Teonaa• 05 января в 09:58

Знову зима, знову непонятки з тим як вдягати дитину в садок.

Час іде, навичка упорно не виробляється.
Зараз виникла шальна ідея купити термобілизну. Я колись працювала, як би це смішно не звучало, в магазині гврськолижного спорядження. І знаю що є термо просто для відведення вологи, а є ще й таке, що гріє. Але не помню - воно само гріє, чи тільки від твого руху активного.
Будь ласка. Напишіть мені що купити. І термо, і вовняні комтюми, і ще що там є. Всі «шари» одягу в стовпчик або через кому. Краще в стовпчик😂.
Із верхнього одягу - є 1 комплект Ленне. І 1 чоботи Рейма, купила в магазині інтертоп, - вони без хутра, але я вважаю це не страшно, ми з чоловіком багато років в подібних зимуємо. Нам тепло.
Все. Пару флісок є. Одна мєховушка (це кофта пухнаста але наче синтетична, м‘яка, товстенька така. На мій погляд вона тепліша за фліски»
І друге питання ще допишу, поки не пишіть..,
Колупалочка• 05 января в 10:36
Ответ дляTeonaa
Бачете внизу: зима
Він нормальний, і теплий. У мене син постійно в таких ходив, і в 1-2 класі школи теж
автор Teonaa • 05 января в 10:36
Ответ дляКолупалочка
Якщо дівчинка, то лосіни і реглан-плаття. Лосіни одягнули під комбез і все. А під плаття можна одягнути або термокофту, якщо на вулиці холодно і в садочку холодно, або звичайний реглан/футболку, і нічого не треба знімати, переодягати
Лосіни то шо. Оті товсті із хутром всередині?
Колупалочка• 05 января в 10:36
Ответ дляTeonaa
А що саме тут непопулярне - що шорти?)
шорти на колготи)))
Колупалочка• 05 января в 10:38
Ответ дляTeonaa
Ні, просто трикотажні. Ну або колготи. Під ваш комбез не треба теплі з хутром одягати, достатньо простих лосін, колгот, бо комбез термо, він теплий
Украиночка• 05 января в 13:09
Ответ дляTeonaa
Ну нн прям три одежі у дитини. я маю на увазі що нове купила. А так ще різне є, тої чи іншої плотності. «Кофти» прості типу.
Зимний комбинезон, под низ то в чём будет ходить в группе. У нас это футболка с длинным рукавом и колготы (в саду одевает юбку).
Я вообще не понимаю в чем ваша проблема.
Украиночка• 05 января в 13:10
Ответ дляTeonaa
Я питала. Кажуть гуляють до -16; час прогулянки 1 година.
Бо я особисто розумію в 0 гуляти. Ну в мінус 1-2. А як зараз, часові гуляння, я не бачу потреби взагалі.
Максимум вийти на 15-20 хв походити навколо садка, провітритися. А не годину на майданчику гасать. З відкритими ротами, потні ітд
И что? Хай гасают, на то оно и детство. Не стоят же столбиками на морозе, все ок
автор Teonaa • 05 января в 18:31
Ответ дляУкраиночка
Шо боюся що мерзне і що треба термоодежу (нижню білизну та шо)
Украиночка• 05 января в 18:47
Ответ дляTeonaa
Какой наполнитель в комбезе?
автор Teonaa • 06 января в 01:44
Ответ дляУкраиночка
Какой наполнитель в комбезе?
А хто його знає. Завтра я почитаю шотам пишуть