Простоваля• 03 января в 15:05

Аденоїди і проблеми з мовою

Дитина довго не розмовляла, в 3 роки з´явились перші слова. Займалась півтора роки з логопедом , звуки всі поставлено. Але мова не чітка. Є аденоїди,чи можуть вони бути причиною поганої вимови ? Зараз дитині 6 років.
60 метрів сметани• 03 января в 15:05
Ні не можуть
So_so• 03 января в 15:05
Нет, это дизартрия.
So_so• 03 января в 15:07
Но аденоиды, если это 3 степень, бывают отиты, негативно влияют на многое.
автор Простоваля • 03 января в 15:08
Ответ дляSo_so
Так, 3 ступінь, майже постійно відкитий рот.
So_so• 03 января в 15:08
Ответ дляПростоваля
Ужас
сладкий_ноябрь• 03 января в 15:10
Ответ дляПростоваля
Чому ви не видалите їх?
сладкий_ноябрь• 03 января в 15:11
Дитина може постійно гнусявити. Якщо постійно відкритий рот, то може вже бути деформація обличчя, тому звісно можуть бути й проблеми з мовленням.
Але я не розумію чого ви чекаєте і чому не видаляєте аденоїди, якщо дитина вже мучиться.
автор Простоваля • 03 января в 15:12
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому ви не видалите їх?
Тому, що лор порадив лікувати. Вже більше року періодично лікуємо.
So_so• 03 января в 15:13
Ответ дляПростоваля
Но это же Ваш ребенок, а не лора.
Невролог что говорит об особенностях речи? Не лечить дизартрию в 6 лет..
автор Простоваля • 03 января в 15:17
Ответ длясладкий_ноябрь
Як би ж то залежало від мене, але я свекруха... І з логопедом теж тягнули, все чекали, що сама заговорить.
ВсеПроВсехЗнаю• 03 января в 15:48
Ответ дляПростоваля
Їх теміново потрібно видаляти.