Ответ дляАннуитет
Інвестуйте в фондовий ринок і не морочте собі голову.
ОВДП це звісно добре для держави і почесно для її громадян, але наразі це благодійність, а не інвестиція.
Ви в стані собі зараз це дозволити?
Донька подруги• 31 декабря 2025
Принимают до 100 тыс,можно положить в разные банки,выплата через два месяца и 18 дней,если вы положили на два месяца ,проценто нет,выплата по окончанию срока вощвращ на карту,у вот что я знаю
ТаПрямТам• 31 декабря 2025
Ответ дляЛижТолько
Ви в стані собі зараз це дозволити?
Що значить благодійність?
ЛижТолько• 31 декабря 2025
Ответ дляТаПрямТам
Що значить благодійність?
в тому що це малоприбуткова інвестиція
ТаПрямТам• 31 декабря 2025
Ответ дляЛижТолько
в тому що це малоприбуткова інвестиція
Якщо гроші лежать вдома тоді взагалі немає прибутку.Там нормальний% без податку
ЛижТолько• 31 декабря 2025
Ответ дляТаПрямТам
Хіба я пропонувала щоб гроші лжали вдома?