Директор Пляжу• 01 января в 22:19

Як позбутися боргів у своєму бізнесі?

Весь час вони зі мною, порахувала що заробляю біля 5 тис.долл на місяць, але ж я їх і не бачу. Хочу навчитися планувати, бо з фін грамотністю в мене не дуже. Чи є тут дівчата, хто займається своєю справою і не має боргів?
автор Директор Пляжу • 02 января в 06:57
Ответ дляПоміркована думка
Ось це і є головна проблема. В мене дохід нерегулярний, проєктний, і кожен проєкт включає в себе кілька траншів протягом приблизно півтора років.
Перепробувала купу варіантів, зупинилася на одному:
15% від всіх траншів - то мій чистий дохід, 5% - прибуток партнера, решта повертається в бізнес. 5% від того що повертаєтьс в бізнес - це фінансова подушка та розширення бізнесу.
Вам треба шукати власний алгоритм. І рахувати доведеться, так.
Дякую, я думаю що забираю більше, ніж можна, тому треба рахувати і виводити для себе цю формулу

Бавовнятко• 02 января в 14:05
Ответ дляДиректор Пляжу
Я не розділяю свої кошти і кошти магазинів, може в цьому проблема. Ще й купила собі машину, витягнувши гроші з обороту, тепер вийшов такий розрив
Це треш 😨