Анонимарик• 03 января в 19:04

Івано Франківськ що у вас з людьми?

Приїхали на добу, це капєц, підїзджаємо до готелю, вибігає охоронець починає орати як неадекватне бидло, щаписалась в салон, прихожу в салон, несеться пані з ресепшн і оре благим "вдягайте бахіли" про посмішку і не чули у вас? Продавці якісь похмурі всі. Це місто похмурих злих дей чи шо?
Люблю джаз• 03 января в 21:42
Ответ дляФіфачка
Не заводьте цю шарманку.
Розкажіть краще як ви військових гроші дерете . За все.
Пляшка води , сигарети, енергетики, їжа , таксі, Та за те що хлопці одяг виперуть і води наберуть, місцевим й за те платять .
Рідні коли приїжджають,знаєте які кошти за житло, таксі платять?
А вони їдуть до рідних , які лежать поранені , які захищали нас з вами .
Совісті у вас немає .
С каких военных я деру какие деньги?) вы не спутали регион сдирания?) вы не адресу) уймитесь) мыслите шире. Ракеты и сирены не только прифронтовая.
Фіфачка• 03 января в 21:43
Ответ дляЛюблю джаз
Це ви заспокойтеся .
Написала правду .
Ноунэйм• 03 января в 21:43
Ответ дляАнонимарик
Поляки супер в сервісі, в них все завжди на спокойно, до дітей взагалі чудові, чи ви й читаєте неадекватно? Написано одне, читаємо інше
ви точно про поляків говорите?)))
Люблю джаз• 03 января в 21:46
Ответ дляФіфачка
Власники хібар люди зі сходу ,які купляли в жк цілі підʼїзди .
Вони вас не приймали безкоштовно?
Багатьох ВПО приймали безкоштовно мої друзі , рідні, знайомі .
Не пишіть нісенітниці.
Люди різні бувають . Як на сході ,так і на заході.
Вот теперь вы дошли к сути.
Люди разные.
А не - я тут живу и все хорошие, это вы себе надумали. Нет, я не надумала. Мне на пути попадались из вашего региона единицы добрых и хороших. И не надо щеголять кладбищами и оправдывать постоянный сервис 1-2*. Вы принимаете людей за деньги в отелях, ресторанах, а не бесплатно.
Наверняка• 03 января в 21:47
Ответ дляЛюблю джаз
Да хватит себя закапывать!!!
Какие мешки??? Их было несколько, а вы устроили голодные игры для остальных.
Тоесть виноваты покупатели, а не вы? Вы себя слышите?
Да зачем мне ваш Бурштын? У меня из окна видна дыра от ракеты на прошлой неделе. И почти каждую ночь сирены. Хватит уже плакаться и оправдываться. Если есть совесть, она есть!
Почему я не скотина и не поднимаю ценник людям с начала карантина? И не поднимала с войны, и люди просто жили без работы когда были. Хоть мое жилье стоит уже *2 минимум. Ну нет у них возможности платить! Они остались без ничего! Куда этих людей, которые без мешков и жить хотят тоже не в переходе?? Совесть надо иметь! А про ценники на ваши хибары наслышана. Мы хотели выехать из под обстрелов с детьми, но узнав ценники в 30-60 за хибары, решили дохнуть дома, чем что б тебя раздели до нитки и всё равно надо будет возвращаться, потому что деньги закончатся быстро!
Я вам піднімала ціни ? Я не здаю і не продаю квартири. Чи то я війну почала і будинки вам бомбила ?
Сметчица• 03 января в 21:49
Ответ дляНаверняка
Зараз в нас повно ВПО, російську в місті чути частіше, ніж українську, і ніхто нікого не чіпає.
можливо, щось змінилося. Але все одно, Івано- Франківськ запам´ятала,як зелене ,чисте, приємне місто.
Фіфачка• 03 января в 21:48
Ответ дляЛюблю джаз
Тоесть виноваты переселенцы, что вы в 5-10 раз подняли ценник?) совести просто у вас нет! На горе зарабатывали чужом. Люди бежали от смерти!
Ну если вы не видели другого нормального сервиса - мне вас искренне жаль.
Про одну ракету за почти 4 года- смело.
Про горе ….
На людському горі у моргах Дніпра й Харкова обкрадають загиблих Героїв 🥲.
Нічим люди не брезгують .
Леди_в_ночи• 03 января в 21:49
Погода така ,мені навпаки там комфортніше ,бо всі спілкуються українською,а не російською як в Одесі
Люблю джаз• 03 января в 21:50
Ответ дляФіфачка
Це ви заспокойтеся .
Написала правду .
Какую правду?) что я сдираю с кого-то деньги или мои соседи по дому?)
Какие военные и навещания родни?)
Вы б за свои ценники и сервис отвечали в спокойных регионах, а не тыкали на прифронтовые. Кому война,кому мать родна
Леди_в_ночи• 03 января в 21:51
Ответ дляАнонимарик
Та нє наче, але тут якісь неадеквати . Вдягайте бахіли оре як ненормальна, це треш
Ви звідки?
Сметчица• 03 января в 21:51
Ответ дляhrystia
Чому не розмовляли українською, як зараз?
Тому що ми приїхали з Луганська, в нашому класі половина була євреїв, які були звільнені за власним бажанням від вивчення української мови. Всі спілкувалися російською. До речі, я зараз знову повернулася до спілкування російською. Не люблю, коли мене обмежують в моїх правах.
Фіфачка• 03 января в 21:52
Ответ дляЛюблю джаз
Какие военные и навещания родни?)
От-от .
Люблю джаз• 03 января в 21:53
Ответ дляНаверняка
Так чего вы расписываеьесь за регион. Типа были классные веселые и щедрые. А тут война и стали хмурые и злые. Потому что. И по тексту дальше.
Да всегда были такими, просто не было возможности так зарабатывать, никто не давал. И сервис зачем улучшать, если можно дать по старинке. А не нравится- домой чухай. Так?
Наверняка• 03 января в 21:53
Ответ дляЛюблю джаз
Какие военные и навещания родни?)
Де вас не влаштував цінник і сервіс, назвіть конкретно заклади.
Леди_в_ночи• 03 января в 21:53
Ответ дляАнонимарик
Хай звільнються, хто їй доктор
А чого ви як аборигени забігти без бахіл?
Фіфачка• 03 января в 21:53
Ответ дляЛюблю джаз
Какие военные и навещания родни?)
Я з вас також не здирала .
А з мого чоловіка на СУ дерли гроші .і немалі .
Наверняка• 03 января в 21:54
Ответ дляЛюблю джаз
Я бачу тільки одну злу - вас.
Люблю джаз• 03 января в 21:55
Ответ дляФіфачка
Про горе ….
Нічим люди не брезгують .
Всегда находились мародёры. И на фронте свои, и в тылу свои.
А больше их бегает у границ западных, трясущих людей. Чем дальше от фронта, тем сытнее мародёры.
Електрохарчування• 03 января в 21:55
Сколько ж еще будут людей делить, на горрда и нации🤦‍♀️ идиоты есть везде, но радует , что их мизерное кол- во, просто их слышно громче
asjaua• 03 января в 21:56
Ответ дляhrystia
Я вище писала свій досвід. Бо розмовляти українською на сході було так само дивно якби ви почали тільки польською послуговуватись у Франику. Не приділяла держава наша цьому увагу, 30 років тому треба було різанути ту російську по садках, школах та внз замість того щоб питати у студентів в Києві ’якою мовою вам викладать?’ і вже б забули за це.
Люблю джаз• 03 января в 21:57
Ответ дляСметчица
Аплодирую
Мой украинский- чистый
Но принципиально не говорю и не пишу после насилия надо мной. И в церковь не хожу уже давно. Нет там Бога. И никто меня не тянет носом какого я прихода. Бог у меня дома. Мне даже с евреями проще о религии говорить, чем со своими.
asjaua• 03 января в 21:59
Ответ дляЕлектрохарчування
Якби хороші та погані поділялись по областях, то тюрем та поліції не було б в деяких містах. А так все рівномірно побудовано і сидять усюди за гратами не понаєхі, а місцеві
Люблю джаз• 03 января в 21:59
Ответ дляФіфачка
Я з вас також не здирала .
Я не с востока!!!! Тут не укусите
Так вопрос- вы мстите им?
Люблю джаз• 03 января в 21:59
Ответ дляНаверняка
Я бачу тільки одну злу - вас.
Я честная. В том наша и разница
Наверняка• 03 января в 22:00
Ответ дляЛюблю джаз
Я честная. В том наша и разница
А ви мене особисто знаєте, чи я щось брешу ? Я бачу теж різницю, ви зла і ненависна.
Трільчиха• 03 января в 22:01
Во Франковске не была, хотя много путешествую. Так вот залог «а вдруг что-то испортим или украдем» брали только в Киеве, что оставили очень не приятное впечатление. А вот сервис в Хмельницком наоборот очень впечатлил. Особенно кто работают в гостинице Центральная и Жан-Жак, сервис супер, спасибо
Наверняка• 03 января в 22:02
Ответ дляЛюблю джаз
Я не с востока!!!! Тут не укусите
Так вопрос- вы мстите им?
Ви, взагалі, адекватна ? Кидаєтесь на людей, звинувачуєте безпідставно в тому, що вони не робили.
Личко Невеличке• 03 января в 22:02
Я из Запорожья. Скоро 4 года как тут живу.
Прекрасный город и люди замечательные.
В ЗП все продали, назад не планируем.
Сусідка знизу• 03 января в 22:03
У Франківську не була, але після Ужгорода приїхала до Львова і теж здивувалася тому які там люди пихаті, непривітні, зверхні. Не всі, звісно, є й щирі, і привітні, але порівняно з Ужгородом, Києвом, Дніпром, Харковом - набагато більший відсоток. Коли щось питаєш то відразу роблять вигляд що їм ну тааааак тяжко відповісти і говорять нібито в них слова платні))) А ще помітила що там не поступаються заздалегідь дорогою коли йдуть назустріч люди (трохи посуваються в самий останній момент і мало не штурхають одне одного) і норма стати розмовляти посеред вузького тротуару не переймаючись тим що людям треба обходити боком/по бордюру/по дорозі.
Люблю джаз• 03 января в 22:03
Ответ дляНаверняка
Удалено администрацией...