Чавонадо• 31 декабря 2025
Снять деньги без комиссии
Есть какие-то лайфхаки, чтобы снять деньги без комиссии с приватовской карты ?может в кассе валюту купить?
СкрипяСердцем• 31 декабря 2025
Если универсальная карта, то только с процентами. Если карта для выплат, то без %.
Мамкиня доця• 31 декабря 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
На карту для виплат з % переказ.
СпайдерВумен• 31 декабря 2025
перекиньте з однієї картки на іншу і зніміть... я 100 тис перекинула- 50 гр комісії
СкрипяСердцем• 31 декабря 2025
Ответ дляМамкиня доця
На карту для виплат з % переказ.
Странно, я снимала деньги с карты для выплат, никаких процентов. А с универсальной карты, когда снимала деньги, процент какой-то сняли, не помню сколько.
Мамкиня доця• 31 декабря 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Ви розумієте те, що читаєте? % знімають під час переказу на карту для виплат, а не під час зняття готівки.
СкрипяСердцем• 31 декабря 2025
Ответ дляМамкиня доця
На карту для виплат з % переказ.
Питання було як зняти готівку
СкрипяСердцем• 31 декабря 2025
Ответ дляМамкиня доця
Мені переказали кошти. Я з універсальної карти їх знімала, з мене зняли відсотки при зніманні.
Мамкиня доця• 31 декабря 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Питання було як зняти готівку
З карти для виплат має сенс знімати тільки цільові гроші - зарплатню чи якісь соціальні виплати. Якщо ви сама собі переводите гроші на карту для виплат, то цей сенс втрачається.