Фантазерша• 09 января в 12:45
❗️Уже за кілька днів кияни не зможуть знаходитися у своїх квартирах
❗️Уже за кілька днів кияни не зможуть знаходитися у своїх квартирах: злив води — вимушений крок, адже без цього труби просто полопаються від холоду, — Берлінська
ГороховаЯ• 09 января в 13:31
Ответ дляКукусикиииииии
ну то куди виїде 417 тис мешканців ?!
Вообще-то в Киеве живёт больше 3 млн., какие 417 тыс.?
Пасхальний тролік• 09 января в 13:32
Ответ дляМеломанка Маланка
Хто це така?
Ну как кто. Фродо из Властелина колец. Только с матильдой.
Кудряшка Сью• 09 января в 13:32
Ответ дляГороховаЯ
Видимо какая то опрелеленная часть людей сильно пострадала
Трактор Віка• 09 января в 13:32
Ответ дляКудряшка Сью
Левый берег?
Кудряшка Сью• 09 января в 13:32
Ответ дляPrervana
Я вопрос задала, слабо ответить? Вы в окопе?
В порядке очереди
Вы еще не ответили
Советничаю тут• 09 января в 13:32
Ответ дляФантазерша
Ничего хорошего
Зато Киев в школу идёт 12 числа
Кукусикиииииии• 09 января в 13:33
Ответ дляГороховаЯ
Через російську атаку у ніч на 9 січня у столиці знеструмлено 417 тис. споживачів у чотирьох районах.
Саме ця кількість найбільш постраждала і залишилась без комунікацій
Трактор Віка• 09 января в 13:33
Почему власть не позаботилась куда соралась вывозить всех?
Или как всегда это проблемы самых лбдей, что и как будет
Все буде• 09 января в 13:34
Ответ дляГороховаЯ
это те, кто без отопления
Советничаю тут• 09 января в 13:34
Ответ дляТрактор Віка
А пропуски школы это будут проблемы детей.
ГороховаЯ• 09 января в 13:35
Ответ дляКукусикиииииии
Понятно. А батареи получается, хотят слить у всех, даже у тех, у кого отопление сохранилось?
Міряно-переміряно• 09 января в 13:35
То зливають воду з труб чи ні?
Відпишіться хто з Києва що там з трубами і зливом води.
Кудряшка Сью• 09 января в 13:35
Ответ дляГороховаЯ
Я не знаю , честно
Этожзвяздаяегообожаю• 09 января в 13:36
Ответ дляКукусикиииииии
Споживачі, це кількість квартир і підприєвств, а не людей, людей в декілька разів більше
КондуктЕр тролейбуса• 09 января в 13:36
а вы напишите чтоб европартнеры помогли , кокалиция сильных макрону фондерляйн и всем остальным, все приедут и восстановят в Киев и еще пару кацапских миллиардов в торбах привезут на продолжение войны и убийства украинцев
Советничаю тут• 09 января в 13:36
Ответ длянеДоПриличий
В Харкові опалення відновлюють за добу. Є в кого повчитись.
Тоже сливают воду с систем?
Кукусикиииииии• 09 января в 13:37
Ответ дляГороховаЯ
Через пошкодження котелень та об´єктів енергетики половина житлових будинків столиці залишилася без тепла. Якщо температура у приміщеннях впаде до критичного рівня при морозі, вода в трубах замерзне. Оскільки лід займає більший об´єм, він може розірвати батареї та магістралі, що зробить неможливим відновлення тепла навіть після ремонту енергооб´єктів.
Також зупинилися насосні станції, які забезпечують рух теплоносіїв. Без циркуляції вода в неопалюваних будинках швидко охолоджується.
_Alekssandra_• 09 января в 13:40
Ответ дляСоветничаю тут
Зато Киев в школу идёт 12 числа
Свидиденко же писала, что продлят до 19 минимум каникулы.
Хотя наша школа пока молчит
Кукусикиииииии• 09 января в 13:40
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
так, ви праві, мова про те, куди подітись значній кількості людей з Києва...
Этожзвяздаяегообожаю• 09 января в 13:40
Ответ дляPrervana
О том, что это будет. Если не прекратить войну
Ой зараз вилізе армія ботів і понаписує, що терпіть це нормально, Чернігів Суми терплять і київ не сахарний
Блін так ща Кріску переживаю, як там вона, надіюсь їй злили воду? Невидно сьогодні на зміні, хіба під анонімом.
Заикальница• 09 января в 13:40
Ответ дляМорская свинка
Більше тем!! Полнажмьом на інформаційному фронті! Склепаємо багато дописів і будемо всі разом боятися і брати з срачів все корисне
хто зможе виїде, буде знати, яка ситуація, що не так.....
_Alekssandra_• 09 января в 13:41
Ответ дляМіряно-переміряно
То зливають воду з труб чи ні?
Информации нет нормальной.
Есть районы с ночи без отопления и света.
Этожзвяздаяегообожаю• 09 января в 13:42
Ответ дляКукусикиииииии
До маньки на село, вона всіх запрошувала )
Казала в нкї там купа вільних, бесплатних хат.
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Главное что двушечка на Москву ушла) ну и пингвины там всякие, яйца по 17 и прочее, прочее