Несу пургу• 05 января в 20:10
Гроші і митниця.
Підкажіть, як проходить декларування грошей на митниці?
Їду потягом через Будапешт, а потім літаком далі в Іспанію.
Буду везти євро від продажу машини. Договір вже переклала і апостилювала.
Довідки від банку про зняття гривні і купівлю валюти треба перекладати теж? І якою мовою?.. іспанською, угорською, взагалі де вони потім потрібні можуть бути?
І декларую я на українській митниці, а потім на угорській в потязі, і ще раз на іспанській перед виходом з аеропорту?
Дівчата, хто проходив, хоч пару слів напишіть, як все це проходить? Дуже прошу 🙏
Бритоножка• 05 января в 20:24
Ви все будете після України декларувати в першій країні після перетину кордону. Ваш подальший шлях по ЄС нікого не хвилює. В Іспанії вам довідки з українських банків можуть знадобитися, тільки якщо ви плануєте там купувати нерухомість або відкривати рахунок в банкою
Довідки мають бути перекладені англійською.
Червона калина• 05 января в 20:25
Тільки на українській й на в´їзді в ЄС, у вашому випадку на угорській митниці
Несу пургу
• 06 января в 12:09
Тобто я декларую на виїзді? Українська таможя видає декларацію?
Несу пургу
• 06 января в 12:10
Ответ дляБритоножка
Так, я хочу покласти гроші на рахунок. Тому легалізувати треба.
Довідки з банку англійською треба в нотаріуса завіряти чи просити в банку видати їх англійською?
Дуже вам дякую за відповіді!!!
Несу пургу
• 06 января в 12:12
Ответ дляЧервона калина
Угорська митниця видає декларацію?
Як розібратися… ох. Не знайшла процедури, щоб була розписана на сайтах.
Бритоножка• 06 января в 12:12
Ответ дляНесу пургу
Дуже вам дякую за відповіді!!!
Несу пургу
• 06 января в 12:20
Ответ дляБритоножка
Дякую, але нічого не сказано про переклади довідок для легального ввезення в країни ЕС, щоб покласти потім на рахунок офіційно.
Потрібні декларації на кожному кордоні (Угорщина-Іспанія?) чи ні… чи потрібні нотаріально завірені переклади довідок з банку чи простий переклад і все…
Купа питань((
Бритоножка• 06 января в 12:25
Ответ дляНесу пургу
Купа питань((
А чому ви з чими питаннями не пішли в будь-яке відділення банку?
Тим більше, якщо ви навіть не розумієте, что таке кордони всередині ЄС.
Несу пургу
• 06 января в 12:30
В іспанський банк? Я ходила. Там про договір купівлі-продажу і апостиль сказали, а ось про виписки з українського банку про зняття коштів і про обмін на евро нічого не сказали. А я не спитала, бо тоді ще не уявляла всього процесу. Коли стикаєшся вперше з чимось, важко наперед задавати питання…