Зайченя• 04 января в 15:11

У вас бывает невкусный

Борщ? Почему?
Не прохожу мимо• 04 января в 15:55
Ответ дляМати драконів
І чим борщ від того томатного супу відрізняється?
Наверное есть буряк ) да и специи не нужны типа паприки копченой
Мати драконів• 04 января в 15:53
Ответ дляНе прохожу мимо
Я і в борщ не кладу паприку 🤷‍♀️
Не прохожу мимо• 04 января в 15:54
Ответ дляМати драконів
Я і в борщ не кладу паприку 🤷‍♀️
Так я тоже) поэтому борщ отличается
Ваша прЭлесть• 04 января в 15:54
Ответ дляКоко Шанель
от моя свекруха якось так примудрялася готувати борщ і котлети, що смак був ТОЧНО як у совєтській столовці. якийсь феномен. мабуть, у неї теж ці карти були)
Есть тех карты советского времени, есть современные. Рестораны тоже готовят по тех картам
Не гоню• 04 января в 15:58
Ответ дляКукарачка
Буває. Нещодавно була кислої капусти додала, і був несмачний( Також експерементувала і додавала квасолю в томаті, не смачний. Буває що буряк не смачний і псує увесь борщ.
У мене з квасолею дуже добрий борщ. А ось буряк буває несмачний, згідна з вами
Тётя Хрюша• 04 января в 16:55
Если переварю буряк, то получается невкусным и каким то розовым