Раніше я знала то але сильно не акцентувала увагу, тому що сама почала заробляти і до нього ніколи не зверталась з фінансових питань. Але тут я завагітніла, сильно його трегирило позбавляйся, я ж звісно залишила...але зараз в мене не те що шок, мені просто смішно що я не бачила того що він прям дужеее жадний. Від роботи в мене хороша мед страховка і разі чого я ходила в хороші клініки, мені все покривали. А тут коли в нас була делема лишати чи ні, та він аргументував всякою дурнею, я кажу давай сходимо до психолога він ну ок, зайшов подивився на ціни і такий та то все шарлатани))) ціна 2000-3000 грн, кажу так це ж лікарня Добробут які шарлатани, потім він мені скидає екстрену службу де надають безкоштовно консультації психологи)) Далі роддом, кажу думала в приватному але лікарка порадила лікаря в державному, типу всеодно прийдеться платити він ні ти що! згідно Новим реформам їм всі роди покриваються нічого платити не будемо!) кажу я вже була колись в державному хоч і платили то був ад, бо лікарка монстр, а ти хочеш щоб я просто по швидкій! Ну а на десерт, було слизько погана погода та я вирішила тиждень поїздить на таксі ( я сама його оплачую) коли він то дізнався і начав давай ти звільнишся та будеш дома! кажу чого та ну його ту роботу, і тут я розумію він порахував що я витрачаю 1000 грн на таксі, кажу чому зараз а не раніше коли мені було дуже важко і я не хотіла працювати... через деякий час телефонує від завтра я тобі лишаю машину ( де ми говорили що якось в нормальну погоду я візьму інструктора) кажу затра? коли я ще не їздила з інструктором, в таку погоду вагітній навіщо то зараз? йому до копійок жалко моїх грошей!!!))) жах і чому він прям зараз то почав прям щодня проявляти.... я так розумію таке жлобство не лікується... весело мені буде коли я піду в дикрет.....І тут я розумію що за всі роки він мені нічого не купував все я сама, на днях купила собі новий телефон він два дні зі мною не розмовляв))) також я планувала і машину купити просто він того ще не знає.... але тепер я думаю чи варто то йому говорити хай краще гроші будуть на нз, бо не знаю що далі буде з ним та дитиною, напевно точно до секонд мене чекає, та державні клініки , манікюр по святам. Жахххх.
Ответ дляSo_so
Наперед это когда Вы замуж собирались и у Вас есть понимание как строить отношения так, чтобы быть в них счастливой.
А у Вас в 40 сплошные прозрения.
Со своим умом Вы как-то не догадались, что замужем за мужчиной, который в Вас не вкладывается и теперь размышляете как дочь пойдет в университет, а Вы от мужа съедете с младенцем. То есть результат Вашего ума это разрушить отношения с мужем, с дочерью и остаться одной с новорожденным в 40+.
А у Вас в 40 сплошные прозрения.
я кажу що я зараз думаю наперед, верніше почала думати коли зявилась перша дитина, коли побачила як я попала. Він не вкладався не вкладається і не буде вкладатися, я то знала тому пішла на роботу та почала будувати карьєру. Я так і планувала бути з ним поки невиросте донька аби її не травмувати тай мені так зручно....відносини розрушені ще років 10 тому що їх все рушити.... з донькою я відносини не планую рушити навіщо....просто розумію що з дитиною мені легше буде будувати нове життя, адже я буду присвячена їй а не новим відносинам...
Ответ дляRuslana1785
Зря Вы хотите этого ребенка, чтобы Вам было легче строить новую жизнь, он может очень не оправдать Ваших ожиданий и что потом?
Латвийские_Номера• 07 января в 11:37
Ответ дляRuslana1785
Як разрушені? Ви ж вагітна від нього
Ответ дляЛатвийские_Номера
Як разрушені? Ви ж вагітна від нього
Сочиняет на ходу. Там она выше сочувствовала женщинам, которые вынуждены жить с мужьями из-за фин зависимости, а она такая независимая.
Теперь выясняется, что она 10 лет живёт с козлом, отношения ’разрушены’ и от святого духа понесла (мы, конечно же, не верим, что такая сильная самостоятельная женщина спит с ’жлобом’ и как она там его ещё называла).
Ответ дляRuslana1785
’.. з донькою я відносини не планую рушити навіщо.’
Вот когда родится второй ребенок, которого папа не хочет и когда Вы ей скажете, что уходите из семьи, тогда посмотрите на отношения с дочерью.
Ответ дляSo_so
ну то він поки не хоче, як народиться побаче захоче то перше, та не хоче чому із фінансів....А донька підліток їй вже 14, в неї вже можна сказати своє життя... Я ж згадую себе коли навчалась в університеті мені було всеодно розлучаться батьки чи ні, тому що було своє життя.
Ответ дляRuslana1785
Это он пока не хочет, вот оно что.. получается, ситуация ещё хуже чем на первый взгляд, он изменится, да.
Безсовісна кума• 07 января в 13:50
Автор , в вашій попередній темі я вас підтримала .
Читаю цю і я просто в шоці …
Ви або не від великого розуму це придумуєте , або ще гірше не від великого розуму так живете . Пробачте .
Читаю цю і я просто в шоці …
Ответ дляSo_so
що ви пишете? де я писал співчуття таким жінкам? я хіба писала що в Україні 70% жінок живуть з чоловіками тому що залежні від них... візьміть села. районні цента та той же Київ.....Так він батько моєї дитини))) чи жити з чоловіком можна зі щедрим))) я зрозуміла що він жадний тому пішла працювати та робити карьєру типу от в мене такий чоловік і що....Просто зараз розумію що щось потрібно буде вирішувати з роботою адже декрет для мене но не варіант....переходити на жосткий рівень економії я не хочу + рівень життя моїх дітей знизиться навщо то робити якщо можна напрягтись та вийти на той рівень до якого я звикла....От тільки що вийшла в салон поряд офісу, фарбування 3000 грн я ж то розумію що чоловік таке оплачувати в дикреті мені не буде, манікюр 1200, пед 1500.... і то це база я вже мовчу догляд косметолог тай він не повинен мені то оплачувати та як я не виходила заміж за щедрого мажора, то моя помилка що мої запити не відповідають погляду та доходу партнеру. тому самій потрібно буде це питання вирішити, я не хочу з дитиною стояти в чергах до педіатра в держ поліклініки я хочу в Добробуті яка біля дому то зручно....але ці всі хочу то всі мої бажання тому думати як не піти в дикрет також мені потрібно.....
+ коли дитина трохи підросте якщо чоловік проявиться знову досить негативн як в першому декреті, то я розумію що я явно то терпіти більше не хочу бо тоді я була залежна матеріально, а зараз знаю виходи із ситуації в разі ЧП....Та чому ви пишите що я брешу? я написала пост щоб люди написали свої варіанти а не критикувати мене - навіщо то робити?
Ответ дляSo_so
не знаю.... я прям панічно хотіла дитину на протязі пів року точно, тобто це ж не сталось випадково....В моментах то було прям якесь дуже сильне бажання хоча здоровий глузд казав не треба : війна ми в Києві тут бувають досить сильні обстріли ось останній раз був обстріл та попало в новобудову і то біля нас, ну може пронести а може і ні, але найбільше лякав стрес як він скажеться на дитині, ну і все інше.... але саме бажання досить сильно переважало всі негативні фактори...Думала якщо буде геть все погано виїду закордон...
Ответ дляЛатвийские_Номера
Як разрушені? Ви ж вагітна від нього
і що що вагітна? типу вагітність якось щось змінить, я розумію що то дитина буде суто для мене бо я її дуже сильно хотіла.
Ответ дляSo_so
бо його лякає тільки фінансове питання, коли дізнається що я не буду в дикреті та так само буду заробляти то його попустить...
Ответ дляRuslana1785
Вы хотите сказать, что в первом декрете он негативно проявился?
Я не знаю, может Вы точно тролль, это всё какой-то сюр.
Ответ дляБезсовісна кума
Читаю цю і я просто в шоці …
а навіщо мені таке придумувати?) яка ціль?) ну а як живу? Якщо всі питання в мене закриті на даний момент, надіюсь все вийде з роботою та мені не прийдеться щось просити в чоловіка.
Ответ дляRuslana1785
И дочь с Вами выедет? Что планируете там делать с младенцем?
Ответ дляSo_so
так негативно, тому я досить довго не хотіла дитину, а коли сама більш менш стала на ноги тоді розумію що якщо я хочу ще дитину тоді або зараз або вже ніколи..
та взагалі тут хтось може дати пораду чи тут тільки критика?))
Ответ дляSo_so
Вам советы дали сразу в первой теме, они Вам не нравятся.
А тут не столько критика, сколько непонимание (и я его разделяю).
при чому тут перша тема? якщо я створила ту яка мене цікавить тут...
Ответ дляSo_so
жити як більшість на виплатах, якщо в Англію то донька виїде...
Ответ дляSo_so
Вы нашли спонсора?
я збиралась в Англії на початку війни, так спонсора знайшла та не одного, потім передумали їхати, але зв´язок до зараз підтримуємо...
Безсовісна кума• 07 января в 15:32
Ответ дляRuslana1785
Якщо ви були готові (знаючи свого чоловіка) то чому скільки тем про нього ?
Якщо це для вас не новина , прийняли як факт і пішли далі . Ну чесно , не розумію я вас
Безсовісна кума• 07 января в 15:35
Ответ дляSo_so
Вы очень красиво формулируете, и по сути и тактично.
Я завжди намагаюсь бути тактовною , на скільки це можливо .
Але тут я вже нічого не розумію , якийсь сюр .
Ответ дляБезсовісна кума
просто було цікаво можливо є якийсь вплив на таких чоловіків, яке мені не відомо, так само розраховую план Б, а вдруг в мене по роботі щось піде не так...
Безсовісна кума• 07 января в 16:11
Ответ дляRuslana1785
Ви захотіли дитину свідомо , добре розуміючи , що можете залишитись без підтримки та допомоги чоловіка . Так і сталось .
Який і на що має бути вплив ?
Що ви хочете? Заставити його нести відповідальність ? Якщо в нього немає бажання , то максимум на що ви можете повпливати , це подати на аліменти потім .
Який і на що має бути вплив ?
Латвийские_Номера• 07 января в 16:18
Ответ дляRuslana1785
Вагітніють від сексу. А секс відбувається з людиною, з якою не «разрушені» стосунки.