Редисочка• 23 ноября 2025
Світ усе бачить, а ми ніколи не пробачем.
💔😖
Тільки не про гроші• 23 ноября 2025
Ответ дляГарні диньки
Мы - нет, а вот дети и внуки…
Германию же простили 🤷🏻♀️
Українці ( не путати з ждунами і ватніками) не пробачають москалям століттями. І не пробачимо в наступні декілька століть. Кацапню треба нищити і не забувати ніколи, що це за гній!
Не чіпай - вб ю• 23 ноября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
мля... як ото в однокласниках на початку 2000х
У вас мабуть поки ніхто не постраждав від кацапів? І ніхто не воює?
неДодекаэдр• 23 ноября 2025
Ответ дляГарні диньки
Мы - нет, а вот дети и внуки…
Германию же простили 🤷🏻♀️
Ну русские поступили худе чем немцы . Вы же понимаете почему не надо объяснять
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 ноября 2025
Задрали вже відверті тупіци і маніпулянти, як Ви, авторе. Які постійно каламутить воду. Краще б в школи пішли, може б пробачЕм тоді не було
Зоркая Зорро• 23 ноября 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Удалено администрацией...
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 ноября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Ідіть на фронт і нищать! Починайте збиратися тільки уже. 3.14здуйье, добровольці там дуже потрібні
Зоркая Зорро• 23 ноября 2025
Божечки
оце те, що називають ’шароварщина’. Аж читати соромно, настільки це кричуще низькопробна творчість...
#Пойду_кгадалке• 23 ноября 2025
Можно подумать рф интересно простят их или нет. Или это непрощение как - то повлияет на ход войны. Миру пофиг на Украину и её погибших .
Не чіпай - вб ю• 23 ноября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Удалено администрацией...
Редисочка
• 23 ноября 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Життя доооовге, всі учасники заплатять по рахункам.
Гарні диньки• 23 ноября 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Не понимаю, объясните
Ms. Доброта• 23 ноября 2025
Автор, толку заламувати руки десь у інтернеті? Ідіть на фронт, і там не пробачайте. Там є змога не відмовляти собі в цьому сповна. Ви хочете мститися чужими руками, бо у вас тут свій фронт? Ні, так не буде. І пам´ятайте, поки триває війна, поки не підписані ніякі документи, на превеликий жаль - жертви будуть.
Чекайте коли вони вам запропонують умови з кавою в Криму. А ви їм там будете героїчно мститися.
Гарні диньки• 23 ноября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
А почему немцев простили?
Не чіпай - вб ю• 23 ноября 2025
Ответ дляРедисочка
Нам на жаль від того легше не стане..
Не чіпай - вб ю• 23 ноября 2025
Ответ дляГарні диньки
А почему немцев простили?
А чому їх не варто прощати через 80 років, коли там вже інші покоління, які навіть і не думають на нас нападати?
#Пойду_кгадалке• 23 ноября 2025
Ответ дляРедисочка
Вы правда в это верите? Если Украина эту войну не выиграет, то никто ничего не заплатит. Мир всегда на стороне победивших и более сильных. Всё остальное пустые слова и эмоции.
#Пойду_кгадалке• 23 ноября 2025
Ответ дляMs. Доброта
Да не пойдёт автор на фронт. Там же убить могут. Проще не забывать, сидя в безопасности.
Зоркая Зорро• 23 ноября 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Удалено администрацией...
Мені цікаво, якщо хтось постраждав, то тупість повинна якось інакше сприйматись?
у моїх батьків, і у батьків чоловіка знищені домівки. Що це міняє в сприйнятті низькопробного контенту?
Тільки не про гроші• 23 ноября 2025
Ответ дляГарні диньки
А почему немцев простили?
Німці пропагували фашизм в певний проміжок часу, декілька років. Кацапи ж творять свої звірства, геноциди , протягом століть! Не до порівняння ці масштаби!
Гарні диньки• 23 ноября 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Так я же и пишу, что мы не простим, а внуки и дети - простят. Да и в 90-х уже прощены немцы были
Ms. Доброта• 23 ноября 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Кто заплатил за Югославию?
Кто заплатил за картофельный голод в Ирландии, который устроили бриты?
Как заплатили американцы за уничтожение индейцев?
Не чіпай - вб ю• 23 ноября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Да. Принаймні ідіотські коментарі язик не повернеться залишати.
Зоркая Зорро• 23 ноября 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
В мене руки не піднімуться таке постити.
Ms. Доброта• 23 ноября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Ні , не декілька років, більше. І гени пальцями не роздавиш.
Нічого такого більш Німеччина не робить, бо просто не має змоги. Те, що вони там вибачились, ну то їх перемогли. Іншого вибору в них не було