Отчебучкина• 08 января в 18:40
Шум кондиціонеру
Привіт, дівчатка)
Зараз перебувають у відрядженні, в іншому місті. Вчора прийшла з роботи в готель, якось так замерзла, думаю включу ще кондиціонер на кілька хвилин, щоб зігрітися. Включила, він відразу вибив помилку А03, я виключила його, та вже і забула про нього. Тут вночі я покидають від шуму кондиціонеру, ніби вода булькає. Відразу написала на рецепції, відповіли: дякуємо, за інформацію. І весь ранок шум не зникав, то я ще раз набрала. Сказали, що прийде майстер. А зараз повернулась, і знову шумить кондиціонер. Що порадите?
Отчебучкина
• 08 января в 18:44
Ответ дляБарбітта
Просите другой номер
Я думала, але в 7 ранку вже їду додому, то чи є сенс
Барбітта• 08 января в 18:45
Ответ дляОтчебучкина
А как вам заснуть? говорите что не можете. Стойте на своём. Это их проблема не ваша
Зайченя• 08 января в 18:47
Как поломать, так автор тему не строчила. А как последствия поломки , так тему сострочила.
Отчебучкина
• 08 января в 18:49
Ответ дляЗайченя
Як поламати? Я його просто ввімкнула. Почитала в неті, що це за код, то це проблема з дренажним насосом. Це не можна поламати просто ввімкнувши кондиціонер
Зайченя• 08 января в 18:55
Ответ дляОтчебучкина
А вы технически узнали, до какой температуры можно включать кондиционер?!
Отчебучкина
• 08 января в 19:00
Ответ дляЗайченя
Ні. Я навіть не встигла цього зробити. Він був включений на 26, і відразу вибив помилку
Зайченя• 08 января в 19:11
То может для начала стоило бы узнать, а можно было его включать когда за бортом минус?
Отчебучкина
• 08 января в 19:13
Ответ дляЗайченя
Можна. Відкрила інструкцію, до -15