Удар кукарєшніком не про нас і не про нашу війну. Бити міжконтинентальною ракетою по трубам у львівській області це чистий брєд.
Трамп у відповідь захватив ще один танкер тіньового флоту Росії. Нарешті байденівсько саліванське тухле болото, яке давно прокисло, перейшло.
Я дуже здивуюсь якшо путіна не пристрелять і не поступляться трампу у цьому році. Більша половина російських пацрєотів має нерухомість в сша, Бельгії, Англії. І надіється там чілити на пенсії
Ответ дляRiesling
Удар брсд і арешт якогось ржавого корита - так собі відповідь.
Трампон сміливий тільки с мадуро і Гренландією. А перед хуйлом, кім чен ином і сі доріжки вистеляє.
Захват танкера який іде під прапором росії це покушеніє на територію росії вважайте. Тим більше шо до танкерів пригнали російські воєнні кораблі і спецназ який стояв і нічого не робив.
Ответ дляlilul990
Покушеніє - це коли вони зайшли чи влупили по теріторії. А арешт бляшанки під прапором якогось африканського племені - це повна фігня. Він засцяв навіть десяток томагавків дати, щоб у хуйло тиск не піднявся.
Ответ дляRiesling
Прапор був російський і реєстрація у владивостоку
Ответ дляRiesling
Сьогоднішнє судно Olina було під прапором якогось східного тимору - я навіть хз де це. А ви інформацію перевіряйте перед тим, як теми клепати і синіх баб ліпити.
Я щодо Белли 1, або марінеро
То шо там поряд під час захвату стояв російський спецназ і не мав наказу захищати судно - це раптом чого?
Сьогодні захопили такий само російський танкер, яка різниця під яким він прапором. Нехай сша хоть всі танкери потопить, нам від цього тільки плюси
Без_паніки• 09 января в 21:39
Трампа цікавить тільки венесуельська нафта, а не росія. І тут йому по фіг чий танкер.
Не притягуйте те, чого немає.
Клементина• 09 января в 21:48
Хай хоча б Томагавки нам дасть і дозволить влупити по москві. Але ніт! Страшно їм))
ellllena.ua• 09 января в 22:08
Ответ дляlilul990
И 17 граждан Украины в составе экипажа🥳
Без_паніки• 09 января в 22:08
Ответ дляlilul990
Трампа ше цікавлять союзники китая які діють проти інтересів сша. В Ірані теж венесуельська нафта?
якщо вже про союзників Китая, то трамп мріє перетягнути росію на свій бік, а не поставити її раком. Тому не тіште себе марними надіями. Просто старий дід не в курсі, що відтягнути росію від Китаю йому не вдасться, це йому не ’8 воєн закінчити’. Це його чергова дебільна ідея.
Солнышко-93c6• 10 января в 00:08
Ответ дляalex-3f3c
Ответ наш очень лютый, в Москве уже блекаут и сливают воду из систем отопления, наш сонцеликий обещал что он устроит блекаут в москве в ответ на блекаут в Киеве, 3000 фламинго, что в декабре сваяли, уже в пути, одно это должно согреть жителей нашей столицы...
Вообще не смешно! У людей в Киеве реально жопа, а вы стебетесь.
Ответ дляСолнышко-93c6
Так може то потужний стебеться з нас зі своїми заявами, які не мають нічого спільного з реаліями? Власне він все життя цим тільки і займався, просто перейшов на вищій рівень завдяки мудрому наріду