Останні події, що пов´язані з різкою активізацією антиукраїнства у Польщі, викликали цілком закономірну відповідь в Україні.
Українська Повстанська Армія є для України прикладом безмежної відданості своєму народові та еталоном героїзму. Саме УПА протягом довгих років захищала українців від німців, з одного боку, від НКВС з іншого, і Армії Крайової - з третього.
В історії знайдеться небагато прикладів, коли б збройному підпіллю доводилося б вести боротьбу відразу з трьома противниками. І не тільки воювати, а й перемагати.
Тому присвоєння славного імені УПА одному з українських спецпідрозділів викликало в Україні сплеск патріотизму.
І у цей момент пішов удар звідти, звідки його ніяк не можна було очікувати.
Варшава підняла нечуваний шум, президент Кароль Навроцький позбавив Володимира Зеленського ордена Білого орла. У польських містах спалахнули антиукраїнські акції. З боку польських політиків одне за одним зазвучали провокаційні заяви та погрози, що були спрямовані проти України та українців.
У відповідь провідні політичні діячі України, в тому числі екс-президенти, масово відмовилися від польських нагород.
Від Івано-Франківська та Рівного на заході країни до Харкова та Дніпра на сході патріотично налаштовані громадяни протестують проти втручання Варшави у внутрішні справи нашої держави.
Всі ці агресивні кроки з боку Варшави послідували в той момент, коли героїчні українські захисники ось уже п´ятий рік захищають Європу, і перш за все Польщу, від агресивної Росії. Назвати те, що відбувається з боку Варшави інакше як зрадою, язик не повертається.
Україна завоювала своє право на державність і незалежність протягом багатьох століть безперервних воєн. І це дає нам право самим вибирати собі героїв.
УПА сьогодні - це один із символів української державності. І не полякам вказувати українцям, кого їм слід шанувати як своїх героїв.
klaraneill• сегодня в 10:43
патриотично настроенным самое место на фронте, а не польские флаги рвать в тылу
ПЛЮС-МИНУС• сегодня в 10:43
Какой смысл? В Польше такая власть в данный момент. Такие люди пришли к власти и такая сейчас политика. Народ просто подгавкивает своим политикам. Была бы другая власть, то шовинизм, который есть у всех и всегда, просто давился в зародыше. А так с подачи политиков шовинизм прекрасно гниёт и пахнет.
ПЛЮС-МИНУС• сегодня в 10:48
Ответ дляVesy
Не учит жизнь, что с соседями дружить надо
мы тут с одними уже дружили. пустили на свою территорию их военный флот, ценные вещи им отдали под ’мамой клянусь’, не стали их убивать, когда они к нам в дом первый раз припёрлись без приглашения.... додружились.
kot_begemot_kot• сегодня в 10:53
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Скоро и поляков достанем. Мы же умеем умничать. Все идёт по плану
Черноморская ривьера• сегодня в 10:54
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Больным надо поддакивать и деньги брать, как Беларусь
ПЛЮС-МИНУС• сегодня в 10:54
’УПА сьогодні - це один із символів української державності’ — это у кого так? всех граждан Украины спросили? я лично не знаю ни одного человека в своём окружении, кто оправдывал бы действия УПА.
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Так дружили, что на другую компанию слюни пускали?
виктория7аас• сегодня в 11:16
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Самое смешное в стартовой посте что УПА от немцев защищали, они в сязкн с немцами были
виктория7аас• сегодня в 11:33
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
В Польше шлвинизм был всегда, начиная, Ягайлокончая Пилсудским, Валенсой и нынешним, только к его базам антисемитизма, русофобии, германофобии, добавили украинофобию