Анонимарик• 03 января в 19:04
Івано Франківськ що у вас з людьми?
Приїхали на добу, це капєц, підїзджаємо до готелю, вибігає охоронець починає орати як неадекватне бидло, щаписалась в салон, прихожу в салон, несеться пані з ресепшн і оре благим "вдягайте бахіли" про посмішку і не чули у вас? Продавці якісь похмурі всі. Це місто похмурих злих дей чи шо?
ГендиреХтор• 03 января в 20:08
Живу во Франковске с начала войны. Все там отлично. Продаю одну из киевских квартир чтобы купить тут. Люди хорошие. Машины пропускают пешеходов. Ну правда я говорю только на украинском и не критикую церковь.
Фіфачка• 03 января в 20:08
Ответ дляГендиреХтор
«Кожен бачить те , чим наповнений сам».
Анонимарик
• 03 января в 20:10
Ответ дляПатриоточка
Забейте болт, дураков много
Забила, думаю це повний місяць із людей зробив зомбаков
Патриоточка• 03 января в 20:11
Ответ дляАнонимарик
Удалено администрацией...
Чорт і Шо• 03 января в 20:13
Так запамʼяталося: Ворохта, початок березня, холодно фактично зима, заселилися в готель, в номері холодно, ну ладно, спускаємося виходити гуляти і питаємо у адміністратора чи включиться опалення. Вона - так звичайно, на вечір та на ніч включаємо. Ну добре. Приходимо ввечері , холодно, не затопили і на ніч. Встала зла, накатала відгук на Гуглі, і опа, на ресепшині мабуть господиня, не довольна така, типу от ви такі сякі не правду написали. Але на наступну ніч затопили так, що жарко було. Дуже неприємно, пройшло немало років і все одно памʼятаю цю жіночку)))
Анонимарик
• 03 января в 20:13
Ответ дляПатриоточка
Удалено администрацией...
Напряжні фейси, чула сьогодні як мама синочка трирічного вичитувала, божечки, це капець, як прокурорша йому щось вдалбувала. Думаю ну ясно, тут так прийнято. В поляків на спокойно, тут мабуть через примушення і стресс, і почуття провини
Патриоточка• 03 января в 20:14
Ответ дляАнонимарик
Та забудьте уже за них))) носите в памяти как медаль прям😂
Чорт і Шо• 03 января в 20:15
Але загалом дуже поважаю людей із західної, працьовиті та націлені на заробляння грошей! Молодці!
Сметчица• 03 января в 20:15
Ответ дляЛапка
Админы, а давайте снимем анонима с авторицы. Посмотрим на сколько ее анус храбрый писать открыто обгаживая Ивано-Франковцев
я б не сказала, що вона не права. Є таке, на жаль. Ми з класом приїхали на екскурсію до Івано-Франківська, років 30 тому. І тоді вже нам зауваження зробили, що ми розмовляємо російською. так нам було по 15 років...
Анонимарик
• 03 января в 20:15
Ответ дляЧорт і Шо
Заробляння))
ГендиреХтор• 03 января в 20:17
Ответ дляKriskaA
А що там зараз ціни - сильно виросли ?
На квартиры да. Как в Киеве цены наверное. Услуги дешевле. Продукты как и везде.
Анонимарик
• 03 января в 20:18
Ответ дляСметчица
Вони я так розумію в принципі через приниження знайомляться, це в них норма. Я теж виставила на гугл вже відгук, прийшов до мене охоронець цей неадекват просити вибачення, сказав що це його проблема, бо він раніше був військрвим і звик до такого стилю. Якщо б йому було менше 60 я б так йому відповіла б, просто прдумала шо його може кондратій схватити
Мейк-ап форева• 03 января в 20:21
Ответ дляКнопкотиць
І дякувати Богу, що не ваші, кацапоподібні
А это к чему? Если мне не нравится культура и ментальность этих людей, это преступление?
Блондинка в Шоколаде• 03 января в 20:22
Для мене особисто вся західна Україна складається з непривітних похмурих людей в магазинах кавʼярнях кафе отелях, а якщо ще заговорити до них російською то то взагалі треш. Можливо то нам тільки так щастило, але мені краще поїхати на відпочинок за кордон чим до нас на захід. Про ціни то і взагалі мовчу, а сервісу нуль.
Пиу!Пиу!• 03 января в 20:22
На початку війни мені в Івано-Франківську дуже допомогли у важкій ситуації..харків’яни ❤️ А до Івано-Франківська я більше ні ногою, брр, то страшне. Проте дуже сподобалося привітне й затишне містечко Коломия, просто небо і земля у порівнянні.
Ответ дляСметчица
Чому не розмовляли українською, як зараз?
Джонсонюк• 03 января в 20:30
Ответ дляНай хоч раз
Ну так, вітатися з усіма підряд чужими не не дуже типово для Києва (передмістя не знаю, я киянка в якомусь там поколінні). Бо велике місто, сенса в ритуальних ’добридень’ як в селах, де один одно знають просто немає. Нормально вважається вітатися з людьми з котрими плануєш спілкування як запрошення до бесіди. І зі знайомим - друзями само собою.
Дитина три роки ходила в садочок, думаю, зайти в групу, де роздягають мами діти і привітатися норм. Або з сусідами, з якими живеш 10 років через паркан. Я ж не про метро кажу, а саме про тих людей, яких бачиш щодня.
Най хоч раз• 03 января в 20:32
Ответ дляДжонсонюк
НЕ жила в селі, що знати як там з парканами драсти відбувається. Я писала про місто. В селах певно по іншому.
Джонсонюк• 03 января в 20:32
Ответ дляАнонимарик
Удалено администрацией...
Як ви там писали? Кончена...В столиці ж кажуть або дебільна або кончена
Анонимарик
• 03 января в 20:34
Ответ дляПиу!Пиу!
Ми ж теж були в Коломи ї, і Львові, і Косові, взагалі все супер
Анонимарик
• 03 января в 20:36
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Сервіс хромиц це точно
Джонсонюк• 03 января в 20:37
Ответ дляАнонимарик
То вже й поляки кончені? Покажіть свою прописку щоб побачити звідки таке чемне їхало, звідки таку випустили
Анонимарик
• 03 января в 20:40
Ответ дляДжонсонюк
Поляки супер в сервісі, в них все завжди на спокойно, до дітей взагалі чудові, чи ви й читаєте неадекватно? Написано одне, читаємо інше
Джонсонюк• 03 января в 20:43
Ответ дляАнонимарик
В нас київські і в салон я заходила пішки))
То вас навчили лиш у Франківську, що потрібно бахіли вдягати, ви ж не до своє сусідки на рЄсніци зайшли у галошах, яких порались, будете тепер знати
Джонсонюк• 03 января в 20:44
Ответ дляАнонимарик
Ваш пост вже видалили про кончене, думаєте ніхто не бачив?
Джонсонюк• 03 января в 20:45
Ответ дляАнонимарик
Та нє наче, але тут якісь неадеквати . Вдягайте бахіли оре як ненормальна, це треш
А ви ж по київським салонам ходили і не в курсі, що бахіли треба,ото вже модніца