Леплю из пластилина• 02 января в 13:30
Син з 12 років у Польщі, що робити з документами?
Син з 12 років навчається у Польщі. Зараз йому 16 років.
Підкажіть будь-ласка, хто в темі, який має бути план дій в Україні і в Польщі ? Я просто зовсім не в курсі і запитати немає у кого.
В Україні :
Треба йти у віськомат ?
На облік ставити чи навпаки, морозитись до останнього?
В Польщі: (йому ще вчитись 3 роки)
Треба подавати документи на якусь легалізацію ? Карти побиту, громадянство тощо. Як він зможе пілся закінчення навчання легально жити і працювати?
В Україні :
Треба йти у віськомат ?
В Польщі: (йому ще вчитись 3 роки)
Синиця у спідниці• 02 января в 15:30
Ответ дляЛеплю из пластилина
Дякую, а як це точно взнати?
звоните опекуну
Синиця у спідниці• 02 января в 15:31
Ответ дляАноним_1858
автор незнає, а ви знаєте? ми її питаємо, но вона не відповідає.
я вам отвечала на вопрос какие могут быть варианты кроме защиты. много вариантов.
что у нее не знаю. и каким- то дивным образом она тоже не знает, как ее дите находится в чужой стране
Леплю из пластилина
• 02 января в 15:31
Ответ дляСиниця у спідниці
масса вариантов. например, по продленной визе.
ні, він не по візі їздить. Паспорт + дія пл
Аноним_1858• 02 января в 15:33
Ответ дляЛеплю из пластилина
значить на виход всі хто на захисті, або віза буде, яку треба відкривати в Украхні.
Синиця у спідниці• 02 января в 15:35
Ответ дляАноним_1858
не известно еще. в марте узнаем.
Дадосвидания• 02 января в 17:10
Ответ дляЛеплю из пластилина
Як Ви вважаєте, навіщо я створила цю тему ? Мабуть, щоб отримати відповідь на ці питання. І це, до речі, написано у старпості.
Пиздец
Как вы до своих лет дожили вообще?
По каким документам он в Польшу заехал? Виза? Безвиз? Статус укр?
Как вы до своих лет дожили вообще?
Дадосвидания• 02 января в 17:11
Ответ дляЛеплю из пластилина
Дякую, а як це точно взнати?
У советчиц спросите
Гладиолус• 02 января в 17:26
Ответ дляБензопирен
А как он паспорт закордонный будет продлять ?
А закороний паспорт не продовжують. Вже.
Вкаблучках• 02 января в 17:49
Ответ дляАноним_1858
Карта cukr буде
Який вихід
Вкаблучках• 02 января в 17:51
Автор , від 16 до 17 років зробити паспорт на 10 років ( в цей період жодних воєнкоматів і тд не вимагають )
Я б і « загубила « той паспорт який ще на рік - і зробила би ще один на 10 років з відступом максимальним але в проміжку до 17 років
Я би зробила ай-ді картку для початку, потім новий закордонний і не ждала би до 17 років чи 18, бо там вже зовсім інші процедури та облік.
Встигла сину одним махом зробити ай-ді на закордонний паспорт в 16,5 років, прямо в останній вагон вбігли.
А потім ролавати доки на карту побиту бо без неї нікуди в Польщі, тим паче йому ще вчитись далі.
Ответ дляВкаблучках
Можна ж 2 мати, це не проблема.
Аноним_1858• 02 января в 21:36
Ответ дляВкаблучках
Карта cukr буде
Який вихід
Яка карта? Дивні ви
Вкаблучках• 02 января в 22:07
Ответ дляАноним_1858
Яка карта? Дивні ви
Дивна ви
Всі хто в Польщі - ті в темі
Вкаблучках• 02 января в 22:09
Ответ дляtereska
Можна ж 2 мати, це не проблема.
А я про що пишу ? Тільки навіщо той другий мати з коротким терміном « придатності « тому то і « гублять « і роблять новий
Вкаблучках• 02 января в 22:09
Ответ дляtereska
А карта побиту на якій підставі ?
Аноним_1858• 03 января в 00:40
Ответ дляВкаблучках
Дивна ви
Всі хто в Польщі - ті в темі
Дорослі так, а дитина не отримає такої, без батьків.