ФФФФристайла• вчера в 12:26

Пусть будет МИР!♥️

Все кто хочет мира, просто напишите слово мир в комментариях, наши мысли материальны, никогда не забывайте об этом! ♥️
Меня не звали• вчера в 12:49
Ответ дляСусідка зверху

Та да, і путлєр ’вічний’.
’Неможливим’ був розпад срср, більшість свято в те вірили навіть у 1989.
Мій тато говорив у 1986, що розвал срср буде ще за життя їх покоління. Ніхто з знайомих не вірив, бо ’це неможливо’. Тато економістом був, досить непоганим.
Ну ждите призрачный, придуманный пропагандой развал вместо того, чтобы про свою жизнь думать
ИзЮмрудная• вчера в 12:49
Ответ дляСусідка зверху

Та да, і путлєр ’вічний’.
Вы,уже 5 лет об этом твердите и где оно? Он еще лет 15 проживёт, у нас разруха будет к тому времени
ПультОт_БМВ• вчера в 12:50
Ответ дляСусідка зверху
Мир буде після того, як рашка розвалиться.
Молимося за її розвал.
Амінь.
Она не развалится
Тушьмушьнюшь• вчера в 12:50
Ответ дляСусідка зверху
Я й не таке чула у 1989. І де срср? Економічне положення рашастану зараз об´єктивно гірше, ніж у 1989.
Головне вірити в казки земарафону ...
Меня не звали• вчера в 12:53
Ответ дляИзЮмрудная
И без него будет разруха - без разницы, есть он или нет, если такая политика соседней страны, то кто там президент не имеет значения
ПультОт_БМВ• вчера в 12:51
Ответ дляСусідка зверху

Та да, і путлєр ’вічний’.
Ну так там сколько стран было в составе. Какие предпосылки развала раши?
ИзЮмрудная• вчера в 12:52
Ответ дляМеня не звали
Будет.. когда нибудь.. может лет через 30))
5 лет одно и тоже.
ПультОт_БМВ• вчера в 12:53
Ответ дляСусідка зверху

Та да, і путлєр ’вічний’.
Ну вместо путлера такой же чикатило будет
Сусідка зверху• вчера в 12:55
Ответ дляМеня не звали
Пропаганда намагається просунути думку, що узькі ’ось-ось’ окупують Україну, а тому краще здатися.
Вони її ’ось-ось’ окуповують вже 4 роки. А ціни на нафту вже між іншим нижче узької собівартості. Без грошенят довго не наводиться, тому і скаженіти в Інтернеті почали - підгорає.
Своего не предлагать• вчера в 12:55
Скорейшего мира в Украине!
Поддерживаем армию, поддерживпем тех кто требует помощь!
nabludatel• вчера в 12:58
Хай здохне пуйло!
Сусідка зверху• вчера в 13:01
Ответ дляПультОт_БМВ
Що таке ’узький народ’? Це чеченці? Буряти? Калмики? Інгуші? Татари?...
Самих етнічно узьких кіт наплакав, а решта до них ніяким боком, окрім спільного кордону.
Але розвалиться раша не через велику кількість національностей, що проживають у її межах. Вона розвалиться як і срср - через брак коштів.
ВЫВсеВрете• вчера в 13:02
Ответ дляСусідка зверху
Нічого подібного. Просто усі страждають від обстрілів, відстуності світла та тепла, страху за дітей та життя. І бачуть,що окупація навряд чи буде, а руйнування країни відбувається, та русня просувається. Ніякого іпсо чи наративів, як ви любите казати, просто у нас є очі.
руки_Крюги• вчера в 13:07
Да будет МИР💜
Відірву та викину• вчера в 13:11
Мир!!
наКоблучках• вчера в 14:15
Ответ дляСусідка зверху
Так а звідки брак коштів?)
ВПК в них працює 24/7/365
Глубінний народ закінчення війни не хоче. Економіка перейшла на військові рейки. Європа і Китай тихесенько купують енергоносії.
Садова гойдалка• вчера в 14:54
Уже четвертый год загадываю мир, но что-то никак не помогает)
Ростки жимолости• вчера в 14:59
Ответ дляСусідка зверху
Вы хоть бреда откровенного не пишите.)) Сейчас же любой может увидеть данные ВБ.