бибизяна• 04 января в 14:18
Хочу водить авто, но не умею. С чего начать?
Добрый день. Хочу сдать на права, но я полный ноль. Как себя самостоятельно подготовить перед обучением в автошколе?
Дайте рекомендации, пожалуйста
Україна понад усе!• 04 января в 14:19
Шукаєте нормальну автошколу, записуєтесь, ходите на заняття. Все.
ША! я прийшла!• 04 января в 14:19
Ответ дляЖонДуан
Попробуйте с инструктором частным образом поездить
лучше инструкторшей)
IQ 80• 04 января в 14:20
Походите по парковкам))) потихоньку привыкайте к автомобилям, можете разговаривать с ними, гладить))
Бараболька• 04 января в 14:20
Я пошла на курсы и всему научилась! Что за вопрос- С чего начать? С курсов!!
ША! я прийшла!• 04 января в 14:21
Ответ дляIQ 80
лучше криминальніе хроники почитать!)))
IQ 80• 04 января в 14:21
Ответ дляША! я прийшла!
лучше криминальніе хроники почитать!)))
Тоже можно, главное не участвовать
ША! я прийшла!• 04 января в 14:22
Ответ дляIQ 80
Тоже можно, главное не участвовать
ну понимать, что авто єто не место для припудриванья, а зона повішенного риска!)
Топтунша• 04 января в 14:23
А какая проблема пойти на курсы и научиться? Вопрос странный несколько.
Топтунша• 04 января в 14:24
Ответ дляKess E
Можете купити книжку з правилами дорожнього руху 2025 і поки пройтись по ним, підучити, а тоді йти на курси
Зачем? ))
ША! я прийшла!• 04 января в 14:25
Ответ дляТоптунша
Зачем? ))
девочка хочет почитать Советчицу и поехать в Польшу!)))
КараПузовна• 04 января в 14:27
Ответ дляТоптунша
Зачем? ))
Ну не всі ж після першого ж заняття запам´ятовують. А так будуть під рукою.
Топтунша• 04 января в 14:30
Ответ дляКараПузовна
Так они по умолчанию будут куплены и должны быть выучены. Это обучение растягивается не на одно занятие. Правила учатся пока не выучатся до идеала. Но учить заранее нет смысла, т.к. на занятиях будут рассказывать и все объяснять - человек должен не зубрить, а понимать логику.
КараПузовна• 04 января в 14:33
Ответ дляТоптунша
Не повірите. - викладачі на заняттях зовсім різні, двоє знайомих минулого року здавали на права і в них різні спогади про навчання, про одного викладача що він дотошний і все зрозуміло розказує, а інший нявчить і крутить.
Попа как у Кардашьян• 04 января в 15:13
Идите на курсы, учитесь и сдавайте экзамен. А как ещё))?
Margaret Rose• 04 января в 15:23
Запишіться в автошколу.
Вчіть правила дорожнього руху - можна в школі, можна і самостійно, проходьте тести.
Якщо є авто, то можете спочатку попросити будь-кого з родини чи друзів-знайомих, хто добре водить, наочно пояснити вам як взагалі машина заводиться-глушиться, призначення педалей, коробки передач, ручного гальма, поворотники, ближнє-дальне світло і т.д. Можете з ними спробувати їздити десь на безлюдній сільській дорозі, майданчику або полі, але не по населеному пункті чи трасі. Тому що а) у вас нема досвіду, а в людини збоку - педалей, щоб в разі чогось скорегувати помилку; б) зараз це незаконно і якщо поліція щось запідозрить - зупинить і випише штраф, а якщо ще раз спіймають - водій збоку може позбутися посвідчення.
Домовтеся з інструктором, можете стартувати з закритих майданчиків, щоб відточити основні маневри, а вже тоді виїжджати на вулиці. Не хвилюйтеся - в нього є педалі, додаткові дзеркала, навіть якщо ви щось зробите не те - він натисне на педаль, просто треба усвідомлювати, що не ви перша, не ви остання, а помилки будуть, навіть коли ви вже отримаєте посвідчення. Головне взяти себе в руки і усвідомити скільки плюсів ви отримаєте від водіння - самостійність, контроль, нові навички
Margaret Rose• 04 января в 15:24
Ответ дляКараПузовна
Я їздила з 4 інструкторами
. І всі різні були
Продавчиня кіз• 04 января в 15:36
Ответ дляMargaret Rose
Я їздила з 4 інструкторами
. І всі різні були
А всі чоловіки?
Margaret Rose• 04 января в 15:38
А щодо вашого питання - підготувати себе перед автошколою...
Повірте, в вашій групі (якщо ви будете ходити на заняття в автошколу) будуть ті, хто вже чудесно їздить, а також і ті, хто поняття не має як завести машину.
І зі всіма працювати будуть
Margaret Rose• 04 января в 15:37
Ответ дляПродавчиня кіз
А всі чоловіки?
Так, в моїй глушині жінки-інструкторки - рідкість взагалі
Продавчиня кіз• 04 января в 15:41
Ответ дляMargaret Rose
В школі мене вчив чоловік, не знаю як я здала на посвідчення. Отримала і забула на 18 років.
Потім взяла жінку інструктора 5 занять по 2 години, сіла і поїхала після неї.
КараПузовна• 04 января в 16:12
Ответ дляMargaret Rose
Я їздила з 4 інструкторами
. І всі різні були
Та і про те ж саме.
Дайте згадаю• 02 февраля в 10:08
Ответ дляПродавчиня кіз
То просто прийшов ваш час. Якби сильно хотіли то і відразу після отримання посвідчення поїхали б.