Папа_Карло• 04 января в 13:16

Чи потрібно попереджати партнерку про розмір??

Доброго для, я чесно відповім на всі запитання і вислухаю вашу думку. Мені 28 років останні 7 років був у громадському шлюбі і вже рік сам. Був на декількох чудових побачень , деякі закінчувалися поїздками до мене. Трохи музики, вид з криші і коли ми переходили до ліжка, починалися проблеми. Останній раз мало не скандал, дівчина сказала, що про такий розмір потрібно казати, ми про все спілкувалися, я це скрив отже збрехав. Я перед тим довго її масував 15хв куни, вона сама сказала , що хоче щоб я увійшов, але коли я роздягнувся, вона злякалася, но в хорошому сенсі. Вона спробувала зробити мінет, але це було просто облизування, ми спробували їй було боляче і вона хвилини через 2 спинила. На наступний день сказала що не хоче відносин зі мною.
Чи потрібно про таке попереджати і в який момент знайомства ??? На якому побаченні ?
Зробіть вибір:
вже голосів: 37
Не говорити до початку інтиму?
Попередити на 5-7 побаченні?
Казати на першій зустрічі?
Шукати ту, яку влаштує ?
автор Папа_Карло • 04 января в 13:37
Ответ дляСирОжино пирОжино
С ребенком? Жесть
Ты больной ? Судак, я редко людей оскорбляю, но ты мудак
НуКаНаКа• 04 января в 13:37
Автор розкрию вам секрет - не завжди те що ви вважаєте великим є таким.
В мене був схожий випадок коли мене попередили про великий а виявилося що насправді звичайний. Але гонору гонору то вище кришки.
Якщо дійсно проблема в тому що завеликий то шукайте ту жінку що вже народжувала і бажає такого великого.
Бо великий прибор це не факт що ви ним можете добре користуватися.
Бо довбить це не про секс і задоволення.
автор Папа_Карло • 04 января в 13:38
Ответ дляПтица Говоруша
Ви перший день на цьому форумі?
Так, і взагалі на форумах. Для мене це вже не дуже комфортно
Самохвалова• 04 января в 13:39
Ответ дляПапа_Карло
Для меня это не предмет гордости, с моей работой не связано , я никого не приглашаю и не хвастаюсь. Это почти всегда проблема
Потому без анонима, ага. Нечаянно.
Птица Говоруша• 04 января в 13:39
Ответ дляКоржик
Вы недооцениваете проблему.
Я была влюблена в парня с большим членом и этот член, собственно, стал основной причиной, которая нас разлучила.
Каждый раз куча прелюдий, только 2 подходящие позы, дискомфорт при неосторожных действиях.
Ужас.
Пришлось расстаться, хотя в остальном мне очень подходил.
Если просто длинный, то решаемо, куча ограничителей разных, но если ещё и в обхвате большой, то совсем грустно. Даже корнишон лучше, чем ослинный пенис.
Я вообще не оцениваю проблему)
Вижу, что дрочер зарегистрировал новый аккаунт и снова будет спамить темами со своими сексуальными фантазиями.
автор Папа_Карло • 04 января в 13:40
Ответ дляКоржик
Вы недооцениваете проблему.
Ужас.
Я полностью вас понимаю, тут даже добавить нечего, особенно про 2 позы.
На_оба_рот• 04 января в 13:42
Ответ дляПозитивна
Был первый парень. Из-за него возненавидела секс , были постоянно проблемы по генекологии, эрозии. Для меня секс был каторгой. Я рыдала. Но думала что это ж навсегда, мужчина 1 на всю жизнь. Вы не уточнили какой у вас: большой или маленький. Думаю большой взрослая женщина через штаны и так увидит. Или вы детей берёте девственниц?
гЕнекологии?? Это что-то связано с вашими генами?
Или с каким-то Герой?
На_оба_рот• 04 января в 13:43
Ответ дляОце потужно
Админы, ауууууу!
Милые, когда этот шлак заблокируете? Скоро Порнхаб будет как интеллектуальный форум, по сравнению с темами больных дро4еров на Советчице.
А мне вот интересно когда маею и армию мерзких ее клонов заблочат.
И почему это администратор все видят но не делают ничего
Птица Говоруша• 04 января в 13:43
Ответ дляПапа_Карло
Ви ще й з двох акаунтів пишете. Вперше) Віримо, аякже.
автор Папа_Карло • 04 января в 13:43
Ответ дляНуКаНаКа
Не знаю, чи потрібно уточнити розмір, як на мене це зайве. Я дуже обережний і з усіма можливими пестощами.
автор Папа_Карло • 04 января в 13:44
Ответ дляСамохвалова
Потому без анонима, ага. Нечаянно.
Я даже не понял как это работает, и кто сможет ответить, а кто нет
Вся в кредитах• 04 января в 13:49
Ответ дляПапа_Карло
Вибачте, якщо це було неприємно. Я хотів почути думку жінок, намагаючись уникнути деталей. Але ще раз вибачте
Вам нужна женщина с 2-3 детьми
Самохвалова• 04 января в 13:50
Ответ дляПапа_Карло
Конешно, конешно.
И папа карло по фрейду тоже случайно.
Позитивна• 04 января в 13:50
Ответ дляНа_оба_рот
Или с каким-то Герой?
С геморроем связано, не стоило так напрягаться ради язвительного ответа.
Конфиденциальность• 04 января в 13:51
Ответ дляПапа_Карло
Спасибо за фитбек, я бы больше хотел обсудить свои необходимые действия, (по мимо большого количества лубриканта))
Книжку Вам скинули, почитайте.
Не думаю, що у Вас проблема з розміром, скоріше, просто не вмієте достатньо підготувати партнерку.
Лубрикант не допоможе, якщо зарано почали. Бо мають ще м´язи розслабитися.
Як варіант, щоб спочатку у неї був оргазм від Ваших пальців чи язика, а вже потім ’на друге коло’ заходити.
Перекус беру завжди• 04 января в 13:51
Ответ дляМиззери
Книга для вас
И не дорого))
Гарні диньки• 04 января в 13:52
Давайте уж контакты с фотками, чего уж там. А то все реклама да реклама. Девы , если шо, за мной будете
автор Папа_Карло • 04 января в 13:53
Ответ дляКонфиденциальность
Книжку Вам скинули, почитайте.
Дякую, пальці і язик були, можливо за рано спинився
Доктор Варвар• 04 января в 13:53
Ответ дляПтица Говоруша
Я вообще не оцениваю проблему)
Ну, як бачите, тут немало жіночок, які із задоволенням відкликаються на запити, починають розповідати особисті історії, таке інше. А автор поки по натирає свій корнішон.
Конфиденциальность• 04 января в 13:54
Ответ дляНуКаНаКа
Народжувала чи ні, то не допоможе, якщо він не вміє підготувати жінку.
Навіть пальцем насуху буде боляче, хоча що там того пальця.
автор Папа_Карло • 04 января в 13:55
Ответ дляВся в кредитах
Вам нужна женщина с 2-3 детьми
Головне, щоб людина була хорошою і турботливою
маринабаранова• 04 января в 13:55
Фантазёр))) Харе сказки сочинять- лучшие под.....чи свою пипетку, импотент несчастный)
Птица Говоруша• 04 января в 13:56
Ответ дляДоктор Варвар
Саме так.
Заохочують дрочера писати ще.
Украиночка• 04 января в 13:57
Ответ дляКонфиденциальность
Книжку Вам скинули, почитайте.
Тут як не почитаєш, то відсотків сімдесят оргазму взагалі ніколи в житті не мали, а ви пропонуєте шукати ту, що від пальців чи язика кінчає))) мілфу автору треба і менше перебирати.
Перекус беру завжди• 04 января в 13:58
Вроде ж уже договорились, что роды не влияют. У меня был мужчина с большим членом (ну, по крайней мере это был самый большой из приличного количества, и все, кто видел его в бане, мне сочувствовали), а родов не было. И дискомфорта тоже. Но пользоваться им он таки не умел).
Фляшка на трьох• 04 января в 13:58
Ответ дляНуКаНаКа
У нього не прибор, а перфоратор
автор Папа_Карло • 04 января в 13:58
Ответ дляГарні диньки
Меня уже обвинили в ботоводстве и ананизме, а я действительно ищу совет, в правильном общении и правильной подаче , историй было много но я их тут не рассказываю и всеравно очень много негатива
автор Папа_Карло • 04 января в 14:00
Ответ дляДоктор Варвар
Дякую, це турботливо
Даха-сваха• 04 января в 14:00
Ответ дляПапа_Карло
Фото будет?
Королева Сарказма• 04 января в 14:01
Ответ дляПапа_Карло
Сантиметрів 7?