MacOS-ница• 10 января в 16:01
Порадьте засоби для вкладання волосся
Для прямого волосся, щоб це був скоріше спрей, а не пінка. Волосся гарно фіксувалося після бігуді на липучках, але залишалося живим, рухомим.
Роза в вазі• 10 января в 16:21
Послушаю. У меня очень тонкие волосы и после всех средств мои волосы как в соплях
Вірю, я повірив• 10 января в 16:29
Я пенки не люблю всем сердцем, но так получилось, что у меня это средство. И оно как раз такое как вы описываете. Волосы живые, рассыпаются, но объем дает хороший. Очень экономное - нужно совсем немножко.
Ласковая_львица• 10 января в 16:43
Ответ дляВірю, я повірив
Для тонких редких волос подходит?
Вірю, я повірив• 10 января в 16:55
Ответ дляЛасковая_львица
Для тонких редких волос подходит?
Да, у меня именно такие. Пшикаю в ладошку и наношу на корни. Я даже подумать не могла, что пенка может быть такая ) Я очень довольна.
Ответ дляРоза в вазі
Вам кремові структури для стайлінгу підійдуть.
Зараз користуюсь Трісаме для укладання та від Мароканоїл, але їх потрібно вичавити за обʼємом з фасолину, бо більше буде як жирне чи злітатися.
Потім укладаю феном на браш - волосся тонке та пористе. Якщо не висока вологість, то прямими залишаються до кінця дня.
Ласковая_львица• 10 января в 17:46
Ответ дляtereska
Можна фото засобу? Люблю саме кремові структури