ЯспАкойнаЯ• 09 января в 22:48
Кто полоскал Декасаном горло?
Оно такое противное, пишут что не надо разбавлять. Вы тоже не разбавляли? Как выдержать эту горькоту
ЯспАкойнаЯ
• 09 января в 22:54
Ответ дляВільний митець
А навіщо? Немає більше чим?
Травы уже все испробовала, тут сказали что помогает он
ЯспАкойнаЯ
• 09 января в 22:55
Ответ дляПоумничка
кто-то без мозгов и интернета точно полоскал
Вы можете нормально объяснить?
Вільний митець• 09 января в 22:55
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Він не призначений для цього.
Йдіть до лікаря
ЯспАкойнаЯ
• 09 января в 22:58
Ответ дляВільний митець
Він не призначений для цього.
Йдіть до лікаря
Пишут же что предназначает, кому верить
Не вмію заміряти• 09 января в 23:05
Я полоскала. Саме тоді, коли нічого не допомагало, лікар приписав. Допоміг чудово, горло боліло сильно з однієї сторони, де гланда. Через декілька разів в гланді прорвало нарив якийсь, і вийшов гній з кров´ю. Відразу біль як рукою зняло, і більше не боліло. Ще кілька разів полоскала для дезінфекції. На смак - так, дуже гірке. Але ним полоскати треба в теплому вигляді, я перед цим гріла під краном гарячої води.
Не вмію заміряти• 09 января в 23:07
І да, він призначений в тому числі для полоскання горла. Хто не стикався і не читає інструкції - то не треба писати, чого не знаєте
ГонУрова дівка• 09 января в 23:36
Я им ингаляции делаю когда горло болит или насморк сильный.
Мне хорошо помогает.
Ліплю вареники• 10 января в 08:45
Ответ дляВільний митець
Він не призначений для цього.
Йдіть до лікаря
А как же таблетки Септефрил?
Это же тот же Декасан