Мрію про пончик• 05 января в 10:52

Монополія. 3 години

Діти просили на Новий рік, якби я тільки знала, що це так довго. Хто це придумав?
3 дні гуляли по 2.5 і 3 год.
Їм страшне як подобається і я тепер пропала. Нема ні книги ввечері, ні фільма.
Ще й чоловік купив, а воеа повністю на англ мові, то й перекладати треба ті карточки
А ви граєте?
СКИБИДЫШь• 05 января в 10:52
знакомо - меня тоже хватило на пару раз
а теперь аж глаз дергается

Мастер Класс• 05 января в 10:54
Не, ми так довго ніколи не грали. Мені довго і нудно. Максимум 1,5 години
Бабка_в_кедах• 05 января в 10:56
Наши по три и больше часа только в Кэш Флоу играют, но так там финансовые отчёты долго заполнять.
Монополия то на один зубок. Тоже её любят.
автор Мрію про пончик • 05 января в 10:58
Ответ дляМастер Класс
Закінчуєте гру, не догулявши?
Я тоже намагалась вговорить, але вона засмучуються.
Мені тоже наяе хочеться , щоб не сиділи з гаджетами, я рада їх таким чином відволікти. Але щось занадто
автор Мрію про пончик • 05 января в 10:59
Ответ дляБабка_в_кедах
А ви з ними ні?
Мої діти вдвох грати не хочуть. Ігор багато. Все треба з ними сідать і грать. І я граю, що ж робить
Мастер Класс• 05 января в 11:00
Ответ дляМрію про пончик
Закінчуєте гру, не догулявши?
Да. Ми, мабуть до фінішу і ніколи не доходили. Так, покупляли трохи. Когось обанкротили і досить :)
Парова машина• 05 января в 11:00
У меня мега азартный ребёнок. Раз подарили ему футбол настольный. Играли часами все... А там ещё шарик стучит, грохот. Божееее... Ну рада, что подарок очень зашёл. Но играть днем и ночью напролёт мы не ожидали. Так же и с настолками. Это где-то до весны, потом отпустит, когда гулять больше захочется😅

Цирк на дроті• 05 января в 11:01
Так, граємо. Можемо закінчити грати у будь який момент, можемо відкласти до завтра, можемо встановлювати свої правила, можемо мухлювати) Це ж гра, тому робимо так, щоб було весело і не напряжно.
Два-три тижні і фсьо• 05 января в 11:02
Тато англійською купив - грають з татом ;)
Нам монополія не дуже зайшла. У нас Манчкін, каркасон, білет на потяг.. зараз частіше син приносить грати Азул чи Містеріум :)
Колишня муза• 05 января в 11:08
Ответ дляМрію про пончик
Закінчуєте гру, не догулявши?
електронна версія , гра на +-30хв
Файна цьоця• 05 января в 11:08
То ви ще в Колонізаторів по півдня не грали , хоча звісно Колонізатори значно цікавіші, але й складніші
автор Мрію про пончик • 05 января в 11:09
Ответ дляФайна цьоця
Куди склвдніші, я ледь розібралася в тій монополії
Бабка_в_кедах• 05 января в 11:44
Ответ дляМрію про пончик
А ви з ними ні?
И я, и муж, конечно играем, когда есть желание. С ними играть интересно, нам нравится.
Джинци на Флісі• 05 января в 11:45
Ответ дляФайна цьоця
Мені Колонізатори не складні. Тільки довго, так.
Перша на селі• 05 января в 11:48
Поэтому я сразу отмела Монополию при выборе подарков на НГ) Я сама с друзьями 6 часов подряд играли в нее и не доиграли) Все, больше не хочется
tereska• 05 января в 11:50
Мені подобаються, грали сімʼями. Ще повно таких же ігор для сімей (побудувати шлях на поїзді з однієї країни в іншу; пари собака з хозяїном, де треба тишком-нишком сказати своєму напарнику, що пара склалася і щоб ніхто не зрозумів того натяку; Дженга; Дабл).
Сама вумна тутички• 05 января в 12:04
тоже ни разу не доиграли. бесконечная игра какая-то ))) до покупки отеля, по-моему, ни разу ни у кого не дошло
Файна цьоця• 05 января в 12:25
Ответ дляДжинци на Флісі
Ну вони однозначно складніші за монополію, навіть якщо обсяг правил та рекомендований вік порівняти, особливо якщо брати доповнення, а так в іграх взагалі нема нічого складного для дорослої людини, за винятком хіба що шахів
Оле Лукойе• 05 января в 12:28
Играем постоянно, покупали в Будинке игрушек оригинальную Хасбро, но она не на английском, ничего переводить не надо