Манкоголік• вчера в 18:17

Порадьте, море

Щоб температура була 26-27 і море 26-27. В яких країнах таке можливе і коли. Допоможіть визначитися. Бо за станом здоров´я 30 градусів не підходить. Що можна розглянути? Будь ласка, порадьте , дівчатка.
Ядвига Юсьлегко• вчера в 18:19
Это физически невозможно:: вода и воздух нагреваются по-разному.
Ніколи не збрешу• вчера в 18:20
Осінь, Туреччина
Живчик-счастливчик• вчера в 18:23
Це хіба що жовтень і Туреччина
Ленне-Рейма• вчера в 18:29
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Це хіба що жовтень і Туреччина
Не буде 27 море
Скіфська пектораль• вчера в 18:34
В Хорватії в минулому році в кінці серпня вода була 26-27 градусів вже без спеки
Чудово відпочили
Більше в липні не будемо їздити
Скіфська пектораль• вчера в 18:35
Ответ дляЛенне-Рейма
Не буде 27 море
Буде
Кошка Мурка• вчера в 18:52
Друга половина вересня на Криті та Майорці плюс мінус так. Листопад в Єгипті повністю відповідає вашому запиту на температуру води і повітря.
В материковій Європі не існує водойм, де буде температура води 26-27 і, при цьому, повітря буде нище +32.
Окрім грецьких та Балеарських островів, така температура повітря влітку на Канарах, але океан буде максимум 24.
Якщо брати екзотику, то кінець квітня в Домінікані на стороні Карибського моря може бути таким по температурі, але там буде 100% вологість.
Айболитная• вчера в 19:09
Средиземноморье в Турции, средина конец октября, как-то в Кемере была, вот удивилась, что вода даже кажется теплее воздуха, +25+26, но влажность, может быть дождик
Твоя подружайка• вчера в 19:18
Ответ дляЛенне-Рейма
Не буде 27 море
Буде, Белдібі
автор Манкоголік • вчера в 19:21
Ответ дляКошка Мурка
Дуже дякую за рекомендації.
Сколько_мне_лет?• вчера в 20:12
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Це хіба що жовтень і Туреччина
Та прям)))) до війни постійно у вересні їздили в Грецію: вода тепла, спеки нема, натовпу і вересні також