А у нас макарошки• 07 января в 09:26
Впч- безкоштовне привівання від держави , ви будете робити дітям ?
Дівчата ,побачила у телеграм каналі що дітей безкоштовно вакцинують від впч ,звісно думки розділилися за і проти начитавшись що це вакцивування приводить до безпліддя у майбутньому та ризик побічних ефектів . Та й від держави щось безкоштовне типу вилікувати дуже сумнівно,враховуючи що навіть ліки безкоштовно по програмі складно отримати .. а тут щеплення таке безкоштовне 🤔. Ви будете робити своїм дітям чи ні? І чи є в школах про це попередження що це обов´язково ? Моїй 12 років , ось розгубилася що робити . Також є наслідки після вакцини від ковіду у чоловіка ( захворів дуже рідкою формою неврології). Яка ваша думка , тема не для того щоб сваритися , хочу розуміти як інші мами до цього ставляться ....
Мати тріля• 07 января в 15:54
Ответ дляКастрюлька
Ощущение двоякое 2 близкие подруги делали ее за свои деньги, у обеих была дисплазия с плохими анализами фактически рак 1 ст, слава Богу полечились , вакцины потом себе поставили, они вроде не совсем дешёвые тогда были.
С другой стороны колоть ребенка этой прививкой, да и любой другой лишний раз не хочется хз на что оно повлиять может
Где связь дисплазии, конизации и впч?
Мати тріля• 07 января в 15:59
Ответ дляaljonyshka
Моя мама не поставила мне в детстве брекеты, а теперь мне 44 и из за кривизны зубов я почти потеряла 2 верхних передних зуба)
Что вам мешало заработать денег и поставить брекеты в период с 20 до 35 лет, условно? Мама за руки держала и не пускала к стоматологу?
Впрочем, сейчас вы можете поставить два узких импланта. Медицина в плане зубов шагнула далеко вперёд со времен вашего детства.
Погуглите те методы. Железная пластинка вам бы не понравилась. С возрастом после неё сильное оголение шеек зубов. Мама опять была бы виновата
Кумедна• 07 января в 15:57
Ответ дляВидна міленіалка
А вы думаете, и проблемы начинаются через день или через год?
Меня пугалки не интересуют
Кумедна• 07 января в 15:58
Ответ дляМати тріля
Поки що не було.
Це за бажанням. Вас не цікавить профілактика онко, хочете щоб діти були по цім категоріям в зоні ризику - ваша справа.
Видна міленіалка• 07 января в 16:01
Ответ дляКумедна
Меня пугалки не интересуют
Так вам и поздно пугаться, теперь только оптимизм
Зупка_цем• 07 января в 16:20
Ответ дляНекомильфо
привівання
Цікаво, після якої вакцини у автора таке?
Голубка миру• 07 января в 16:27
Я робила собі вакцину від ВПЧ у 19 років, не безплідна. Зараз мені 37 і у мене є діти, завагітніла швидко. Також знаю багато людей у кого ця вакцина була зроблена у підлітковому віці і у них не було проблем із безпліддям. Я своїм дітям також зробила цю вакцину
Удальонка• 07 января в 16:38
Ответ дляМозговая пилочка
Обязательно нужно, во избежание онкологии по женски!
Вакцина может (всего лишь может, а не гарантирует) уменьшить риск развития рака шейки матки. И все. А онкология женская это очень широкое понятие и вакцина тут бессильна. Мало того, может еще и спровоцировать хз что. Вам же не озвучат истинные результаты исследований этой вакцины. Вы же это должны понимать.
А у нас макарошки
• 07 января в 16:57
Ответ дляaljonyshka
Извините , а разве в Советском союзе делали брекеты? 🤔. Сверлили зубы без анестезии в детстве , мерзкая жужащая машина ....
Грибной_Дождик• 07 января в 16:59
Ось сьогодні буквально зранку зробили друге щеплення Гардасіл 9 донці (13 р) і перше сину (11 р). Як сказала моя гінеколог: донці обовʼязково, сину - турбота про його майбутніх жінок))
А у нас макарошки
• 07 января в 17:00
Ответ дляЗупка_цем
О господи , ну написала не вірно слово , не згадала як правильно його перекласти , я дивлюся тут самі мовознавці з чистою літературною мовою ?
А у нас макарошки
• 07 января в 17:03
Ответ дляГолубка миру
Ну це добре ! Але ж це був 2008 рік і може тоді не було такої корупції в сфері медицини ,розробки та випробування вакцин ? Може вакцина буда якісна ,не було штучно створено епідемії на фоні якої змушували всих колоти вакцини ?
В любому випадку що все добре в вашому досвіді вакцинації в цьому .
Голубка миру• 07 января в 17:31
Ответ дляА у нас макарошки
Я не в Україні робила цю вакцину.
Вумна, аж страшно• 07 января в 18:27
Ответ дляВидна міленіалка
А рак ШМ? Речь исключительно про него
Я думаю, що теж є види перехресні з ним.
Вумна, аж страшно• 07 января в 18:28
Ответ дляМати тріля
Цифры покажіть. Набагато - це скільки?
Потрібна статистика по роках, а не оцінили емоційні ’набагато’.
А може, тому і виросла, що дітей колять змалечку десятками вакцин?
Навпаки зараз багато дітей непривиті з купленими довідками
Вумна, аж страшно• 07 января в 18:29
Ответ длянеДодекаэдр
ну,їй треба казати, що робила. А чи робила вона насправді- х.з...
Їй немає сенсу інакше говорити. У неї нетрадиційний підхід до вакцинації, як у лікаря
Пи Пи Пилюля• 07 января в 18:31
Ответ дляaljonyshka
Брекеты можно было уже и без мамы поставить.
Мати тріля• 07 января в 18:43
Ответ дляВумна, аж страшно
Зараз уже ні. Коли запровадили електронний облік, то купити стало дуже дорого/складно
Мати тріля• 07 января в 18:47
Ответ дляВумна, аж страшно
В чому полягає нетрадиційність? В датах?
Яка її думка щодо кпк? Наприклад, я вважаю, що їх треба робити в 20-25 років, аби захистити період ймовірної вагітності. Від щеплення в 6 років імунітет закінчується в 16, далі лотерея. Рання вакцинація зсуває перебіг захворювання на вік 30+, коли дитячі хвороби переносяться значно важче і з ускладненнями. Стосується Кпк та коклюшу, підтверджується статистикою
Секретница• 07 января в 19:44
Ответ дляІстеріомама
Ох, как удобно снять с себя ответственность и переложить ее на дочку, на ’панических тёток’ и т.д.
А ви готові взяти на себе відповідальність, якщо це щеплення призведе до безпліддя вашої дитини? Я ні. Тому моя донька це щеплення не матиме.
Секретница• 07 января в 19:54
Ответ дляСнегопадка
Вакцінація від гепатиту спасла мені дитину. Захворіла на гепатит моя невістка. До неї поїхав чоловік. Я тільки узнала що завагітнила. Невістка коли її опитували про контакти сказала що і зі мною був контакт. Мені подзвонили з лікарні і запропонували вакціонуватись. Я зробила щеплення А+В. Чоловік не захотів. В результаті він захворів, а я ні. Якщо б язахворіла, то треба було б робити аборт.
Гепатит А - це хвороба ’брудних рук’.
Страшні гепатити В і Ст, які передаються статевим шляхом і через кров. Ви з невісткою як контактували - через кров чи секс? Ви не врятували дитину, а Бог відвів,що не загубили. Це ж треба додуматися, вакцинуватися вагітній... До речі, ви могли ним перехворіти у легкій формі, бо з описаного вами у невістки був гепатит В, він часто проходить практично безсимптомно.
Секретница• 07 января в 19:58
Ответ дляПаспортний стіл
Мда… нарешті знайшли хоча б від одного виду раку ліки, але антиваксери знову незадоволені
Проаналізуйте статистику там, де ці вакцини робили давно. Ніяких змін у кількості хворих на рак на сьогодні нема. Вакцинація є, а відсоток хворих стабільний.
Снегопадка• 07 января в 20:05
Ответ дляСекретница
Гепатит А - це хвороба ’брудних рук’.
Гепатит А. У них був не в легкій формі. У чоловіка теж був не в легкій формі, в стаціонарі і з наслідками, що вплинули на довжину його життя. Він помер молодим в 35 років. Я здавала аналізи раз на тиждень. Я не захворіла.
Істеріомама• 07 января в 20:30
Ответ дляСекретница
Антиваксеры пришли в чат
Секретница• 07 января в 20:37
Ответ дляІстеріомама
Антиваксеры пришли в чат
Моя старша дитина постраждала від вакцинації. Лікарі вмили руки. Я ніколи собі не пробачу, що повела здорову дитину на щеплення. Моя молодша дитина не має і не буде мати поки живе зі мною жодного щеплення.
Вумна, аж страшно• 07 января в 23:07
Ответ дляМати тріля
У неї інший підхід.
Всі вакцини після аналізів на наявність антитіл.
І після чек-апу.
Живі вакцини взагалі не радить, поділ тільки інактивованою, КПК при можливості окремо, моновакцинами. Якщо немає - або не робити, або відкласти до старшого віку і коли повністю здоровий. Сину, наприклад робили в 15 перший раз.
Графік для неї бред, у кожного повинен бути індивідуальний підхід.
З коклюшем ми теж не робили. Правда перехворіли з сином ним по повній програмі, з ускладненнями на все життя.
І так далі
І після чек-апу.
І так далі
Вумна, аж страшно• 07 января в 23:08
Ответ дляСекретница
Гепатит А - це хвороба ’брудних рук’.
Гепатитами В і С можна заразитись і побутовим шляхом при тісному контакті.
Якщо в родині в когось виявляють - перевіряють всіх.
Мати тріля• 07 января в 23:10
Ответ дляВумна, аж страшно
У неї інший підхід.
І після чек-апу.
І так далі
І після чек-апу.
І так далі
Що ж, антитіла і моновакцини - дійсно більш зважений підхід. Але дорогий. І моновакцин в нашій країні нема.
Л - логіка. Деякі лікарі взагалі практикують загнати в дитину кілька щеплень одночасно, по їх методичці можно, якщо в різні місця.
Вумна, аж страшно• 07 января в 23:14
Ответ дляМати тріля
На щастя лікарі мої і дітей таке не практикують. Спокійно ставляться до індивідуального графіка, відсутності деяких вакцин і інактивовані пропонують самі.
А онколог сина робила щеплення деякі не в Україні.