Раніше я знала то але сильно не акцентувала увагу, тому що сама почала заробляти і до нього ніколи не зверталась з фінансових питань. Але тут я завагітніла, сильно його трегирило позбавляйся, я ж звісно залишила...але зараз в мене не те що шок, мені просто смішно що я не бачила того що він прям дужеее жадний. Від роботи в мене хороша мед страховка і разі чого я ходила в хороші клініки, мені все покривали. А тут коли в нас була делема лишати чи ні, та він аргументував всякою дурнею, я кажу давай сходимо до психолога він ну ок, зайшов подивився на ціни і такий та то все шарлатани))) ціна 2000-3000 грн, кажу так це ж лікарня Добробут які шарлатани, потім він мені скидає екстрену службу де надають безкоштовно консультації психологи)) Далі роддом, кажу думала в приватному але лікарка порадила лікаря в державному, типу всеодно прийдеться платити він ні ти що! згідно Новим реформам їм всі роди покриваються нічого платити не будемо!) кажу я вже була колись в державному хоч і платили то був ад, бо лікарка монстр, а ти хочеш щоб я просто по швидкій! Ну а на десерт, було слизько погана погода та я вирішила тиждень поїздить на таксі ( я сама його оплачую) коли він то дізнався і начав давай ти звільнишся та будеш дома! кажу чого та ну його ту роботу, і тут я розумію він порахував що я витрачаю 1000 грн на таксі, кажу чому зараз а не раніше коли мені було дуже важко і я не хотіла працювати... через деякий час телефонує від завтра я тобі лишаю машину ( де ми говорили що якось в нормальну погоду я візьму інструктора) кажу затра? коли я ще не їздила з інструктором, в таку погоду вагітній навіщо то зараз? йому до копійок жалко моїх грошей!!!))) жах і чому він прям зараз то почав прям щодня проявляти.... я так розумію таке жлобство не лікується... весело мені буде коли я піду в дикрет.....І тут я розумію що за всі роки він мені нічого не купував все я сама, на днях купила собі новий телефон він два дні зі мною не розмовляв))) також я планувала і машину купити просто він того ще не знає.... але тепер я думаю чи варто то йому говорити хай краще гроші будуть на нз, бо не знаю що далі буде з ним та дитиною, напевно точно до секонд мене чекає, та державні клініки , манікюр по святам. Жахххх.
Ответ дляСветка-пипетка
У вас немаж дітей і чоловік сказав позбавиться?.
як то не має, є старша донька та ось друга вагітність, так він сказав але то не означає що я побігла зробила тому що так він сказав, просто зважувала чи справлюсь в разі чого без нього.
Ответ дляfrom Ukraine
Автор, сподіваюсь,
що це все неправда,
бо якщо інакше, то повний ппц!
що це все неправда,
бо якщо інакше, то повний ппц!
як то неправда.... ви так дивуєтесь наще я розповіла найстрашнішу історію) Ми ж в Україні подивіться як більшість жінок живуть в сім´ях, та те що більшість живуть бо терплять із за дітей, тому що фінансово залежні.
from Ukraine• 07 января в 09:23
Ответ дляRuslana1785
Ні в кого з моїх знайомих такого трешу немає, тому я і дивуюсь
Ответ дляВимагаю спілкування
Так смішно, що аж сльози. Якщо у вас немає накопичень, запасайтеся прокладками, в декреті згодяться
так і роблю))) все вже завчасно почала купувати, а то явно мене чекає дешевий масс маркет з догляду.
Ответ дляВимагаю спілкування
накопичення то є але ж вони будуть зменшуватись.
Ответ дляГопница-Советчица
А навіщо ви з ним? Якось трохи незручно за вас (
ну як є ж дитина.....
Ответ дляНу шо не так?
Мне уже жалко этого нерожденного ребёнка... Мамке 40 лет, а она ждала чудес от мужа.
я не чекала чудес, тому вагалась залишати чи ні розуміла що все буде на мені.
Светка-пипетка• 07 января в 10:07
Ответ дляRuslana1785
У вас спільна дитина?
Ответ дляSo_so
Ещё к первой части Вашей саги ’беременна в 40, обеспечена, но грущу от тик тока’ возникали вопросы, а это так вообще.
де я вказувала тік ток?) так на сьогодні забезпечена тому що я працюю, та маю досить хорошу роботу , але ж буде час коли я не буду працювати, та в мене буде двоє дітей а дохід не примножується, та в кожного поняття забезпечений своє на сьогодні, комусь і ти 1000$ достатньо, а комусь і 200000$ мало, та як на мене дохід потрібно постійно примножувати а не радуватись тому чому є.
Ответ дляSo_so
не розумію ваших язвінь....
Ответ дляЛатвийские_Номера
Та ладно, ему всего 50, формируктся характер еще)
43)
Ответ дляНу шо не так?
Автор, а Вы понимаете, каково Вам будет в декрете с младенцем? И это при условии, что младенец будет здоров.
розумію, тому хочу спробувати варіант не йти в дикрет а працювати хоча б на пів ставки на віддаленому.
Ответ дляНу шо не так?
Думаете, и у Автора есть шанс, что её мозг и характер к полтосу сформируются?
а в чому в мене розум не сформований?
Ответ дляКіна не буде
Все не читала, тільки початок. ...кидайте його поки не пізно і не народили ще від нього ! Такі чоловіки не міняються! Не принижуйте сеье і дитину
чоловіки і в 20 не міняються я то знаю, народжую не для нього а для себе.
Ответ дляШобВам_КакНам
В вашому випадку помилка залишати дитину
чому це, мені здається навпаки дитина дасть стимул досягати більшого.
Ответ дляНу шо не так?
Это Вы для этого гадалку искали, чтобы подсказала методы влияния на мужа?))
ні звичайно, в мене було питання по роботі.
Ответ дляНу шо не так?
Так ей надули голову, про пожалеет и убитого человечка. А так как автор сама думать не может, то маемо, шо маемо.
що ви пишете...надули голову....
Ответ дляМиззери
Сочувствую , в декрете с ним будет ужасно если будете о него зависеть то превратит жизнь в ад (
Исправлять можно было когда были независимы, работали и без ребенка и то не факт
Сейчас миссия невозможна
в мене є вже одна від нього дитина
Ответ дляПовелитель бітка
А она обеспечена? Пробежалась по темам, то там какие-то проблемы с жильем у них
є сумісна квартира в новому жк..... ми ж не на зьомній десь на Троєщині
Ответ дляВимагаю спілкування
Ви знаєте, я сумніваюся, що були варіанти його виправити. Як я зрозуміла з її тем, їй 40 і дитина вже є одна, мабуть від першого шлюбу. Очевидно вона шукала чоловіка і отаке знайшла, йому підходила тільки така, що не сидітиме на шії, а їй такий, що візьме її з дитиною. Це сумно
ні))) Я в шлюбі була і є з одним чоловіком батько другого також є він.
Ответ дляБорисфенка
Машину не купуйте. ’Чоловік пізнається в декреті’.
Ви його привчили, що все сама, тепер він буде продовжувати.
так, але машина мені була та буде потрібна.....просто я боюсь за те щоб потім не лишилась без машини....
Ответ дляБорисфенка
А, варіант впливу один - поділити заначку на 1-2-3 роки декрету. Інакше чокнетеся.
ну тут ви праві..... якраз дочекатись поки старша донька піде в універ.... та я б змогла взагалі зїхати.... думаю так буде мені морально легше....я ж не можу кинути з чоловіком старшу доньку та піти.... а вона не захоче йти тут в неї своя хороша кімната, чоловік в ній душі не чає ось для неї якраз нічого не шкодує...
Ответ дляАноним НаВсеГда
А де ж думка всіх тих, хто за відносини 50/50?Це вони і є в повній красі.Як Вам:)?
в мене таких знайомих не було я навіть не знала що такі існують...
Ответ дляПродавчиня кіз
Ну у вас понты еще , в гос роддоме можно родить за роды врач зарплату получает , а вам нужны понты тоже с приколами
які понти? то в першу чергу моє здоровья та здоровья дитини....я вже проходила державний роддом і знаю що то таке...
Ответ дляSo_so
Я вообще надеюсь, что это такой троллинг, потому не соотносится то, что Вы рассказываете о себе и то как Вы мыслите.
Думаю, что комментарий выше с этим и связан.
якраз таки в мене розум сформований, тому що я думаю наперед а що я буду робити в разі чого, чи взагалі як воно буде адже витрати будуть збільшуватись.
я ж написала щоб порадитись, можливо в когось була схожа ситуація.... але тут почали тільки тролити і все....
Ответ дляRuslana1785
Наперед это когда Вы замуж собирались и у Вас есть понимание как строить отношения так, чтобы быть в них счастливой.
А у Вас в 40 сплошные прозрения.
Со своим умом Вы как-то не догадались, что замужем за мужчиной, который в Вас не вкладывается и теперь размышляете как дочь пойдет в университет, а Вы от мужа съедете с младенцем. То есть результат Вашего ума это разрушить отношения с мужем, с дочерью и остаться одной с новорожденным в 40+.
А у Вас в 40 сплошные прозрения.