Калинові вуста• 02 января в 22:30
Карочє, холостяк
Надін страждає, видно. Або тарасік кидонув через ескорт, або вона про готочкіну взнала.
Ну стб правди нам не скаже
ПП-шница• 02 января в 22:32
А из-за чего там ссора была Оксаны и ещё кого-то?( Смотреть начала фоном где-то с середины, темненьку ту не знаю)
Калинові вуста
• 02 января в 22:35
Ответ дляПП-шница
Баби. Базарні. Оксана на проекті сказала, що та друга з чоловіком клієнтки зустрічалась.
ПП-шница• 02 января в 22:35
Ответ дляКалинові вуста
А ей какое дело?
Калинові вуста
• 02 января в 22:35
Ответ дляСіґеле-міґеле
Надя ескорт ???
Я не знаю. Безпалов приносив якісь фотодокази з сайтів, і з самого початку це роздували
Сіґеле-міґеле• 02 января в 22:36
Ответ дляВічний двигун
Ну да
Капут канєшно
А він шо не знав чи шо )))ще на проєкті
Калинові вуста
• 02 января в 22:37
Ответ дляСіґеле-міґеле
Капут канєшно
А він шо не знав чи шо )))ще на проєкті
Думаю не знав. Він хлопець запальний і попер би її. Якщо це взагалі правда. Ну тарасік ще той ходок, може вона не змирилась
Вічний двигун• 02 января в 22:40
Ответ дляСіґеле-міґеле
Капут канєшно
А він шо не знав чи шо )))ще на проєкті
А шо він? Йому сказали, кого обрати, гроші заплатили, він обрав)
О, ’типа’ прийшла
Рожайтретьего• 02 января в 22:50
Как можно это все смотреть если все знают что Тарас с готочкиной.
Вічний двигун• 02 января в 23:05
Ответ дляРожайтретьего
Нормально, дивилася фоном, весело, легко і смішно)
Як і на коваля з Кріпосна, і священника з Кава з кардамоном, і Карпа з Кайдашевої сім´ї, і пожежника, і Чорного ворона тощо.
Шоу як шоу
Оля_с_киркою• 02 января в 23:07
Я коли побачила Надін на 1й вечірці, одразу подумала що вона в ескорті, Беспалова потім дивилася, і він про це сказав. Не було у них щастя в очах, коли він їй обручку в фіналі вдягнув
Оля_с_киркою• 02 января в 23:10
Ответ дляРожайтретьего
Тільки розмови, а доказів немає. Скільки їй років, вона на 10 років старша Тараса?
Рожайтретьего• 02 января в 23:16
Ответ дляОля_с_киркою
Как нет доказательств? Совместные фото, они на тусах везде вместе. Она присутствовала на сьемках холостяка, тепло общается со всей его семьей
Луноходик_Ик• 02 января в 23:19
Ответ дляСіґеле-міґеле
Капут канєшно
А він шо не знав чи шо )))ще на проєкті
Тю, та яке йому діло.
Він сам хотів присунуть пару раз і по коням