АБВГДэшница• Изменено 03 января в 13:36
Вітрянка... дуже потрібна порада
Хлопець 14 років
Висип 3 день
ось такі прищики на обличчі, майже не має свербіжу, дуже хвилююся, щоб не залишилося рубця.
Також є багато на спині, животі. Педиатр радить мазати Пудер пліном, мажу... щось підсушує, щось таке червоне, як на фото (верхній, зараз він в цьому пудер пліне, але такий ореол червоний). Не розумію, він підсушується чи це вже гнойнічок?
І ще.. є висип на половому органі, прям на голівці. В кого таке було? Чим там можна обробити? (педиатр зараз не на зв´язку по понеділка)
Висип 3 день
Сижуревувшоке• 03 января в 13:39
Мой болел в 12лет, ничем не обрабатывала, шрамов на лице не осталось, на животе есть несколько белых точек
Пекельнi Борошна• 03 января в 13:42
Ой, на геніталіях, то найважче(( В сина таке було, ванночки робили, не пам´ятаю з чим, але дуже полегшувало стан і знімало свербіж. Але у нього був сильний свербіж, набряк і боліло. Слідів не залишилось ніде.
АБВГДэшница
• 03 января в 13:45
Ответ дляЛЮБА
Отстаньте от сына , пусть сам мажет где может достать , спину помогите . Все заживет и сойдет
він теж так каже
Але я ж мама, хвилююсь більше, ніж він. Він не розуміє потенційних наслідків((
АБВГДэшница
• 03 января в 13:47
Ответ дляСундучок с каникулами
Главное стараться не чесать
каже, що не свербить
Сундучок с каникулами• 03 января в 13:48
Ответ дляАБВГДэшница
каже, що не свербить
Это хорошо. Наверное уже проходит .
Ответ дляАБВГДэшница
він теж так каже
Какие простите последствия ? У меня сыновья болели , сами мазались , старшему 16 было , малому 12 , спрашивала все ок , говорили да , раз в пару дней мылись под душем , смывали все эти мазалки . Я мазала максимум спину , с остальное сами мазали … ну взрослый же дядька уже …
АБВГДэшница
• 03 января в 13:49
Ответ дляЛЮБА
ну я йому в труси не лізу, він просто мені повідомив, що таке є.
Я хвилююсь за обличчя більше, щоб не було ямок
Акуна_Матата• 03 января в 13:53
Ответ дляАБВГДэшница
Вы троллите?
АБВГДэшница
• 03 января в 13:54
Ответ дляАкуна_Матата
Вы троллите?
ви це серйозно питаєте? Не думала, що це класна тема для тролінгу
Ні, не тролю
Акуна_Матата• 03 января в 13:55
Ответ дляАБВГДэшница
Ні, не тролю
Я тоже никогда не думала, что здоровый человек будет истерить по поводу последствий ветрянки
Акуна_Матата• 03 января в 13:57
Ответ дляЛЮБА
Ну так , прям ямы в палец глубиной )))
Я сама ветрянкой в 17 лет болела. Никто в обморок не падал
АБВГДэшница
• 03 января в 13:58
Ответ дляАкуна_Матата
ви де бачили істеріку?
Якщо вам по цьому питанню немає що сказати, будь ласка, не пишіть
Мені дивно, в кожній темі знайдеться якась язва
Акуна_Матата• 03 января в 13:58
Ответ дляАБВГДэшница
ви де бачили істеріку?
Так какой вам срочно нужен совет по поводу ветрянки?
А що таке?• 03 января в 13:59
Ответ дляАБВГДэшница
ви де бачили істеріку?
Що Ви хочете?
Акуна_Матата• 03 января в 13:59
Ответ дляЛЮБА
И я в 17 ))) эх были бы тогда эти мазилки замечательные , а то эта зеленка бррр , толку 0 , но зато как Шрек еще пару недель ходишь
Да). Я тоже вся зелёная была).
АБВГДэшница
• 03 января в 14:00
Ответ дляАкуна_Матата
Я впевнена, що є люди, мами, які зрозуміють моє питання і нормально дадуть якусь відповідь\пораду
А вам - до побачення
Акуна_Матата• 03 января в 14:00
Ответ дляАБВГДэшница
А вам - до побачення
Так у вас уже не одна я спросила об этом)
Потребую апгрейду• 03 января в 14:02
Ответ дляЛЮБА
Можно фукорцином, он красный
Ответ дляАБВГДэшница
А вам - до побачення
Выживет, последствий не будет , ну если совсем скучно , можно колендулой спиртовой помазать ))) но обычно , то чем вы мажете хватает с головой ! Через 5 дней после последнего высыпания , можно выпускать на волю
АБВГДэшница
• 03 января в 14:04
Ответ дляПотребую апгрейду
Можно фукорцином, он красный
я прочла всі теми тут про вітрянку... пудер плін, каламін, зеленка, фукорцин, настойка календули... хз, що краще
rainbow2018• 03 января в 14:04
Ответ дляАБВГДэшница
він теж так каже
А які можуть бути потенційні наслідки? Плямка на пісюнчику?
Мама, випийте коньячку та подивіться щось цікаве на Нетфліксі.
АБВГДэшница
• 03 января в 14:07
Ответ дляrainbow2018
На пісюнчику, як ви виразилися, є висип, неприємно, свербить. питання було, можливо чимось можна облегчити перебіг висипань.
Ну ніби норм запитання, чому у всіх така реакція дика?
Акуна_Матата• 03 января в 14:08
Ответ дляАБВГДэшница
В 7 посте вы писали, что не чешется