Сердючка• Изменено вчера в 08:27

Заспокойте мене! Це тцк? чи хто?

Почали стукати по під´їзду з 29 грудня. Машину велику паркують збоку від п´ятиповерхівки (бачила у вікно як від´їжджали). Стукали навіть першого січня. Вони не у формі, бачила з вікна. Коли стукають нічого і нікого не бачу у вічко, закривають його. Ось такий террор зі стуканням цим. Дуже боюся не за себе, мені нічого не зроблять, а за рідних. Ще у вікно бачила папки у них на руках обидва рази. Дуже кримезні самі ті чоловіки. То тцк ?.. Надайте пораду, як з хати виходити? Бо боюся що ото вийду на роботу, а вони у хату втрутяться та двері не дадуть зачинити. Кажуть, що вони таке роблять. Ходять у різний час, то не можу Бути впевнена що їх нема у нашому під´їзді. Як себе вести правильно?
автор Сердючка • вчера в 08:25
Дякую за поради
Триндичіха Байрактар• вчера в 08:26
Вас заберуть! Хату конфхфескують!
Гомосноб• вчера в 08:27
Ви в квартирі когось ховаєте?
Готова до другої• вчера в 08:27
Ответ дляГомосноб
Ви в квартирі когось ховаєте?
ну явно сидит там кто-то, потому и боится
Мій не такий• вчера в 08:29
Вы мужчина или у вас дома муж без брони сидит? Если нет, то ваш страх непонятен.
Гомосноб• вчера в 08:29
Якшо прямо так сильно боїтесь, то виходьте вже після того як вони поїдуть
Мати тріля• вчера в 08:29
Еще недавно каждое утро начиналось с тем о курятине, теперь ТЦК в тренде?
Автор, вчера одна советчица отбилась перцовым баллончиком. Купите нунчаки еще, пригодятся.
пані Солоха• вчера в 08:30
Сказали же воевать будут все! Да это они.
автор Сердючка • вчера в 08:31
Ответ дляГомосноб
Ось у цьому і справа! Я не завжди бачу у вікно як їдуть вони! Тим більш не бачу як заходять у під´їзд! Кожен день стукають у різний час!
Зроблено у 80-х• вчера в 08:31
Ответ дляМати тріля
И обязательно пусть снимет видео, а то без него неправдоподобно
Вірю, я повірив• вчера в 08:31
Ответ дляСердючка
А чего стучат?У вас звонка нет?
автор Сердючка • вчера в 08:32
Ответ дляВірю, я повірив
А чего стучат?У вас звонка нет?
Ні, вже давно
Готова до другої• вчера в 08:32
Ответ дляВірю, я повірив
А чего стучат?У вас звонка нет?
может отключила)
Зроблено у 80-х• вчера в 08:33
Ответ дляВірю, я повірив
А чего стучат?У вас звонка нет?
То наверно холестериновые бляшки в сосудах автора стучат
Вірю, я повірив• вчера в 08:32
Ответ дляСердючка
Ні, вже давно
Может кредиторы?
Я шалунья• вчера в 08:34
Вытащите уже это чмо из трусов.
Мамкиня доця• вчера в 08:38
Хіба не зрозуміло, що тема трольна
Стильна штучка• вчера в 08:41
Може то кіт с теми Татьяни?
Несемо світло разом• вчера в 08:41
Стучат ко всем жильцам ? Что соседи говорят ?
Стильна штучка• вчера в 08:42
Ответ дляМамкиня доця
Хіба не зрозуміло, що тема трольна
Так
І про кота теж
Мамкиня доця• вчера в 08:43
Ответ дляСердючка
Ні, вже давно
То колядники, відкривайте
Готова до другої• вчера в 08:43
Ответ дляСтильна штучка
Так
І про кота теж
насчет котов скорее всего правда, там какие-то психические расстройства
Стильна штучка• вчера в 08:44
Ответ дляГотова до другої
Тут ті ж розлади
Мій не такий• вчера в 08:48
Или вас наоборот надо успокоить, что это тцк, чтоб вы не боялись?
Бутерброд з ікрою• вчера в 08:48
Заняться им больше нечем как в Вашу квартиру несколько раз подряд приезжать и стучать, вот понравилась она им, дверь наверное красивая
Якось так і живу• вчера в 08:53
Ответ дляЯ шалунья
Вытащите уже это чмо из трусов.
В смысле? Из чьих трусов, автора или его собственных?
Дадосвидания• вчера в 09:06
Ответ дляСтильна штучка
Може то кіт с теми Татьяни?
А що за тема про кота?

Автор, якщо заходите в під´їзд, то ідете не до своїх дверей, дивитеся в кишеню, якщо ззаду хтось є і кажете, ой забула ключі на роботі і йдете назад. Повернетеся за годину, не будуть вони вас чекати. Але скоріш за все що хтось здав, що у вас хтось ховається. Зазвичай так шукають сзч
Стильна штучка• вчера в 09:07
Ответ дляДадосвидания
А що за тема про кота?

В топі
Терпіти не може жінка котів, у неї куча таких тем з літа
А я нівроку• вчера в 09:07
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Вас заберуть! Хату конфхфескують!
Абсолютно не смешно...((
Соседушка• вчера в 09:11
Ответ дляСердючка
Дякую за поради
Поки вони будуть втручатися у вашу квартиру, втручайтесь в їх машину. Хапайте папки - і біжати. Потім будете їх шантажувати секретними документами.