Анонимарик• 03 января в 19:04
Івано Франківськ що у вас з людьми?
Приїхали на добу, це капєц, підїзджаємо до готелю, вибігає охоронець починає орати як неадекватне бидло, щаписалась в салон, прихожу в салон, несеться пані з ресепшн і оре благим "вдягайте бахіли" про посмішку і не чули у вас? Продавці якісь похмурі всі. Це місто похмурих злих дей чи шо?
freedom_2015• 03 января в 19:20
для мене Франківськ місто дуже привітних людей ,що нікуди не поспішають
обожнюю все крім манери водіння
Най хоч раз• 03 января в 19:22
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
я думаю, тема придумана, чтобы посеять вражду и недовольство между украинцами.
а как вы думаете, товарищи телезрители?
редагування
Джонсонюк• 03 января в 19:22
Ответ дляАнонимарик
Удалено администрацией...
Ви рахуєте себе адекватною? Ну от реально ви себе рахуєте адекватною, зразу видно, що десь з Перемо6и чи Димерки вперше виїхало за кордон Броварського р- ну
Невісточка ж• 03 января в 19:23
Ответ дляЛапка
Админы, а давайте снимем анонима с авторицы. Посмотрим на сколько ее анус храбрый писать открыто обгаживая Ивано-Франковцев
А що це поміняє?
Джонсонюк• 03 января в 19:24
Ответ дляНай хоч раз
я евакуювалася в ІФ 24 лютого 22 року ( з КИєва). І там да, я можу зроузміти автора, доволі специфічні люди... Хоча Львів ще піздецевее...
Я жила в Київській обл, таких неадекватів я не бачила ні в одеій обл країни, коли ти вітажшся в садочку, школі, з сусідами- вони на тебе дивляться, як на шматок лайна, ніхто ніколи не привітається, не заговорять, про допомогу чи зайти просто навіть мови немає.
Най хоч раз• 03 января в 19:25
Ответ дляСонячний зайчик
И шо, терпите до сих пор или вернулись?
Протрималися 10 днів, потім ще до травня у Львові, бо там нас приютили власники хостела котрі самі родом з київського Ірпеня. В травні 22 повернулися в Київ.
Khmelnichanka• 03 января в 19:31
Ответ дляАнонимарик
Ні, я з Києва, у нас сервіс не такий як у вас, працюйте над цим
В Києві - так само різний сервіс і різні люди. Як і Франківську
Сонячний зайчик• 03 января в 19:32
Ответ дляАнонимарик
А мне очень понравился во Франике сервис
Най хоч раз• 03 января в 19:33
Ответ дляДжонсонюк
Ну так, вітатися з усіма підряд чужими не не дуже типово для Києва (передмістя не знаю, я киянка в якомусь там поколінні). Бо велике місто, сенса в ритуальних ’добридень’ як в селах, де один одно знають просто немає. Нормально вважається вітатися з людьми з котрими плануєш спілкування як запрошення до бесіди. І зі знайомим - друзями само собою.
Фіфачка• 03 января в 19:34
Ответ дляБулку Дай
посмішки не на часі. війна у них!
Ви з окопів пишете ?
Ваші рідні там ?
Булку Дай• 03 января в 19:35
Ответ дляФіфачка
Ви з окопів пишете ?
Ваші рідні там ?
пятеро рідних там. вистачить ?
Трахтибидох• 03 января в 19:40
Ответ дляАнонимарик
Я теж з Києва і до сестри у ІФ їжджу.
Люди і там і там різні
Мені всюди більше привітних трапляється.
Навіть в поліклініці в реєстратурі і в інших держ установах.
Люди і там і там різні
АБВГДейка• 03 января в 19:41
Ответ дляАнонимарик
Так вам же пояснили, нє? Вам пофігу?))
Якщо вже четвертий чоловік б´є вам по морді, то може проблема в морді?
Анонимарик
• 03 января в 19:43
Ответ дляСизоока бестія
Це сервіс поза Києвом.
Норма)))
Враження, що далі Бучі посміхатись на ресепшн не вчать. Якщо посміхаються - значить, власник з Харкова чи Києва, муштрує персонал.
Норма)))
Взагалі то, різні люди є, і тільки в ІФ на нас люди кидаються як не знаю хто))
Анонимарик
• 03 января в 19:44
Ответ дляСмурфетта
Ви ж лишили відгук на сторінці закладу?
Залишу, салон позіціонцує себе як такий, що надає послуги високого рівня
Най хоч раз• 03 января в 19:44
Ответ дляАнонимарик
Ну тут ви перебільшуєте все ж таки...
Мейк-ап форева• 03 января в 19:44
Ответ дляФіфачка
А ви хто ?
Я користувач цього форуму і кажу як й інші свою думку ))
competition• 03 января в 19:45
Ответ дляМафиозная
Удалено администрацией...
А ми в Одесі все літо читали, що одесити не такі)
Анонимарик
• 03 января в 19:46
Ответ дляПушкининиана
Можно просто приехать, на номера машины глянут и могут физиономию кривить
В нас київські і в салон я заходила пішки))
Анонимарик
• 03 января в 19:46
Ответ дляНай хоч раз
Ну тут ви перебільшуєте все ж таки...
Кажу як є))