Країна мрій• сегодня в 14:57

Зелені соплі не походять три тижні

Дівчата, ви все знаєте 🙏🏻
Підкажіть, що може бути
Вже більше місяця тому захворіла, був сильний кашель. Коли він ще не встиг пройти, захворіла по новій, вже з нежитю, один раз була температура 37
Почався гайморит+кашель зі стрьомною брудно-зеленою мокротою.
Сходила до сімейної, вона поставила діагноз «трахеїт». Від гаймориту повторила схему, що мені прописал лор (в квітні вперше був у мене гайморит).
Схема: промивання сольовим розчином, полідекса, 10 днів антибіотику.
Ось пройшов вже тиждень, як закінчила курс антибіотику, а зелені шмарклі не проходять.
Так, стало краще і в плані самопочуття, і в плані кількості соплів.
Але до кінця не пройшло. Кашель майже пройшов, але іноді (1-2 рази за день) можу покашляти. Іноді щось відкашлюється, іноді ні.
Взагалі я в шоці, ніколи так довго не хворіла.
Після свят піду до лора. Але цікаво, що ж за дрянь така, що навіть 10 днів антибіотику не допомогли.
сладкий_ноябрь• сегодня в 15:01
Може тому що ви займаєтесь самолікуванням?
Я только за!• сегодня в 15:02
У мене палочка-виручалочка ізофра. Це препарат з антибіотиком в ніс широко спектру. Для того , щоб а/б допоміг то бактерії мають бути до нього чутливі. У вас бакпосів з носа робили?
Від кашлю аскоріл . Можна купити 1 пластинку . Ці два препарати завжди у мене в аптечці.
Свідок Перемоги• сегодня в 15:02
А у меня ципрофарм
автор Країна мрій • сегодня в 15:04
Ответ длясладкий_ноябрь
Яким самолікуванням? Я ж написала, це лікування виписала лор. До неї я потрапити не змогла, бо вона була не в Україні. Сімейна лікування апрувнула
автор Країна мрій • сегодня в 15:04
Ответ дляЯ только за!
Та не робили. От теж думаю, що треба здавати. Просто мені в минулий раз ця схема допомогла чудово. Думала, і в цей раз так буде
Каяспер• сегодня в 15:05
Вже п´ятий рік ці соплі і це ніяк не приходять

Треба їх вже геть
автор Країна мрій • сегодня в 15:05
Ответ дляСвідок Перемоги
А у меня ципрофарм
Це краплі?
Свідок Перемоги• сегодня в 15:07
Ответ дляКраїна мрій
Це краплі?
Да. В нос от зеленых нам помогает. Прописывала лор. Хоть и указано, что для глаз и ушей.
автор Країна мрій • сегодня в 15:06
Ответ дляКаяспер

Треба їх вже геть
Це вже не до мене )
Я только за!• сегодня в 15:12
Ответ дляКраїна мрій
От же Ви займалися самолікуванням. Не завжди попередня схема допоможе зараз. Сьогодні купіть ізофру і запшикайте в ніс. Правило а/б терапії : якщо протягом 72 годин не начало допомагати, то а/б не підходить.
Сорока-ворона• сегодня в 15:12
Купите раствор хлорфилипт . Именно раствор . И полоскайте горло
УраганнаЯ• сегодня в 15:13
Синупрет экстракт пили? Гайморит чем плох - он часто рецидивирует
Мама Чели• сегодня в 15:16
Ответ дляЯ только за!
Вы доктор? Если да- покажите диплом и я предложу уволиться многим докторам нашего города....
Это ж надо писать глупость: первые дни нет эффекта - не подходит.
Даже реаниматологии исповедуют принцип: хуже не стало- уже хорошо.
Я только за!• сегодня в 15:19
Ответ дляМама Чели
При чому тут реаніматологи до терапії? Можете звільнятися і звільняти.
Пишна молодиця• сегодня в 15:21
Есть вариант и его надо использовать в крайне редких случаях сложные капли
Гидрокортизон ампула, диоксидин и любые сосудосуживающие капли. Капать 5-7 дней.
So_so• сегодня в 15:24
Вы пили АБ 10 дней?
СкиниУскачи!• сегодня в 15:25
Ответ дляЯ только за!
Полидекса тоже с антибиотиком. Но вообще они все до одного места
сладкий_ноябрь• сегодня в 15:27
Ответ дляКраїна мрій
Ну звідки ви знали, що потрібно лікуватися так само?
Ви аналізи здавали?
Носки на подтяжках• сегодня в 15:29
Аналіз крові здавали?
Я только за!• 2 часа назад
Ответ дляСкиниУскачи!
Кожен антибіотик має свою чутливість до бактерій.