Може ще третю?• сегодня в 00:00
Как не сравнивать себя с другими?
Если у них лучше старт был в жизни, репетиторы, знания языка, а я сама пытаюсь все выучить. Умом понимаю, что ресурсы разные, но все равно прекратить сраврнивать не могу
Сливочная пенка• сегодня в 00:02
Осознать, что если не изменить Вашу точку зрения, то Вас ждет провал, независимо от вложенных усилий зависить сожрет все
Цибулька зла• сегодня в 00:04
Никак. Просто пытайтесь переключиться на сравнение себя с собой вчерашней. Априори у людей с разным стартом разные возможности и это не только о богатых родителях и репетиторах, кому-то повезло с хорошим набором генов и качеств (даже при не совсем благополучной семье), а кому-то нет.
Може ще третю?
• сегодня в 00:04
Ответ дляСливочная пенка
мне постоянно кажется, что я хуже(
Може ще третю?
• сегодня в 00:07
Ответ дляДобра, коли сита!
Завжди є хтось краще нас, для когось і ви краща.
не знаю таких людей если честно
Царевна_несушка• сегодня в 00:08
Ответ дляСливочная пенка
100%
Автор, якщо ви хочете успіху з концентруйтесь лише на ньому і на собі.
Люди будуть завжди кращі і гірші за вас
Молчунья• сегодня в 00:08
С одной стороны старт важен, а с другой ..
Знаю не одну историю Золушки.
Главное удачно выйти замуж!
Знаю не одну историю Золушки.
Главное удачно выйти замуж!
неДоПриличий• сегодня в 00:09
Эти сравнения происходят у тех людей, которые не осознают своих целей на жизнь. Если человек не понимает в чём смысл его жизни, он начинает сравнивать.
Яичница с беконом• сегодня в 00:10
Я теж раніше не могла це пережити. Але от наприклад, є знайома з професорської забезпеченої сім´ї, в неї потреби базові були закриті з народження. Тому вона замість того щоб пахати на базове забезпечення розвивалася, пів світу об´їздила. Робота шикарна, виїхала з сім´єю ще задовго до війни. Дуже добра вона і адекватна людина. Кривого слова нікому не скаже, приємна в спілкуванні, а головне людина щаслива і це всі відчувають.
За неї рада. Заздрити їй не хочеться бо людина народилася в такій сім´ї. Хто мені винен що в мене був зовсім інший старт і боротьба за виживання? Ніхто. Бо так буває. Зовсім інший старт
Луноходик_Ик• сегодня в 00:10
Ответ дляМоже ще третю?
мне постоянно кажется, что я хуже(
Настя, АНТИДЕПРЕССАНТЫ!
Ответ дляМоже ще третю?
не знаю таких людей если честно
Автор, при чому тут хто коли почав шось вчити? З моєї роботи скажу, що ключові чинники для продвіженія на першому місці є зв´язки, зв´язки і тільки зв´язки, ваша особиста готовність іти по головам - спати з кимось, уміння плести інтриги, маніпулювати людьми. Ну і третє - готовність брати на себе відповідальність.
Удачная• сегодня в 00:15
Ответ дляМоже ще третю?
мне постоянно кажется, что я хуже(
Сравнивайте себя только с собой. Любые другие варианты провальны и разрушительны.
Удачная• сегодня в 00:15
Ответ дляЯичница с беконом
Саме так - так буває і все на цьому. Такі умови на цій Землі.
Яичница с беконом• сегодня в 00:30
Ответ дляУдачная
Ось наприклад Дмитро Комаров. Він вчився з моїм чоловіком на одному потоці. Близько з ним не був знайдений але спільні знайомі є. Так от він не з простої сім´ї. Коли всі на трамваях його одногрупники їздили то він вже на вольксвагені на пари приїжджав. В 14 років з батьком в гори Кавказу піднімалися. В 16 в Індію їздив. І багато таких подробиць. Він молодець, багато добився , але його старт і старт його одногрупників зовсім різний. Одні жили на стипендію і на передачі з села, в Діми базові потреби були повністю закриті. Тільки розвитком і займайся. Є і інші історії людей, який батьки все дали а вони пішли іншим шляхом, все проспали, спилися і знаркоманилис. Кожному своє
Удачная• сегодня в 00:36
Ответ дляЯичница с беконом
Так, бо дуже багато умов потрібно враховувати - це й базові умови як соціальні, так і особисті. Генетика, розум, мислення, травми, обставини, зв´язки, вдача і купа всього. І дуже багато з цього не сильно вже й залежить від людини.
Вельшановна• сегодня в 00:45
А що казати мені, інвалід з дитинства, щоб жити звичайне життя, як всі, я прикладаю втричі більше зусиль. Але мені байдуже до інших, ніколи себе ні з ким не порівнюю, на чужі думки не зважаю. Завжди є хтось кому гірше.
Були по дитинстві діти які погано ставилися до мене, життя попустило їх конкретно, ніяк їхнє здоров´я розуму їм не додало.
Яичница с беконом• сегодня в 00:48
Ответ дляВельшановна
Ви абсолютно праві.
Одногодка моя, сусідка. Народилася з ДЦП, на візку. Ображали діти її. А вона неймовірно сильна дівчинка. І заміж вийшла, чоловік не поганий і дитину на візку виносила. Народила. Тут здорові не можуть нормально ні заміж вийти ні життя облаштувати. Здоров´я фізичне не рівно розум і нормальне психічне.