Краля-Галя• 05 января в 21:28
Перші місячні після пологів
Шановні, які у вас були перші місячні після самостійних пологів?
Бо у мене 27 грудня був місяць як народила, а 31 числа почались такі не рясні кровянисті виділення, 1 числа їх не було, але вдень підняла молодшу дитину (3 роки) і на вечір знов почались виділення, і ось до сьогодні вони вже стабільні. Думала може якась кровотеча, але всього 2 прокладки на день використовується...
Знаю що до лікаря потрібно, але моя гінеколог буде тільки у п´ятницю в країні і одразу напишу їй і на огляд до неї.
Безлім на все• 05 января в 21:33
Вторые и третьи роды - через месяц.
После первых -9 мес не было
Прокачую сідниці• 05 января в 21:38
Ответ дляКнопус
ого, а я думала весь час поки годуєш - місячні не приходять
А якщо не використовувати контрацепцію, то і не прийдуть
Кнопус• 05 января в 21:39
Ответ дляПрокачую сідниці
Бідолашні жінки. Мало того що немовля на руках, то і ще кожен місяць мучишся
Прокачую сідниці• 05 января в 21:39
У мене почалися за шість тижнів після пологів. Спочатку теж подумала, що кровотеча якась, бо швидко так. Але були за обʼємом як звичайні, тому перестала панікувати. Потім до лікаря на огляд потрапила, все ок.
Солоденька цукОрка• 05 января в 21:41
я довго годувала дитину, більше 2-х років. а місячні почалися через півтора роки після пологів.
Бандитка Сью• 05 января в 21:43
Ответ дляКнопус
У вас случайно дети не погодки?
Летала_НаМетле• 05 января в 21:56
Я годувала грудьми , приблизно на 6- й місяць пішли з першою дитиною.З другою дитиною десь через 4-ти місяці при грудному вигодовуванні
Летала_НаМетле• 05 января в 21:59
Ответ дляКнопус
Я по два роки кожну дитину годувала, прийшли через 6- ть та 4- ри місяці відповідно
Помилуйте мадам• 05 января в 22:00
Офигеть
Век живи век учись
У меня пришли ровно через месяц как закончила кормить, через 1.5 года после родов
Век живи век учись
Луноликая Вика• 05 января в 22:24
Офігіти, я не народжувала і для мене ця інформація шок з шоку😳вперше чую таке.
Сиджу тихенько• 05 января в 22:31
Ответ дляКнопус
Це ж індивідуально. У мене справді починалися десь через місяць після закінчення гв (в рік обидва рази згортала). А у когось через місяць вже привіт
Фея_3уровень• 05 января в 22:40
вони так непомітно почалися, капець, ніякого дискомфорту навіть не було, а до вагітності так боляче було, я по 2 дні сиділа на спазмалгоні, а потім ще 4 дні. А тут 3 дні і все, нічого не боліло і навіть натяку не було що почнуться. Через 4 міс після пологів, як раз перестала годувати.
Покорительная• 06 января в 03:35
Ответ дляКнопус
Лично я не мучаюсь