А у нас макарошки• 07 января в 09:26
Впч- безкоштовне привівання від держави , ви будете робити дітям ?
Дівчата ,побачила у телеграм каналі що дітей безкоштовно вакцинують від впч ,звісно думки розділилися за і проти начитавшись що це вакцивування приводить до безпліддя у майбутньому та ризик побічних ефектів . Та й від держави щось безкоштовне типу вилікувати дуже сумнівно,враховуючи що навіть ліки безкоштовно по програмі складно отримати .. а тут щеплення таке безкоштовне 🤔. Ви будете робити своїм дітям чи ні? І чи є в школах про це попередження що це обов´язково ? Моїй 12 років , ось розгубилася що робити . Також є наслідки після вакцини від ковіду у чоловіка ( захворів дуже рідкою формою неврології). Яка ваша думка , тема не для того щоб сваритися , хочу розуміти як інші мами до цього ставляться ....
Зоркая Зорро• 07 января в 10:22
Ответ дляВидна міленіалка
И как эта прививка вам сейчас поможет?
До чого тут я? Ми зараз обговорюємо бажання/небажання помирати в молодому віці. 50 років - то ще не стара:)
Видна міленіалка• 07 января в 10:24
Ответ дляЗоркая Зорро
Мы все еще про вакцину от впч! Я абсолютно не уверена, что она не станет спусковым механизмом чего-то другого
А у нас макарошки
• 07 января в 10:23
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Я сделала ещё летом дочке две бесплатно в поликлинике
Первой делала когда это платно было
В моем окружении все подруги и знакомые сделали дочкам тоже
А вы бойтесь дальше и панику наврдите
Первой делала когда это платно было
А вы бойтесь дальше и панику наврдите
Сколько лет Вашей дочке ,и во сколько первую дозу делали ?
Пи Пи Пилюля• 07 января в 10:24
Ответ дляІстеріомама
В Европе уже давно делают бесплатно всем детям, а не только девочкам
По желанию
А у нас макарошки
• 07 января в 10:27
Ответ дляЗоркая Зорро
А якою саме вакциною будуть щеплювати? Бо я колись читала, що одна типу ОК, а до іншої - багато питань і нарікань. Але яка з них яка - не пам´ятаю.
Я взагалі вакциноскептик, донька практично не вакцинована. Але цю вакцину розглядаю. Як і від гепатиту В. Занадто багато цього останнім часом стало навколо.
Не знаю яку саме , мова йшла що безкоштовно та так розумію обов´язково ..що і лякає . Згадайте як в Європі після того як вже ковід типу стих і в нас почалася повномасштабна скільки статей повиходили про вакцину проти ковіду що не можна було її колоти та скільки ускладнень ... Ось і думай а що з цією вакциною не так що вони її безкоштовно поголівно всим нав´язують ...
Пампушечка• 07 января в 10:27
Я вже зробила дочці ще в листопаді безкоштовно в поліклініці, першу дозу, тепер через півроку другу
А у нас макарошки
• 07 января в 10:27
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Мы в Швейцарии здесь обязательно. Я не так давно тему создавала, справку дочке купила в Украине, раз дочке уже делали прививку в Украине в Швейцарии делать не нужно (ей нигде эту привкус от ВПЧ не делали)
Поняла вас
А у нас макарошки
• 07 января в 10:29
Ответ дляКрасавица писяная
Вибачте, а де саме ви прочитали, що це приводить до безпліддя?
Ще в тому році ,в інеті стаття була на посилання дослідження у Європі 🤷
Молчунья• 07 января в 10:29
Ответ длянеДодекаэдр
А ваше окружение-откуда мы знаем, кто они такие и почему мы должны им доверять? В моем окружении образованные, умные люди не делали своим детям. А те кто в тик-токе сидит - те да,сделали. Им украинка-гинеколог, сидящая в Ирландии, сказала в тик-токе ,что нужно делать. И они сделали...
в моем тоже ( медики)-Нет
А у нас макарошки
• 07 января в 10:29
Ответ дляАйпишница
Там,где написано,что прививка( без обследования) защищает от всего на свете!
Там! Где нет лечения бесплатного,но есть бесплатные прививки( без права выбора. Обязательные. Как скоту)
Вот именно это и настораживает 🤔
А у нас макарошки
• 07 января в 10:30
Ответ дляЄдина Країна
А хтось шарить, на скільки це обов´язково? Це по бажанню, чи ні?
Ось і питаю чи в ваших школах де діти навчаються якась інфа про це ? Типу чи будуть допускати без цих щеплень
Зоркая Зорро• 07 января в 10:31
Ответ дляВидна міленіалка
Ми про вакцину для дитини, а не для мене. То до чого тут чим вона мені допоможе? Мені вона і не треба.
А у нас макарошки
• 07 января в 10:33
Ответ дляБорода
Я делала все прививки согласна календарю.
Покупала все. Тк то не было в поликлинике,то ’индия’ какая-то.
А эту не буду скорее всего, делать. Вопрос не в деньгах разумеется.
В мене теж донька по графіку привита , акдс та інші ,але саме ця насторожує ...
Зоркая Зорро• 07 января в 10:33
Ответ дляА у нас макарошки
Навряд чи ця вакцина буде обов´язковою. А взагалі, в мене дитину нещеплену в школу прийняли (ніхто й не питав).
Єдина Країна• 07 января в 10:35
Ответ дляА у нас макарошки
Це стане ясно вже з 1 вересня, точніше як прийдете до педіатра по довідку. Медсестра в школі нічого не може вже зробити, якщо в вас є довідка і ви допушені до наічання. Читаю, що вакцина дорога, то ж може сильного примусу і не буде.
І бачу, що з поміткою для дівчат, бо рік розносили пропаганду, що хлопцям також. Моїй ще один рік пропетлять і все. Але є ще хлопчик, то ж хвилююсь.
СережкинаЯ• 07 января в 10:35
Растущая обеспокоенность по поводу вакцины
Компания Merck развернула агрессивную маркетинговую кампанию под лозунгом «На одну вакцину меньше» для продвижения препарата Gardasil, которая, по мнению критиков, создала ложное ощущение срочности вакцинации против ВПЧ. Кроме того, корпорация стремилась сделать вакцинацию Gardasil обязательной для школьников посредством лоббирования, что вызвало негативную реакцию со стороны родителей и правозащитных групп.
В продолжающихся судебных процессах истцы утверждают, что компания Merck исказила информацию об эффективности и безопасности препарата Gardasil, заявляя, что компания занизила риски потенциальных побочных эффектов для защиты своих финансовых интересов.
Предполагаемые риски для здоровья и побочные эффекты
Исследования выявили серьезные опасения относительно вакцины Гардасил. Вакцина связана с различными аутоиммунными заболеваниями, включая волчанку, ревматоидный артрит и рассеянный склероз. Эти заболевания могут вызывать целый ряд симптомов, включая боли в суставах, усталость и кожные высыпания. Другие потенциальные побочные эффекты вакцины Гардасил включают серьезные реакции, такие как анафилаксия и синдром Гийена-Барре.
Вакцина Гардасил также связывается с репродуктивными расстройствами, включая преждевременную недостаточность яичников и бесплодие. В частности, внедрение Гардасила в 2006 году совпало со значительным снижением фертильности среди американских женщин. Исследования показали, что Гардасил может повышать риск рака шейки матки. В судебных исках против Гардасила также утверждается, что вакцина вызвала синдром постуральной ортостатической тахикардии (ПОТС).
А у нас макарошки
• 07 января в 10:37
Ответ дляБожа кульбабка
До чого тут ковід? Від ковіду кололи непротестовану належним чином вакцину, а від впл вже років 20 точно роблять. Вже б побочки вилізли 100%
А чому її тільки почали рік- два як просувати на ринку щеплень ? Чому не коли нам у підлітковому віці?
Єдина Країна• 07 января в 10:37
От не розумію, вакцина діє лише 5 років, потім треба робити знов. Вони думають, що в дітей поголовно статеве життя починається в 12 ?
Снегопадка• 07 января в 10:40
Мені вже пізно робити. Бо вже заражена. Була маточна кровотеча із-за папіломи. Видаляли, з наслідками на подальше життя. Все життя на контролі. Якщо б зараз могла вибирати, то вибрала би вакцінацію.
А у нас макарошки
• 07 января в 10:40
Ответ дляЄдина Країна
Розумію вас
Красавица писяная• 07 января в 10:41
Ответ дляА у нас макарошки
Ну тобто нормально джерела у вас немає?
А у нас макарошки
• 07 января в 10:41
Ответ дляСережкинаЯ
Дякую ,ще один аргумент замислитися ...
Божа кульбабка• 07 января в 10:43
Ответ дляА у нас макарошки
Я не знаю, але рекламу на бігбордах ( у Києві) бачила ще років 20 тому. Текст був приблизно такий ’зроби прививку від раку шийки матки’. Я тоді у лікарки поцікавилася, що це і чи небезпечно колоти, а вона відповіла, що це від вірусу, який може викликати рак і за кордоном колять дівчаткам років з 12.
Снегопадка• 07 января в 10:48
Ответ дляЗоркая Зорро
Вакцінація від гепатиту спасла мені дитину. Захворіла на гепатит моя невістка. До неї поїхав чоловік. Я тільки узнала що завагітнила. Невістка коли її опитували про контакти сказала що і зі мною був контакт. Мені подзвонили з лікарні і запропонували вакціонуватись. Я зробила щеплення А+В. Чоловік не захотів. В результаті він захворів, а я ні. Якщо б язахворіла, то треба було б робити аборт.
Не за Будка• 07 января в 11:04
Ответ дляА у нас макарошки
Дякую ,ще один аргумент замислитися ...
Я сьогодні якраз записалася зробити доньці. У мене бабуся померла під раку шм. Мій двоюрідний брат працює у страховій медицині більше 5 років і рекомендував зробити доньці ще 3 роки тому. Але тоді вони були платні і не зробила. А так вони всій сім´ї роблять щеплення і від грипу і тд
Я всі планові вакцини робила дитині (крім коли були додаткові дози від поліомієліту, коли масово вакцинували не по плану).
Тільки тут читаю переляканих антивакцинщиків
Зрадорозганячка• 07 января в 11:18
Делала гардасил сыновьям 2 года назад. В Европе. Сейчас получили письмо из школы что надо делать, но уже этот вопрос закрыт.
anikabusinika• 07 января в 11:19
Дзвонила педіатру. Дійсно є безкоштовні вакцини. Вакцинують у 12-13 років. Моїй ще 9. Буду вакцинувати обовʼязково.