Ruslana1785• 06 января в 17:30

Чоловік дуже жадна людина, підкажіть варіанти впливу?

Раніше я знала то але сильно не акцентувала увагу, тому що сама почала заробляти і до нього ніколи не зверталась з фінансових питань. Але тут я завагітніла, сильно його трегирило позбавляйся, я ж звісно залишила...але зараз в мене не те що шок, мені просто смішно що я не бачила того що він прям дужеее жадний. Від роботи в мене хороша мед страховка і разі чого я ходила в хороші клініки, мені все покривали. А тут коли в нас була делема лишати чи ні, та він аргументував всякою дурнею, я кажу давай сходимо до психолога він ну ок, зайшов подивився на ціни і такий та то все шарлатани))) ціна 2000-3000 грн, кажу так це ж лікарня Добробут які шарлатани, потім він мені скидає екстрену службу де надають безкоштовно консультації психологи)) Далі роддом, кажу думала в приватному але лікарка порадила лікаря в державному, типу всеодно прийдеться платити він ні ти що! згідно Новим реформам їм всі роди покриваються нічого платити не будемо!) кажу я вже була колись в державному хоч і платили то був ад, бо лікарка монстр, а ти хочеш щоб я просто по швидкій! Ну а на десерт, було слизько погана погода та я вирішила тиждень поїздить на таксі ( я сама його оплачую) коли він то дізнався і начав давай ти звільнишся та будеш дома! кажу чого та ну його ту роботу, і тут я розумію він порахував що я витрачаю 1000 грн на таксі, кажу чому зараз а не раніше коли мені було дуже важко і я не хотіла працювати... через деякий час телефонує від завтра я тобі лишаю машину ( де ми говорили що якось в нормальну погоду я візьму інструктора) кажу затра? коли я ще не їздила з інструктором, в таку погоду вагітній навіщо то зараз? йому до копійок жалко моїх грошей!!!))) жах і чому він прям зараз то почав прям щодня проявляти.... я так розумію таке жлобство не лікується... весело мені буде коли я піду в дикрет.....І тут я розумію що за всі роки він мені нічого не купував все я сама, на днях купила собі новий телефон він два дні зі мною не розмовляв))) також я планувала і машину купити просто він того ще не знає.... але тепер я думаю чи варто то йому говорити хай краще гроші будуть на нз, бо не знаю що далі буде з ним та дитиною, напевно точно до секонд мене чекає, та державні клініки , манікюр по святам. Жахххх.
Из Кукуева я• 06 января в 17:33
это его сущность, думали над этим когда замуж шли?
Пишущаяся• 06 января в 17:33
Однозначно нужно рожать . Даже если этот ребенок никому не всрался.
А вообще думаю вы троль
Светка-пипетка• 06 января в 17:33
У вас немаж дітей і чоловік сказав позбавиться?.
Черный Ловелас• 06 января в 17:33
жахх.
from Ukraine• 06 января в 17:35
Автор, сподіваюсь,
що це все неправда,
бо якщо інакше, то повний ппц!
Вимагаю спілкування• 06 января в 17:36
Так смішно, що аж сльози. Якщо у вас немає накопичень, запасайтеся прокладками, в декреті згодяться
Латвийские_Номера• 06 января в 17:38
Гопница-Советчица• 06 января в 17:38
А навіщо ви з ним? Якось трохи незручно за вас (
Ну шо не так?• 06 января в 17:38
Мне уже жалко этого нерожденного ребёнка... Мамке 40 лет, а она ждала чудес от мужа.
So_so• 06 января в 17:39
Ещё к первой части Вашей саги ’беременна в 40, обеспечена, но грущу от тик тока’ возникали вопросы, а это так вообще.
Латвийские_Номера• 06 января в 17:39
Ответ дляНу шо не так?
Та ладно, ему всего 50, формируктся характер еще)
Ну шо не так?• 06 января в 17:40
Автор, а Вы понимаете, каково Вам будет в декрете с младенцем? И это при условии, что младенец будет здоров.
Ну шо не так?• 06 января в 17:41
Ответ дляЛатвийские_Номера
Думаете, и у Автора есть шанс, что её мозг и характер к полтосу сформируются?
Кіна не буде• 06 января в 17:41
Все не читала, тільки початок. ...кидайте його поки не пізно і не народили ще від нього ! Такі чоловіки не міняються! Не принижуйте сеье і дитину
сладкий_ноябрь• 06 января в 17:42
Народжуйте другу дитину.
ШобВам_КакНам• 06 января в 17:43
В вашому випадку помилка залишати дитину
Ну шо не так?• 06 января в 17:43
Это Вы для этого гадалку искали, чтобы подсказала методы влияния на мужа?))
Сердючка• 06 января в 17:44
Ответ дляШобВам_КакНам
В випадку автора єдина помилка - це залишатись з таким чоловіком
Ну шо не так?• 06 января в 17:44
Ответ дляШобВам_КакНам
Так ей надули голову, про пожалеет и убитого человечка. А так как автор сама думать не может, то маемо, шо маемо.
Ну шо не так?• 06 января в 17:45
Ответ дляСердючка
Это само собой. Но проще быть одной с подростком, чем с подростком и младенцем.
Миззери• 06 января в 17:46
Сочувствую , в декрете с ним будет ужасно если будете о него зависеть то превратит жизнь в ад (
Исправлять можно было когда были независимы, работали и без ребенка и то не факт
Сейчас миссия невозможна
Повелитель бітка• 06 января в 17:49
Ответ дляSo_so
А она обеспечена? Пробежалась по темам, то там какие-то проблемы с жильем у них
Вимагаю спілкування• 06 января в 17:50
Ответ дляМиззери
Сейчас миссия невозможна
Ви знаєте, я сумніваюся, що були варіанти його виправити. Як я зрозуміла з її тем, їй 40 і дитина вже є одна, мабуть від першого шлюбу. Очевидно вона шукала чоловіка і отаке знайшла, йому підходила тільки така, що не сидітиме на шії, а їй такий, що візьме її з дитиною. Це сумно
So_so• 06 января в 17:52
Ответ дляПовелитель бітка
Начиналось так. И не разочаровывайте меня, мне нравится, что женщина, которая пишет ’дикрет’ и ’делема’ хорошо зарабатывает.
Борисфенка• 06 января в 19:07
Машину не купуйте. ’Чоловік пізнається в декреті’.
Ви його привчили, що все сама, тепер він буде продовжувати.
Борисфенка• 06 января в 19:11
А, варіант впливу один - поділити заначку на 1-2-3 роки декрету. Інакше чокнетеся.
Аноним НаВсеГда• 06 января в 19:54
А де ж думка всіх тих, хто за відносини 50/50?Це вони і є в повній красі.Як Вам:)?
Продавчиня кіз• 06 января в 19:56
Ну у вас понты еще , в гос роддоме можно родить за роды врач зарплату получает , а вам нужны понты тоже с приколами
автор Ruslana1785 • 07 января в 09:17
Ответ дляИз Кукуева я
ні звичайно, я думала тоді що всі чоловіки однакові, дивилась на приклад батька в сімьї якій я виросла де він закривав фінансово все як чоловік та мамі завжди давав кошти окремо на хазяйство дітей, окремо мамі на свої потреби при тому що вона також працювала, але то була більше робота аби нову сукню показати, та свою зп вона звичайно витрачала особисто на себе.
автор Ruslana1785 • 07 января в 09:18
Ответ дляПишущаяся
А вообще думаю вы троль
чому це я троль)))