Кидстаффовна• Изменено 03 января в 23:42
Завели собаку - мене відчуття несвободи
Дитина дуже хотіла цуценя.
Чоловік подарував.
Я наче була непроти. Обіцяла ДОПОМАГАТИ в догляді.
Але мене все це вже напрягає.
Цуцику 3,5 місяці.
Звісно до туалету не привчений , не соціалізований. На вулиці всього боїться.
Калюжі підтирають чоловік і дочка
Сумує за мною. Не хоче залишатися один. Дуже плаче коли я йду.
Коли я кудись їду маю моніторити чи можна там із собаками.
Домовилася на тому тижні із кінологом.
Коли пройде адаптація і стане легше ?
Чоловік подарував.
Але мене все це вже напрягає.
Цуцику 3,5 місяці.
Калюжі підтирають чоловік і дочка
Домовилася на тому тижні із кінологом.
Коли пройде адаптація і стане легше ?
Злюсь до кипіння• 04 января в 09:46
Ответ дляКидстаффовна
Влітку здохне від спеки , взимку замерзне від холоду
Моя не замерзнет ))
Я закаленная стала , потому что сплю с открытым окном - иначе собака уснуть не может , ей жарко )) ходит , хекает , места себе не находит .
Походу простуды мне не грозят 😂
Злюсь до кипіння• 04 января в 09:48
Ответ дляКидстаффовна
Чому не вдома?
У нас собака общительная . Ей все нравится . Едем в Машине , она впереди все рассматривает .
Ей с людьми нравится общаться , с собаками . Она б и с кошками - только кошки против ))
Злюсь до кипіння• 04 января в 09:48
Ответ дляКидстаффовна
На будь яку машину можна поставити автостарт
Это Пандора которая ?
Броніки для Моніки• 04 января в 10:00
Ответ дляОтжигающая
Щоб собака за вами не плакала, треба з першого дня привчати до того, що він залишається на якийсь час сам, коли йдете і приходите, ви не маєте демонструвати ніякі емоції, маєте зберігати спокій.
Не реагувати, коли приходжу на підстрибування до грудей мені? В мене пудель 2 місяці в мене, собаці рівно рік. Лишається сама вдома чудово, з котом. Сплять весь день. Коли йду без проблем, коли приходжу, то 5 хв неймовірної радості, стримання, беру на руки, вона колами ганяє. Не робити так? Ігнорити? Навіть, якщо вона добре себе поводить вдома одна?
Злюсь до кипіння• 04 января в 10:08
Ответ дляБроніки для Моніки
Конечно не игнорить ) зачем лишать и себя и собаку кайфа от встречи ?)
ОйЙой• 04 января в 10:13
Ответ дляКидстаффовна
Як би я знала, що так , то не погодилась би
У меня знакомый так завел щенка. Оставлял его самого дома, закрывал в ванной, чтоб он ему квартиру не испортил.
В итоге у собаки появилась какая-то псих травма. Даже когда он вырос, дома не мог спокойно оставаться один, лаял все время. Понятно, что такое соседям не нравилось.
Нужно первые несколько месяцев побыть с щенком, чтоб такого не было.
Мы брали щенка 3,5 мес. Я была с ним дома. Когда вырос, то спокойно шел спать, когда мы уходили. У него не было страха, что его бросают.
На границе• 04 января в 10:28
Ответ дляМая твая не панимать
Шо за поток негатива вы написали 🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Правду
Кидстаффовна
• 04 января в 10:44
Ответ дляХуАнита
С таким подходом-не станет. Собака не игрушка, чтобы дарить детям😡Если он сейчас вас обременяет, дальше лучше не будет. Собака-это ребенок навсегда, ему надо посвятить кучу любви, заботы, времени и денег, естественно
Я приділяю і час і увагу і турботу
Злюсь до кипіння• 04 января в 10:48
Ответ дляКидстаффовна
Я приділяю і час і увагу і турботу
Дайте щенку время хотя бы до смены Зубов )
Не ожидайте сейчас кайфа от собаки , просто как работа это воспринимайте )
Ну не верю , что Вы кайфовали от того , что каждую ночь надо просыпаться , чтоб покормить ребенка ) однако же ребенка любите и рады ему )
ОйЙой• 04 января в 10:49
Ответ дляКидстаффовна
Як довго?
Я просто волочу його на повідці?
5 хвилин такого знущання і йдемо додому
Я просто волочу його на повідці?
5 хвилин такого знущання і йдемо додому
Надо было заводить собаку в апреле, мае.
Мы брали щенка в апреле и сразу нормально с ним гуляли. Щенку не было холодно и он имел интерес к прогулкам.
Вы бездумно подошли к покупке собаки. Проблема в вашей голове.
Злюсь до кипіння• 04 января в 10:51
Ответ дляОйЙой
Допустим , хотя Вы бред написали .
И?
Ей сейчас пойти повеситься ?
И?
Ей сейчас пойти повеситься ?
Бюст Березуцкого• 04 января в 10:56
Ответ дляЗа ким я буду?
У меня вся жизнь крутится вокруг собаки, на работу не хожу, никуда не езжу, оставить не с кем, это последнее животное в моей жизни!
В мене теж одна клієнка прийшла і каже на роботу не ходжу бо йому (собаці) скучно вдома самому. Ви подуріли?)))) Лишайте і спокійно йдіть по своїм справам, хоч на пів дня, хоч на цілий день. В мене робота з 10,00-19,00 але поки приїзджаю то вже в 21,00 йду її вигулюю, і вона квартиру не розносить і не виє, лишайте корм, воду, іграшки різні і все
Кидстаффовна
• 04 января в 10:57
Ответ дляОйЙой
В квітні і травні ні.
Бо ми не весь червень їдемо на відпочинок за кордон. Нам потрібна вже більш менше адаптована собака із щепленнями
Кидстаффовна
• 04 января в 11:00
Ответ дляБюст Березуцкого
Я боюсь що він чогось наїсться. Розпатрав дочки іграшки. «Розбирає» ялинку. Я сварю за це і пильную
Злюсь до кипіння• 04 января в 11:09
Ответ дляКидстаффовна
В зоомагазинах накупите то , что можно грызть и проглатывать .
Чем больше альтернативы , тем меньше будет грызть то , что нельзя грызть
Бюст Березуцкого• 04 января в 11:10
Ответ дляКидстаффовна
Собака це звісно відповідальність, ховайте взуття і те що може наїстись, майте іграшки ті які не даєте постійно, які любить, от Ви виходите давайте іграшки, приходите забирайте щоб для нього вони були як для дитини нова іграшка, щоб він займався грою, а не байдикував і думав що ж згристи
В мене моя собака один раз народжувала і ми привчили цуценят яким 2місяці до пелюшки тому попісі в 90% були на пелюшках, привчайте теж до пелюшки, поспала собака тільки проснулась, відразу висаджуйте на пелюшку, зробила свою справу хваліть
Я собачник по життю і собаку в нас люблять всі, але дійсно перших 6 місяців важко, я вже хотіла щоб швидше підросла а не була цуценям)))) Але потім це друг у родині, вірний, надійний, лагідний
Отжигающая• 04 января в 11:39
Ответ дляБроніки для Моніки
Що робити чи не робити зі своєю собакою ви вирішуйте самі. Але кінологи так, радять не реагувати, бо ви підкріплюєте її перезбудження. Питання ж не в тому,як вона поводить себе вдома сама, питання в тому, що під час такої ’радості’ її нервова система сильно перенавантажується, що не є нормальним
Кидстаффовна
• 04 января в 11:40
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Повно всього і мʼячі і канати, і пищалки, все одно ж діло до ялинки і до сміття на підлозі
Кидстаффовна
• 04 января в 11:40
Ответ дляОтжигающая
Я теж таке чула. Без бурхливих прощань і зустрічей
Злюсь до кипіння• 04 января в 11:41
Ответ дляКидстаффовна
Так это святое ))
Кидстаффовна
• 04 января в 11:45
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Это Пандора которая ?
Ні, то кацапська хрінь.
Автозапуск маю на увазі
Злюсь до кипіння• 04 января в 11:43
Ответ дляКидстаффовна
Ні, то кацапська хрінь.
Автозапуск маю на увазі
А какие есть ?
Можете подсказать ?
Знаю что кацапская
Альтернатив не знаю , не разбираюсь
Можете подсказать ?
Знаю что кацапская
Альтернатив не знаю , не разбираюсь
Бамбарбия! Кергуду.• 04 января в 11:54
Ответ дляЗабула що?
Це ви так думаєте. Кудись поїхати - треба або до батьків кішку далеко везти, або шукати готель, де можна з тваринами в попередити персонал що прибирання лише в нашій присутності.
То прищ вискочив і надерла , то рвота, то око продуло
У мене кішка. На ніч спокійно залишається, вона-їжа є, то вона просто спить. У нинішніх умовах з чоловіком не їздимо надовго, та й до війни максимум 3 дні було. Якщо закортить, не бачу проблеми в тому, щоб друг або мама прийшли раз на день насипати їду та прибрали лоток за шоколадку або тортик від нас. Про прищі й око щось незрозуміле, у вас породиста (прости Господи 🤭)?
Кидстаффовна
• 04 января в 11:57
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А какие есть ?
Можете подсказать ?
Знаю что кацапская
Альтернатив не знаю , не разбираюсь
Можете подсказать ?
Знаю что кацапская
Альтернатив не знаю , не разбираюсь
У мене вже був встановлений авто запуск на авто. Чоловік собі ставив. Я в цьому не розбираюсь.
Гугліть «встановити автозапуск київ/львів/ Одеса)
Бамбарбия! Кергуду.• 04 января в 11:58
Ответ дляЗайченя
Ми взяли дорослу собаку з притулку. Нас минув період пелюшок. Одне задоволення від собаки. Сподіваюсь виросте і ви будете кайфувати
Та який притулок, царям потрібна по-ро-дис-та, як ще чухати своє хворе его?! 😂
Кидстаффовна
• 04 января в 12:01
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Не в цьому питання. Мені потрібна більш-менш передбачувана собака , з маленького і без психічних травм.
У мене кіт безпородниц, підібрали кошеням з вулиці. Я люблю безпородних тварин
Собака - це трохи інша історія. Діло не в снобізмі
Лиса Патрикевна• 04 января в 12:01
Ответ дляКидстаффовна
Як довго?
Я просто волочу його на повідці?
5 хвилин такого знущання і йдемо додому
Я просто волочу його на повідці?
5 хвилин такого знущання і йдемо додому
вот так люди заводят и детей....без головы
Кидстаффовна
• 04 января в 12:03
Ответ дляЗайченя
Дорослу і з притулку точно ні.
У мене дитина і собаку потрібно виховати під себе
Щоб не дай Бог ніякої агресії до дитини
Злюсь до кипіння• 04 января в 12:08
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Да , я сноб . У меня огромнейшее ЭГО
Завожу только породистую
И ?
Завожу только породистую
И ?
Злюсь до кипіння• 04 января в 12:08
Ответ дляКидстаффовна
Дорослу і з притулку точно ні.
Щоб не дай Бог ніякої агресії до дитини
К ребенку не будет агрессии )