Ужгород• 09 января в 16:23
Підскажіть чи варто купляти таке автокрісло?
El Camino 360 evolution
Ро30BbIu_CJIoHuK• 09 января в 16:39
Залежить від бюджету. Якщо є гроші, я би не купувала крісло без оцінки adac.
Є аналогічні протестовані моделі у інших виробників, але там ціна більша.
Ужгород
• 09 января в 16:44
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Чи могли б щось порадити конкретне?
Сизоока бестія• 09 января в 16:51
Гарні перевірені краш-тестами автокрісла у марки Брітакс. То якщо потрібно дійсно захист, а не просто для зручності
Ро30BbIu_CJIoHuK• 09 января в 17:17
Ответ дляУжгород
Чи могли б щось порадити конкретне?
У нас поворотне britax romer зараз, а до року була люлька сайбекс.