Мадам Тю-лю-лю• сегодня в 18:16
Новий рік по-українськи
А у нас хтось питав як хочемо ми...
ViktoriyaM2013• сегодня в 18:40
Ответ дляKriskaA
Ну ти ж хотіла фієрвєрків ?:) ну так давай, починай ) Знаєш, що у фієєрвєрку головне ? Підпалити його і дивитися в середину, чи точно вистрілить ! Давай, іди, виконуй :)))
Удалено администрацией...
Ответ дляViktoriyaM2013
Удалено администрацией...
Так, дорогуша :) Все супер :) дякую, що спитала ):
То ти так і не вигадала, з якого ти передмістя ?:))
А тобі в новому році обіцяю завести хоч якогось мужичка, бо щось ти все про інших піклуєшся :) Подумай хоч трішки про себе))
Санта Барбара• сегодня в 18:42
А життя без вихідних на свята, це вам як? Схералі зайвий вихідний раз на півроку завадить війні?
Я-ваш шанс• сегодня в 18:43
Ответ дляОле Лукойе
Я б хотіла феєрвеків.
Зі поряд зі мною прилітало і в будинок теж, але якось не вистачає свята, шуму, веселощів.
Зрозумійте, не всі такі як ви. В мене теж поруч були вибухи, і ракети прилітали і шахеди падали. За кордоном я минулого літа потрапила на свято і був салют, мені норм, я отримала задоволення. Але не всі такі. Багато хто здригається навіть коли двері гучно закриваються. І таких на жаль дуже багато, як серед дорослих, так і серед дітей
Ответ дляЯ-ваш шанс
Удалено администрацией...
Санта Барбара• сегодня в 18:43
Ответ дляКоко На Страже
Признайтеся, вмекнули вже?)
Кому ви треба? Святкуйте, як хочеться. Ніхто нічого нікому не нав´язує. І про цей перелік, що ви сюди перша притягнули, ніхто не знав і не чув.
З прийдешнім! Не набухуйтеся всмерть, нам ще вистояти треба
Ніхто нічого не нав´язує - це було потужно
Акуна_Матата• сегодня в 18:44
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Большой секретик• сегодня в 18:45
Ответ дляАкуна_Матата
Допускаю, что до войны вы так же отмечали Новый год, как сказано в этих рекомендациях. Но есть люди, у которых было по-другому. Проблема в том, что вы не готовы принять чью-то реальность, но аж до пены у рта готовы навязывать свою
Проблема в том что мне вообще все равно на вашу реальность. Я же не создала тему о том, что вы как то не так НГ праздновать будете. Это написано для людей, 4 года живущих в войне и находящихся скорее всего с состоянии депрессии. В любом случае каждый делает так, как ему хочется. Холит на красный или не ходит, моет руки или не моет и запускает фейерверки там где практически каждый день прилеты или нет.
Эскиз бесконечности• сегодня в 18:45
Ответ дляКастрюлька
Удалено администрацией...
Нік у вас класний .
Рос кастрюлька .
Тектологиня 80lv• сегодня в 18:45
Ответ дляViktoriyaM2013
Удалено администрацией...
Редисочка• сегодня в 18:47
Ответ дляКастрюлька
Да никогда я стерненку не донатила) я при памяти)
а Притулі???
( на спутник, дані з якого нам давали безкоштовно.)
Санта Барбара• сегодня в 18:48
Ответ дляKriskaA
Так, треба модерів кликати - щось кацапня розійшлася, тре їм трішки роги пообламувати :)))
О даа, такі стукачі і жалобщики зараз в почьоті. Недовго, правда, як показує історія. Але зараз ваш звьоздний час, насолоджуйтесь
Тектологиня 80lv• сегодня в 18:48
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Да мне пофиг на подставок под марафонные лозунги.
Коко На Страже• сегодня в 18:49
Ответ дляСанта Барбара
Гиги
Ви вважаєте оте ваше ’потужно’ щоразу в тему і не в тему - то смішно?
Це вже як штамп на лобі - ’я розумово обмежена людина з мізерними лексіконом’
Гиги
Тектологиня 80lv• сегодня в 18:49
Ответ дляKriskaA
Ой, фууух :)) насміялася, попідпалювала кацапському лайну пєрдаки, відпочила - вже час повертатися до салатиків :)
Україночки, ПЕРЕМОГИ нам в 2026, кацапському лайну з їх хуйлом - здохнути !!! Все буде Україна !
О,про лозунги я угадала.
Кастрюлька• сегодня в 18:51
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
О, вы достойное лицо марафона...
Тектологиня 80lv• сегодня в 18:53
Ответ дляМиззери
Мне нравится что решили что лучший подарок Донат
Можно на нг от людей оте-ся с «долгом отечеству» и провести его так им хочется и дарить то что хочется
Задоначу я на дрон,я на дрончик задоначу
Щоб Притула купив дом,і Стерненко,ну і Лачен
Молода і нерозважлива• сегодня в 18:56
Та нас втринципі влада і їх ботоферма нічого ніразу не питала, тільки по європах розказують за нас, що ми і без світла з радістю сидимо і сільодка у нас дешева
і терпіть будемо до останнього
Лукава Кішка• сегодня в 18:59
Ответ дляСанта Барбара
так им не нужно, они и так в Карибах((