Notarify Real Estate• 02 января в 16:33

Що подарувати на новосілля?

Запросили друзі на новосілля в нову квартиру. Порадьте який подарунок буде корисний в наш час?
Сиреневая цапля• 02 января в 19:02
Гроші, сертифікат в Епіцентр, Юск
Вкаблучках• 02 января в 19:44
Мне понравился подарок от кумовей- деревянная табличка с нашей фамилией- ключница.
Лупаю цю скелю• 03 января в 01:40
Дверной звонок. Хлебница или масленка. Набор полотенец и коврик для ванной.
Сковородка…
Спросите у подруги.
автор Notarify Real Estate • 06 января в 13:56
На основі ваших порад сформували топ-5 найкращих подарунків на новосілля, які дійсно будуть корисні в наш час:

1️⃣ Гроші або подарунковий сертифікат
Найуніверсальніший варіант — люди самі оберуть те, що потрібно саме для їхньої квартири.

2️⃣ Практичні речі для дому
Рушники, пледи, кухонний посуд, сервірувальні набори — те, що точно знадобиться в новій оселі.

3️⃣ Невелика побутова техніка
Чайник, блендер, тостер, кавоварка — корисні речі, які використовуються щодня.

4️⃣ Аксесуари для затишку
Зволожувач повітря, дифузор, килимок, декор або рослина — допомагають швидше зробити квартиру “домом”.

5️⃣ Келихи або набори для подачі
У новій квартирі часто бракує гарного посуду для гостей, тому це практичний і доречний подарунок.