Ms. Анонимная• 10 января в 18:24
Ужин. А что у вас?
Теща дочки• 10 января в 18:45
Посты 8 и 9 наглядно демонстрируют, чем здоровый человек отличается от Алины, или как ее там🤣🤣🤣
ДеньгиНеСдаю• 10 января в 18:56
Ответ дляФизрукая
Завтра на сутки, света нет, 25 этаж, продукты внизу у консьержа. Я их просто не смогла поднять до своего этажа.
Какой там ужин, мне бы хоть на завтра что то приготовить. Ужин, обед мой- лежу в темноте в кроватке.
У мене на такий випадок заначено пару банок паштетів, тушонка, молоко тривалого зберігання, пластівці, суха картопля пюре типу Мівіни.
На газовій туристичній плитці гріємо воду або молоко і є їжа.
Але у нас тільки 9 поверх, ходити легше.
Г@Л@В@ломка• 10 января в 18:57
Ответ дляПотішаюся
Приготовила фри картошку, и котлеты в аэрогриле
Покажіть картоплю
Котомафия• 10 января в 19:04
Борщ зварила( щось із запізненням, повинен був на обід, але на вечерю) і пюре зварила, свинину протушкувала, салат овочевий. Хто що хоче, те хай і їсть. Ще хочу желе « бите скло» зробити, захолодає якраз. Але хз як з тими відключеннями буде захолодати.
Бабка_в_кедах• 10 января в 19:08
По суботам варю бульйон з домашньої курки.З ранку як поставила,то в 17 іла,якраз вечеря.Ще варила кус кус і робила салат з зелені і овочів
Колдунья-вещунья• 10 января в 19:28
В холодильнику є крученики з сиром, холодець, котлети, гречка, овочі. Дитина йшла з тренування,купила собі в Габарі боул с креветками і салат Цезар)))
Куколка-мяуколка• 10 января в 19:38
Картопля в мундирі, холодець, квашені огірки, маринований перець.
Потішаюся• 10 января в 20:20
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Покажіть картоплю
Вже з´їли. Троє дітей і чоловік