Хвігура мічти• Изменено 05 января в 09:01
Дитячі новорічні вистави, розваги в Києві, де?
Добрий ранок, підкажіть куди зводити дітей на виставу, 8 років? Щось пошук на концерт уа нічого толкового не знаходить.
Хотіла в палац Україна на 12 місяців, але розумію, що там просто танці.
Зараз дивлюся планетарій, хтось був, як там?
Платье Длинное бальное• 05 января в 09:03
Пітер Пен у театрі на горі хвалять
Снігова королева у Тюзі
Мир Мир Мир!• 05 января в 09:33
Это ж ещё надо чтобы повезло и не было тревог, а то будет испорченное мероприятие
Не любовница• 05 января в 10:18
12 місяців, це не ’просто танці’, танцює ансамбь Вирського. Мені дуже сподобалось, дітям, так, буде нудно
Не любовница• 05 января в 10:24
Для мене завжди накращою була вистава в київському палаці дітей та юнацтва