Папа_Карло• 04 января в 13:16

Чи потрібно попереджати партнерку про розмір??

Доброго для, я чесно відповім на всі запитання і вислухаю вашу думку. Мені 28 років останні 7 років був у громадському шлюбі і вже рік сам. Був на декількох чудових побачень , деякі закінчувалися поїздками до мене. Трохи музики, вид з криші і коли ми переходили до ліжка, починалися проблеми. Останній раз мало не скандал, дівчина сказала, що про такий розмір потрібно казати, ми про все спілкувалися, я це скрив отже збрехав. Я перед тим довго її масував 15хв куни, вона сама сказала , що хоче щоб я увійшов, але коли я роздягнувся, вона злякалася, но в хорошому сенсі. Вона спробувала зробити мінет, але це було просто облизування, ми спробували їй було боляче і вона хвилини через 2 спинила. На наступний день сказала що не хоче відносин зі мною.
Чи потрібно про таке попереджати і в який момент знайомства ??? На якому побаченні ?
Зробіть вибір:
вже голосів: 38
Не говорити до початку інтиму?
Попередити на 5-7 побаченні?
Казати на першій зустрічі?
Шукати ту, яку влаштує ?
Вся в кредитах• 04 января в 14:01
Ответ дляКонфиденциальность
Народжувала чи ні, то не допоможе, якщо він не вміє підготувати жінку.
Навіть пальцем насуху буде боляче, хоча що там того пальця.
Это не зависит от времени,а от ее личной физиологии,если я реально хочу,то готова за пару минут
Гарні диньки• 04 января в 14:02
Ответ дляПапа_Карло
Меня уже обвинили в ботоводстве и ананизме, а я действительно ищу совет, в правильном общении и правильной подаче , историй было много но я их тут не рассказываю и всеравно очень много негатива
Так шо, контактов не будет? блин, а счастье было так возможно.
автор Папа_Карло • 04 января в 14:02
Ответ дляПтица Говоруша
Саме так.
Заохочують дрочера писати ще.
Писати що? Я запиваю в жінок, про 1 момент спілкування
Вся в кредитах• 04 января в 14:02
Ответ дляУкраиночка
Тут як не почитаєш, то відсотків сімдесят оргазму взагалі ніколи в житті не мали, а ви пропонуєте шукати ту, що від пальців чи язика кінчає))) мілфу автору треба і менше перебирати.
Я такая🤷‍♀️
Миззери• 04 января в 14:02
Ответ дляПерекус беру завжди
И не дорого))
Она маленькая , может там вообще одна фраза «хватит себе льстить»
Сиреневая цапля• 04 января в 14:03
Автор, вы как и где знакомитесь? Может в анкете есть возможность что-то подобное указать? Вообще предупреждать нужно, но когда , зависит от того, как идет общение- точно не за чашечкой чай невзначай.
автор Папа_Карло • 04 января в 14:04
Ответ дляУкраиночка
Це до речі так, якщо під час інтиму переключитися на пальці і язик, це допоможе дівчині , але якщо з цього починати, то це дуже важко, дійсно до фінішу.
Я вибачаюсь, якщо є якісь більш інтимні моменти у відповідях
Перекус беру завжди• 04 января в 14:04
Ответ дляМиззери
Я подумала про таблицу с огурцами, как на обложке, от корнишона до ...не знаю, как называются такие огромные огурцы, при совке вроде были ’вьетнамские’. А еще желтяки, которые оставляют на семена....
Миззери• 04 января в 14:05
Вообще в идеале предупреждали бы конечно - мол плохо стоит , маленький и пугливый, быстро кончаю
В идеале как статус на сайте знакомств что б не терять зря время
автор Папа_Карло • 04 января в 14:05
Ответ дляДаха-сваха
Фото будет?
Мені було б дуже не приємно зайти в обговорення і побачити оголеного чоловіка. Я б за таке точно блокував. Я можу відповісти на прямі запитання, вже і так в усьому звинуватили
Миззери• 04 января в 14:06
Ответ дляПерекус беру завжди
Жопляки мы из называли почему-то)
автор Папа_Карло • 04 января в 14:06
Ответ дляКоролева Сарказма
Сантиметрів 7?
Трохи довший
Украиночка• 04 января в 14:06
Ответ дляПапа_Карло
Доречі згадала стару радянську книгу. Здається автор польська гінеколог чи щось таке. Шлюб під мікроскопом. Там є поради про секс з великим членом. Там взагалі класифікація органів і тих, і тих, але є й поради. Вона безкоштовно гуглиться
Миззери• 04 января в 14:06
Ответ дляПапа_Карло
Так сколько сантиметров хоть ?)
Перекус беру завжди• 04 января в 14:06
Ответ дляМиззери
Жопляки мы из называли почему-то)
Ой, не, у меня аж все сжалось, в том самом месте))
Конфиденциальность• 04 января в 14:07
Ответ дляПапа_Карло
Дякую, пальці і язик були, можливо за рано спинився
Оргазм у неї був?
Питання не у часі, скільки триває підготовка, а у ефективності.
Миззери• 04 января в 14:07
Ответ дляПерекус беру завжди
О, реально так называют
Перекус беру завжди• 04 января в 14:08
Автор, если вы все-таки честный страдалец, а не жалкий дрочер), то предупреждать надо, но не на первом свидании, а потом уже решать совместно, что да куда...
Украиночка• 04 января в 14:08
Ответ дляПерекус беру завжди
Може у автора кабачок))) ще й ширший ніж довший))) патисон!
Перекус беру завжди• 04 января в 14:09
Ответ дляМиззери
О, реально так называют
Та я не против, но еще не разжалось))
Гарні диньки• 04 января в 14:09
Ответ дляПапа_Карло
Не, ну интересно же) сколько см и тд.? Где живёте? Постарше дамы интересуют? Может Вы посланы мне Санта Клаусом для исполнения эротических фантазий
автор Папа_Карло • 04 января в 14:09
Ответ дляВся в кредитах
Может мои умения не на най высшем уровне. К постоянной партнерке я всегда дарю игрушки, чтобы было ярче и приятнее для неё и если есть предпочтения, я ко многому отношусь очень хорошо. Но если это первая встреча, то даже наличие игрушек водки выставить извращенцем
Конфиденциальность• 04 января в 14:09
Ответ дляУкраиночка
Будь-яка кінчить, якщо трохи постаратися.
Ясна річ, що просто пальці прикласти і чекати дива - не працює.
Печенюшка• 04 января в 14:09
Я понимаю о чем автор. Предупреждать надо. Был у Меня мальчик, все супер, все устраивало. А как дошло до секса, было чувство что второй раз девственности лишили, у него очень широкий, как кулак в объёме где-то. Было неприятно, минет вообще проблема, у меня так рот не открывается. Пришлось расстаться.
Перекус беру завжди• 04 января в 14:10
Ответ дляУкраиночка
О госпади, патиссон.... у меня уже все органы со страху внутрь втянулись....
Королева Сарказма• 04 января в 14:10
Ответ дляКонфиденциальность
він 15 хвилин куні робив і не доробив той ще профі
Миззери• 04 января в 14:11
Ответ дляПерекус беру завжди
Та я не против, но еще не разжалось))
Тогда вам это понравится (гуглила про жопляки и наткнулась -смешно)
Украиночка• 04 января в 14:11
Ответ дляКонфиденциальность
Повірте не трохи. Є з такими тарганами і блоками в головах, що їм і табун сексологів масажистів не поможе. Я на форумі з 2015року))
Пузата Хата• 04 января в 14:11
У меня там широко ,мне бы такого гиганта.
Подруга рассказывала ,как в молодости ,на море ,познакомилась с мужиком , чуть звезду не порвал ей! Размером с как рука от кисти до локтя и толстый .
Конфиденциальность• 04 января в 14:12
Ответ дляВся в кредитах
Вам достатньо двох хвилин, комусь треба 10, жінки різні.
Якщо він підбере ключик, наступного разу вона буде готова швидше.
Але це треба бути уважним.