Раніше я знала то але сильно не акцентувала увагу, тому що сама почала заробляти і до нього ніколи не зверталась з фінансових питань. Але тут я завагітніла, сильно його трегирило позбавляйся, я ж звісно залишила...але зараз в мене не те що шок, мені просто смішно що я не бачила того що він прям дужеее жадний. Від роботи в мене хороша мед страховка і разі чого я ходила в хороші клініки, мені все покривали. А тут коли в нас була делема лишати чи ні, та він аргументував всякою дурнею, я кажу давай сходимо до психолога він ну ок, зайшов подивився на ціни і такий та то все шарлатани))) ціна 2000-3000 грн, кажу так це ж лікарня Добробут які шарлатани, потім він мені скидає екстрену службу де надають безкоштовно консультації психологи)) Далі роддом, кажу думала в приватному але лікарка порадила лікаря в державному, типу всеодно прийдеться платити він ні ти що! згідно Новим реформам їм всі роди покриваються нічого платити не будемо!) кажу я вже була колись в державному хоч і платили то був ад, бо лікарка монстр, а ти хочеш щоб я просто по швидкій! Ну а на десерт, було слизько погана погода та я вирішила тиждень поїздить на таксі ( я сама його оплачую) коли він то дізнався і начав давай ти звільнишся та будеш дома! кажу чого та ну його ту роботу, і тут я розумію він порахував що я витрачаю 1000 грн на таксі, кажу чому зараз а не раніше коли мені було дуже важко і я не хотіла працювати... через деякий час телефонує від завтра я тобі лишаю машину ( де ми говорили що якось в нормальну погоду я візьму інструктора) кажу затра? коли я ще не їздила з інструктором, в таку погоду вагітній навіщо то зараз? йому до копійок жалко моїх грошей!!!))) жах і чому він прям зараз то почав прям щодня проявляти.... я так розумію таке жлобство не лікується... весело мені буде коли я піду в дикрет.....І тут я розумію що за всі роки він мені нічого не купував все я сама, на днях купила собі новий телефон він два дні зі мною не розмовляв))) також я планувала і машину купити просто він того ще не знає.... але тепер я думаю чи варто то йому говорити хай краще гроші будуть на нз, бо не знаю що далі буде з ним та дитиною, напевно точно до секонд мене чекає, та державні клініки , манікюр по святам. Жахххх.
Ответ дляЛатвийские_Номера
Вагітніють від сексу. А секс відбувається з людиною, з якою не «разрушені» стосунки.
та ладно))) в мене подруга розлучена зі своїм чоловіком, та коли він заїжджає до дитини вона сплять разом, тому що вважають секс то як сходити в душ...
Латвийские_Номера• 07 января в 16:26
Ответ дляRuslana1785
Ну тоді ви знаєте, що робите)
Ответ дляБезсовісна кума
Ви захотіли дитину свідомо , добре розуміючи , що можете залишитись без підтримки та допомоги чоловіка . Так і сталось .
Який і на що має бути вплив ?
Що ви хочете? Заставити його нести відповідальність ? Якщо в нього немає бажання , то максимум на що ви можете повпливати , це подати на аліменти потім .
Який і на що має бути вплив ?
які аліменти якщо він не хоче розлучатись? Зїжати теж не планує його на сьогодні все влаштовує він просто не хоче забезпечувати всіх чотирьох! Пару років тому він собаки теж не хотів а тепер душі не чає)))Звичайно що якщо прям не захоче жити разом то інше питання, тут я розумію що мене чекає та що мені робити, адвокат. аліменти та поділ майна.
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ну тоді ви знаєте, що робите)
думала на форумі хто дасть якусь адекватну пораду, але я зіткнулась тільки з негативом та критикою, врешті сама зробила висновок як вплинути але мій метод жорстокий а я думала можливо якось м´якше можна...
Безсовісна кума• 07 января в 16:38
Ответ дляRuslana1785
Навіть не хочу дочитувати . На аліменти можна подати і не розлучаючись .
Всього хорошого
Латвийские_Номера• 07 января в 16:49
Ответ дляRuslana1785
Так, є секретний метод один, але вам він не підійде
Ответ дляЛатвийские_Номера
який?
Ответ дляБезсовісна кума
Всього хорошого
так а навіщо на аліменти? ВІн і так буде закривати питання по дітям без аліментів.
Латвийские_Номера• 07 января в 16:58
Ответ дляRuslana1785
який?
Та вам не підійде, ви ще й образитесь
Латвийские_Номера• 07 января в 17:03
Ответ дляRuslana1785
Тоді ця тема виглядає дивно, якщо він буде закривати питання по дітям)
Ответ дляЛатвийские_Номера
а по мені хто буде закривати??? я ж писала все що мене стосується він закривати не буде, по дітям буде але не так як би я хотіла наприклад лікарні тільки державні, відпочинок максимум дешевий готель в Египті, а я з донькою за роки коли почала працювати пів світу обїздила, минулим літом в Египті були і то то був Rixos який коштує досить не дешево, з чоловіком коли їздили то були дешеві гадюшники.