МастерЮля• 05 января в 23:02
Які молитви почитати для прощання з померлим, упокоєння його душі
якщо не маєш змоги попрощатися особисто, поїхати на похорон. Цікавлять саме молитви?
МастерЮля
• 05 января в 23:04
Ответ дляГолова колгоспу
17-й псалом запивайте у батюшки благословіння. У 3,9,40-й дні
Запивати, не зрозуміла?
Тут немає батюшок. Дуже дякую
Голова колгоспу• 05 января в 23:05
Ответ дляМастерЮля
Запивати, не зрозуміла?
Тут немає батюшок. Дуже дякую
Запитайте. В Україні ні з ким не спілкуєтеся? З батюшок я маю на увазі. У мене тато недавно помер, у листопаді, то мені батюшка таке радив
МастерЮля
• 05 января в 23:06
Ответ дляГолова колгоспу
Вибачте, я справді не розумію і ви мене ще більше заплутали. Я спілкуюся звичайно, як це запитувати благословіння через когось?
В нас немає батюшок, в нас священники
Голова колгоспу• 05 января в 23:10
Ответ дляМастерЮля
В нас немає батюшок, в нас священники
Вибачте, нема то й нема. У Вас нема, у нас - є. Чого Ви тоді тут пишете - то питайте у кого забажаєте. Бо мені радив саме батюшка. Я написала і попросила благословіння читати за померло но, батюшка відповів, що в як. Так називала ще моя бабуся служителя церкви багато років тому. Якщо для Вас це звучить якось не так- не звично, дико і тд - питайте у тих, кого знаєте і кому довіряєте.
Голова колгоспу• 05 января в 23:12
За мовним срачем, автор, до іншої людини. Бажаю Вам знайти те, що шукаєте
МастерЮля
• 05 января в 23:13
Ответ дляГолова колгоспу
При чому тут мовний срач?
Я нічого не зрозуміла про благословіння того і перепитала, кого просити, при чому тут чи є хтось в Україні, я реально нічого не зрозуміла
АдеКВАтная• 05 января в 23:27
Если усопший крещенный и не самоубийца - ’Упокой, Господи, душу усопшего раба твоего (имя, которым крестили), прости ему всякое согрешение, вольное и невольное, и даруй ему царствие небесное. Аминь’
Ваше прощание ему не нужно. Ему нужна молитвенная помощь там, где он окажется.
Если самоубийца - там молитва другая, я ее не знаю. И за них нельзя подавать записки в Храме об успокоении и заказывать любые требы.
жінка незаміжня• 06 января в 01:53
17 кафизма, как правильно читать Псалтирь об упокоении, спросите у священника.
Дивне створіння• 06 января в 02:14
молитва из комма 10.
Если вам есть что прощать, расскажите в молиттве своими словами и расскажите хорошшее про человека и свою любовб.
Есть еще канон по усопшему - тоже можно почитать.
псалмы тоже хорошо читать
Конфиденциальность• 06 января в 12:18
Ответ дляГолова колгоспу
Московський патріархат? Якщо так, то автор для Вас неактуально. Політься своїми словами за душу померлої людини, або пошукайте спеціальні молитви. Я давала на парастас до церкви ( хліб,солодощі і всяке таке) і на службу за душу померлої людини, українські церкви є усюди навіть закордоном.
МастерЮля
• 06 января в 13:45
Ответ дляКонфиденциальность
Ні немає всюди українських церков, у темі я власне і питаю про спеціальні молитви