Зоряний Шлях• 04 января в 15:41
Питание на ГВ
А как питались вы?
Результат:
вже голосів:
15 (53.57%)
Ела что хотела
8 (28.57%)
Не ела некоторые продукты
3 (10.71%)
Ела что хотела ограничено
2 (7.14%)
Соблюдала диету
Глаголиця• 04 января в 15:53
я була дуже підкована. всі книжки прочитала, на всіх форумах мамських сиділа, на підготовчі курси ходила. але один момент якимсь чином упустила. місячне цвітіння. виявляється, у немовлят на 3-4 тижні життя з´являються прищички на обличчі. а я не знала! я вирішила, що я щось не те з´їла! і сіла на супер гіпоаллергенну дієту - рис, гречка, вінегрет. ну, і схудла на ній гарно)
отака була користь від незнання)
Совбез• 04 января в 15:54
Перший рік дієта на ГВ дитина добре їла, і прикорм початок з 5 місяців, коли стало зрозуміло що не надається.
Другий рік поступово ввела в свій раціон харчування багато нових продуктів але не частіше одного разу на тиждень. До речі виявилося що в дитини є певні продукти що вона не дуже любить. Після двох років поступово зменшуючи кількість ГВ годування і залишила одне перед сном. А вже в 2, 3 місяців дитина сама кинула ГВ, просто не захотів далі бути на ГВ.
Ну якось так
Новорічна пальма• 04 января в 15:54
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Приїхала з пологового и навернула борщу з салом.
Я заказала суши и безалкогольное игристое.
Новорічна пальма• 04 января в 15:55
Ответ дляСовбез
Ну якось так
Вы в свой рацион новые продукты вводили, не в ребенкин?
дожену і ощасливлю• 04 января в 16:29
Ем все, с самого начала со всеми детьми питаюсь как до появления ребенка. С последним ребенком заметила, что он орет после того как я поем творог в любом виде. Вот его откинула. А так без ограничений