Всюди влазю• 01 января в 21:32

Вроцлав, Гданськ, Торунь чи будапешт весною?

Дівчата, всіх з Новим роком!
Хочеться на ДН поїхати кудись, за кордоном була 3 рази всього. Намітила міста, які перераховані в назві.
Дано: я+донька 11років. Задача - по можливості бюджетно і нескладна дорога
Дешевше дорога нам виходить в Будапешт потягами, але там дорожче житло. У Вроцлав дорога - 2 пересадки, якщо потягами, житло дешевше. Гданськ - найдорожче і найскладніше. Торунь - не впевнена, чи є там що робити 2-3 дні
Порадьте будь ласка, хто був в цих містах, що б ви обрали?
3@йk@• 01 января в 22:20
Була у всіх цих містах. Раджу Будапешт, не дивлячись на те, що орбан- мудло. Всі інші міста теж гарні, але вони всі не того масштабу.
А я з косою• 01 января в 22:20
Ответ дляВсюди влазю
читаю про будапешт в фб в групі..пишуть що харчуватись там теж дорого
Стріт фуд 200-300 грн, любі кафешки/ кавʼярні, дивіться що вам по бюджету - ми раз їли в ресторані ( десь 800 грн на людину) і раз в NewYork кафе ( 1000 грн - але це вау, найкрасивіше кафе). А так Lidl
Плакулька• 01 января в 22:24
Ответ дляВсюди влазю
ну не знаю. там говорят на зоопарк только 2 дня надо.
Океанариум во Вроцлаве классный. А зоопарк старый, из всех зоопарков где были, понравился меньше всего. Ботанический сад, рыночная площадь, университет...
*по поводу за 2 дня Вроцлав обойти - не согласна. Были 4 дня(1 день на Ксёнж потратили), то мне было мало. Не всё обошли.
Вот в Гданьске(живём тут) поменьше достопримечательностей. И погода переменчива, весной может быть ещё прохладно.
автор Всюди влазю • 01 января в 22:26
якщо Будапешт, скільки днів закладати, так щоб мінімальний комплект локацій оглянути?
Плакулька• 01 января в 22:30
Ответ дляАнтиТроль
Ну Гданьск- это Краков+море +Набережная шикарная, да.
Их нельзя сравнивать. Ни по архитектуре, ни по историческим фактам. В Кракове какая-то особая атмосфера.
* а за какую говорите набережную в Гданьске?)
БезникаЯ• 01 января в 22:35
Я за Будепешт, є де погуляти, шо подивитись +Сечіні, зоопарк.
З перерахованого була в Гданську, також не погано + там Сопорт ще поруч.
oksi-71• 01 января в 22:35
Ответ дляВсюди влазю
от я якраз Вроцлав розглядала через океанаріум шикарний , ну і архітектуру звісно
для ребенка советую Вроцлав. Это гномы, Гидрополис, зоопарк, Мультимедийный фонтан, Колейково и др. Гданьск красивый город, но в мае нужно с собой взять куртки.
Будапешт мне не понравился.
автор Всюди влазю • 01 января в 22:38
Ответ дляoksi-71
Будапешт мне не понравился.
почему если не секрет?
А я з косою• 01 января в 22:39
Ответ дляВсюди влазю
4 дні, 3 ночі, якщо дозволяє бюджет + 1 день добавте Відень ( це 2 години на електричці), багато локацій безкоштовно для дітей, собор Св. Стефана безкоштовний вхід для всіх
Шальная коклетка• 01 января в 22:49
Вроцлав весной очень красивый, рекомендую. Помимо Океонариума и Зоопарка, есть еще красивый ботанический сад на Тумском острове, цветение магнолий, сакур... весна - самое красивое время года тут. Дворец в центре города, красивая архитектура, набережная...И в этом году в мае было теплее, чем в некоторых месяцах летом. Много парков, интересные локации в центре, всегда есть что посмотреть. Если планируете длительную поездку - много замков в пригороде. Отличная транспортная развязка. Цены на питание - если брать продукты самому и готовить - ниже, чем в Украине. В кафе - смотря где, но приемлимо.
oksi-71• 01 января в 22:49
Ответ дляВсюди влазю
почему если не секрет?
Ничем не впечатлил. После Праги, Амстердама и др -Будапешт скучный и серый.
автор Всюди влазю • 01 января в 22:51
Ответ дляoksi-71
а меня Прага не очень впечатлила. так мечтала туда попасть, может поэтому, завышенные были ожидания. Да, красиво, но той атмосферы не прочувствовала. разве только в Соборе...
oksi-71• 01 января в 22:55
Ответ дляВсюди влазю
я больше для ребенка рассматриваю. В Праге зоопарк очень крутой.
ЛеньГуглить_правда• 01 января в 23:22
Будапешт, найближче, багато всього, що можна подивитися. Гданськ буде холодно і далеко, в Торунь не варто так довго їхати.
ЛеньГуглить_правда• 01 января в 23:29
Ответ дляВсюди влазю
Харчуватися за кордоном в ресторанах кругом не дешево. Знайдіть на ФБ групу ’TravelMama Club’, от щиро рекомендую, там такі класні дівчата і скільки детальних описів і порад про мандрівки в любу точку світу. По пошуку набирайте ’Будапешт’ і буквально пост від 04/11/2025 ну і я думаю він там не один.
Миловидна леді• 01 января в 23:38
Ответ дляКолгоспниця
Старий город за день? Это как? Вы там марафон бегали?
Нет, с прекраснейшим гидом.
Миловидна леді• 01 января в 23:39
Ответ дляВсюди влазю
от я раніше схилялась до Гданська також, обожнюю море+старе місто. Але від нас найскладніша логістика і найдорожче виходить. Плюс он дівчата пишуть про погоду в квітні
Тут как повезет.
На самом деле город замечательный, учитывая,что и Сопот и Гдыня рядом.
Миловидна леді• 01 января в 23:40
Ответ дляХаДиДиШь
Удалено администрацией...
Специально для вас-вообще ничего.
Ваша агрессия вредит только вам.
Миловидна леді• 01 января в 23:53
Ответ дляА я з косою
В Гданську складна логістика до моря з центру. Я не розібралась з громадським транспортом. Таксі або своя машина. І дорого в Гданську поїсти. Там ще є кораблик, який возить на годинку до моря, але ціна десь 1000 грн з людини 3 роки назад була
Даже без машины.
До Гдыни 35 минут СКМ.Куда быстрее, чем в пробку на выезде стать.
До Сопота на мол и того меньше.
Прогулочные яхты и разные виды экскурсий на любой кошелек.
Миловидна леді• 02 января в 00:01
Ответ дляКолгоспниця
Ніколи в житті не поїхала би з дитиною 11 років в бункер 2 світової. Дивний маршрут.
Вот вы напрасно.
В Гданське музей Второй мировой, крупнейшгий в Европе.
Это невероятно, как они это все сделали, интерактивная экспозиция из трех частей, вот там точно не менее 3-4 часов
есть ’путешествие во времени» для детей до 12 лет. там же.
тут дети, школьники , ездят в Освенцим и Музей польских детей, жертв тоталитаризма
ХаДиДиШь• 02 января в 00:02
Ответ дляМиловидна леді
Специально для вас-вообще ничего.
Ваша агрессия вредит только вам.
Удалено администрацией...
Миловидна леді• 02 января в 00:06
Ответ дляХаДиДиШь
Удалено администрацией...
Лялька в колисці• 02 января в 00:09
Ответ дляВсюди влазю
купальни вообще не понимаю ажиотажа. Это лечебная вода?
Так ажіотажу й немає , це просто буденна річ у Будапешті - купальні
Лялька в колисці• 02 января в 00:10
Ответ дляВсюди влазю
Мы були на травневі , був дуже сильний вітер, неприємно , але все одно сподобалося
Лялька в колисці• 02 января в 00:11
Ответ дляА я з косою
Нескладна, трамваї ходять регулярно, громадський транспорт найпростіший
Лялька в колисці• 02 января в 00:13
Ответ дляВсюди влазю
Два повних дні. Але можна поєднати з Віднем
автор Всюди влазю • 02 января в 00:13
Ответ дляЛеньГуглить_правда
я там підписала, читаю, але та група мене вганяє в депресію, бо там всі по 5 разів на рік відпочивають, то на мальті, то тенеріфе. радять готелі по 5 тис на добу і т.д.
автор Всюди влазю • 02 января в 00:13
Ответ дляЛеньГуглить_правда
наприклад в Польщі є мережі бістро, де дуже бюджетно і смачно, типу млечних барів.
ЛеньГуглить_правда• 02 января в 00:14
Ответ дляВсюди влазю
Ну люди різні, диву дивуєшся, де тільки українки не бувають, але з точки зору отримати детальну інформацію, то група корисна.
автор Всюди влазю • 02 января в 00:16
Ответ дляЛялька в колисці
я глобально. де не читаю теми про відпочинок, всюди радять терми. Як мінімум берегове, ну або в кожній країні свої. Можливо я не в темі, завжди вважала це гаряча мінеральна вода, далеко не всім можна. та і сидіння як в ванні з чужими людьми таке собі задовлення