Гидроусилитель руля• 09 января в 20:14
Разливная парфюмерия, как относитесь?
Чорнобаївка• 09 января в 20:16
Не беру, так как не вижу смысла для себя. Особенно всякие’кремчики’, на доверии что за арабскую бодягу нальют
Федорино Горе• 09 января в 20:17
Позитивно, стійкість краща за оригінали, пахне так само за копійки.
Намазюкана нішою• 09 января в 20:25
Ответ дляФедорино Горе
Тоже так
Працівниця року• 09 января в 20:31
Норм відношусь, якщо мені подобається сам запах поза контекстом, чи схожий він на оригінал.
Смурфетта• 09 января в 20:45
Якщо оригінальна, то супер, люблю потестити, а потім купую те, що подобається.
Доктор Хаос• 09 января в 20:54
В тюрягу надо садить этих парфюмеров, у которых парфюмерия с шлейфами километровыми, это вторжение в мое личное пространство, и тех кто это продает на разлив, на распив, на вес, литры и тд. Везде этот штын однотипных модных нот, на всех подряд и везде
Чижик Пижик• 09 января в 20:56
Ответ дляФедорино Горе
Ага,ага
Оце потужно• 09 января в 20:58
У нас в Киеве в Академсити поставили точку с распивом оригиналов , покупаю там
Ждун с Нибиру• 09 января в 21:02
З подивом ж
За наявності такої кількості недорогих парфумів, розлитих на легальних лініях і запакованих по стандартах, що продаються в магазинах з фіскальними документами, купувати бадягу з невідомих інгредієнтів, розлиту в гаражі.
Федорино Горе• 09 января в 21:06
Ответ дляДоктор Хаос
Ніфіга, я користуюся намазом і ніхто не скаржиться, не парфюмери винні, що тупуваті жінки виливають на себе по півфлакона.