Аноним Советчик• Изменено 02 января в 12:02
Чому не відкривають двері колядникам?
посівальникам?
Їх забагато, українські традиції не підтримують, нема грошей на забаганки. Чи яка причина?
60 метрів сметани• 02 января в 18:12
Ответ дляШиворот Навыворот
А Львову це для чого?
Живе собі спокійно на відміну від Києва
Ну, кКиев ещё более менее
Но многие уверены,что это Украина и останется
У меня тоже такие мысли часто
Слоник-тоник• 02 января в 18:13
Ответ дляШиворот Навыворот
Мої всі друзі іноземці в шоці, що люди в країні розмовляють мовою наволочі, яка їх вбиває
Ну нет, иврит мало кто знает в Украине
Шиворот Навыворот• 02 января в 18:15
Ответ дляСлоник-тоник
Ну нет, иврит мало кто знает в Украине
Розуму їм вистачає тільки на кацапську
Слоник-тоник• 02 января в 18:16
Ответ дляШиворот Навыворот
Розуму їм вистачає тільки на кацапську
Ну родную речь не выбирают
Шиворот Навыворот• 02 января в 18:17
Ответ дляСлоник-тоник
Ну родную речь не выбирают
’Родіна ’ вже в дорозі до них
Слоник-тоник• 02 января в 18:18
Ответ дляШиворот Навыворот
’Родіна ’ вже в дорозі до них
Куда Украина двигается?
Путающаяся• 02 января в 18:36
Ответ дляАноним Советчик
Ух ти, яка цікава причина. А які у Вас нові міські світські традиції?
Та тут кацапо боти дискримінують українське село, не звертайте увагу. У нас в цьому році ніхто не ходив ні посівами, ні колядувати. Подобається, що діти ходять. Колись прийшов цілий клас і заспівав гарну колядку, то діти молодці
Не заздріть тьоті• 02 января в 18:59
Чужим не відкриваю, знайомих з дітьми нема. Коли жила поряд з племінниками то вони і засівали.
Ласковая_львица• 02 января в 19:04
Я не відкриваю, коли вже всі цукерки закінчилися. Цього року було неймовірно багато на Різдво. Щедрували значно менше. Засівальників ще менше. Але колядування було неймовірне) такі костюми, сценки, гітари🥰
БолеИменее• 02 января в 19:05
Ответ дляМама Никитки-2
А друзі в вас не запитують, чому українка розмовляє мовою вбивць?
Для моих иностранных друзей - немцев русский язык не более язык убийц чем немецкий
Аноним Советчик
• 02 января в 19:09
Ответ дляPrervana
Обычное село в 15 км от Киева
Тоді так, всяке може бути.
БолеИменее• 02 января в 19:14
Ответ дляПлакалаВАвто
фото
А что такое кошара, которая имеется в виду в песне?
Снежнакомка• 02 января в 19:17
тему не читала, скажу за себе. Колядники - діти 10-16 років, які ходять суто для заробітку. Вони не розглядають це як традицію, не бажають щиро тобі щастя і радості і т.д. Нема бажання постояти в коридорі і послухати нашвидкоруч ту колядку. Гроші подарую краще своїм дітям без всяких колядок.
Чудовий каламбур• 02 января в 19:20
Колядникам, які почали мені гатити в двері 1 січня в 7:30, просто пощастило, якби вони затримались ще на 1 хв, поки я встала і вдяглась - отримали б такий відбірний мат, що запамʼятали б на довго те колядування ( і батьків би їхніх знайшла щоб прочистити трохи башку тупу).
Навіщо ви відпускаєте колядувати ТАК РАНО??? Ясно ж що, вихідний, люди святкували, сплять...так неможливо почекати до 12???
Ну і так, як зараз колядують - одягнені в треники, одне речення колядки і ’давайте нам щось’... нє, рєбята, за такі колядки ви отримаєте хіба 2 гривні...
І ми в дитинстві вчили колядки, вдягали костюми, домовлялись хто шо казатиме, співатиме...А ці жертви тік-тока лише хочуть на халяву щось отримати...
Снежнакомка• 02 января в 19:18
Ответ дляАноним Советчик
Звідки знаєте, що тільки гроші цікавлять? Діти ж різні
а ви їм спробуйте замість грошей цукерочку дати...
Аноним Советчик
• 02 января в 19:21
Ответ дляБолеИменее
Кошара - хлів, де є стадо овець
Чудо в декрете• 02 января в 19:24
У нас парадное с консьержем, камеры везде
Так что, к счастью, никто не ходит
Рву и мечу• 02 января в 19:41
Ну, я в Киеве. Перед тем, как открыть, смотрю в глазок. Незнакомцам не открываю.
Хропочка з гривкою• 02 января в 20:05
Ответ дляСколько_мне_лет?
устаревшие языческие сельские традиции в городе давно уже неактуальны
Мені ці традиції більше подобаються, ніж переодягнені в нечисть діти, які ходять на хелоувін.
Жена сантехника• 02 января в 20:06
Ответ дляАноним Советчик
Все эти дидухи с вертепами-это языческие традиции. Остались еще дремучие, кто это все поддерживает. Но большинство украинцев уже гораздо более осознанные.
Жена сантехника• 02 января в 20:11
Ответ дляШиворот Навыворот
Старий НГ це що за свято?
1 січня новий рік по григоріанському календарі, це якщо Різдво ви святкували 25 грудня
Ой гляди как быстро вы перестроились. Завтра вам введут новый праздник Рош Ашана с Ханукой, и тоже побежите праздновать? Десятилетиями вас устраивало посевание на старый НГ, вы молчали и не отсвечивали. И тут внезапно выяснилось, что такого дня никогда не было. А вы что тогда делали все эти годы? Приходили к осознанию?😂
Жена сантехника• 02 января в 20:14
Ответ дляШиворот Навыворот
А, тоді б мали знати звичаї в Україні на Василія
Удалено администрацией...
Шиворот Навыворот• 02 января в 20:15
Ответ дляЖена сантехника
Удалено администрацией...
То святкуйте кацапські обичаї
Гарантую неперелевки• 02 января в 20:16
Один раз я договорила что дочь 10 лет и подружка пойдут поколядуют.
У нас были декорации, костюмы и подготовленные колядки 2 штуки.
Договорилась с соседями 8 квартир за день.
Нас ждали было хорошо.
Это было один раз я кайфонула. Но больше не хочется. Репетировать надо думать
Нас ждали было хорошо.
Жена сантехника• 02 января в 20:19
Ответ дляШиворот Навыворот
То святкуйте кацапські обичаї
Забыла у вас спрашивать что мне праздновать в своей стране у себя дома. Святкуйте по польски. Та часть Украины столетиями Польшей была. Гораздо более продолжительное время, чем Украиной. Я ж вас не попрекаю