Поміркована думка• 10 января в 21:21

Брат після весілля зовсім забув про батьків

Дівчата, порадьте, як бути. Брат одружився і наче викреслив нас із життя. У мами був інсульт, він приїхав лише двічі. Татові 68, йому потрібна допомога, він дуже чекає на сина... 🙁
Я розриваюся між своєю сім´єю та допомогою батькам, тягну все на собі, а брат постійно зайнятий. При цьому до тещі вони з дружиною катаються кожні вихідні..
Не можу зрозуміти,це він став таким байдужим чи невістка віддаляє його від рідні? Обидно за батьків до сліз, що син став таким чужим.
На циголках• 10 января в 21:21
Своей жизнью занимайтесь. Не ваше это дело.
Я_и_моя_собака• 10 января в 21:22
Треба потерпіти.
Час розставить все на свої місця
Чарівне зіллячко• 10 января в 21:23
А что он говорит? Вы передавали ему, что родители расстроены?
Леплю из пластилина• 10 января в 21:23
Поговоріть з ним наодинці, і скажіть те, що написали тут.
Голодаю• 10 января в 21:26
Позвонить и напрямую сказать все что вы думаете по этому поводу . Дно конечно когда так дети себя ведут по отношению к своим родителям
Готова до другої• 10 января в 21:26
А как ваши родители к невестке относятся? Если косо смотрят и задают вопросы ’когда дети’, то ей с ними сложно проводить время и соответственно она не хочет ездить. Что, впрочем, не объясняет, почему ваш брат сам не приезжает хотя бы раз в 2-3 недели.
Попытайтесь деликатно с ним об этом поговорить. Если не подействует, то пусть родители спросят. Больше не вижу вариантов.

Как человек, я с вами согласна, к родителям нужно приезжать хотя бы иногда и регулярно звонить. Если, конечно, родители адекватные и готовы к диалогу.
ЛолитаНеРазлита• 10 января в 21:26
Что бы там невестка ему не говорила, у него есть своя голова на плечах.
Бабо-лебідка• 10 января в 21:27
Ответ дляНа циголках
А батьками хто займатися якщо кожен своїм?
автор Поміркована думка • 10 января в 21:27
Ответ дляЧарівне зіллячко
Казала звісно.
Але відповідь одна: ми зайняті, у дружини були плани, заїду наступного тижня. І так постійно🙁
Звезда в шоке• 10 января в 21:28
Не стоит тут обвинять невестку. Она его на цепи не держит.
Покорительная• 10 января в 21:29
Такое на ровном месте не бывает. Обычно что посеешь, то и пожнешь
автор Поміркована думка • 10 января в 21:29
Ответ дляГотова до другої

Батьки до невістки ставляться дуже добре, ніколи не лізуть з порадами, не допитують про дітей і завжди чекають з гостинцями. Мама її як доньку прийняла
Love_Love_Love_• 10 января в 21:29
Ответ дляНа циголках
Ваші батьки це теж не ваше діло і не ваше життя?
Мрії у вирії• 10 января в 21:32
Мужчины не переносят разные болячки. К свекрови ездила в больницу, ухаживала после операции я. Муж максимум раз в месяц. Но она мне с детьми в свое время хорошо помогла, так что я должна была долг отдать.
Говорю-балакаю• 10 января в 21:33
Ответ дляПоміркована думка
Казала звісно.
Ну вставте йому пі..лей, а не просто скажіть
Я не в теме• 10 января в 21:33
Ответ дляНа циголках
Это ее дело как раз, это брат автора и ее родители
автор Поміркована думка • 10 января в 21:33
Ответ дляЗвезда в шоке
Я не звинувачую невістку, вона живе як їй зручно. Питання до брата? як можна знати, що батькам важко, і просто не приїжджати? Це його вибір і його совість. Мені просто по-людськи шкода тата й маму🙁
Шеллар• 10 января в 21:34
От хто обісрався? Невістка! Дарма, що її вдома нема.
Ваш брат виріс поганим сином, питання чому не допомогає і не відвідує задавайте йому. Не було б дружини, то відмазка була б робота, друзі, Луна в козерозі.
Я не в теме• 10 января в 21:34
Ответ дляПоміркована думка
У брата есть бронь кататься к родителям?
На циголках• 10 января в 21:34
Ответ дляБабо-лебідка
У него своя семья. О ней и должен думать. И не золовкино это дело, к людям лезть
Я не в теме• 10 января в 21:34
Ответ дляНа циголках
Она не лезет,ей обидно
На циголках• 10 января в 21:35
Ответ дляЯ не в теме
Ага. Ещё одна сестрица
Тракторні війська• 10 января в 21:35
В чому саме татові потрібна допомога? 68 це не такмй вже й старий чоловік я б не хотіла, щоб мої молоді діти всі вихідні проводили у нас з чоловіком. У них своє життя. Зараз є телефони, спілкуватися можна дистанційно.
Дама_с_коготками• 10 января в 21:35
Ответ дляПоміркована думка
Батьку всього лише 68 років. Матері +/- стільки ж.
Невже їм потрібна постійна допомога?
Прибираю щодня• 10 января в 21:36
Ответ дляПоміркована думка
Ви правильно сказали, це його вибір.
Я не в теме• 10 января в 21:36
Ответ дляНа циголках
Ага. Ещё одна сестрица
Вы читали автора? Она ездит помогает, у мамы инсульт был. Это не нормально,не проведывать родителей и не помогать им.
На циголках• 10 января в 21:37
Ответ дляЯ не в теме
Смотря какие родители. К хорошим едут. А если не едут, значит знают почему
автор Поміркована думка • 10 января в 21:38
Ответ дляДама_с_коготками
Невже їм потрібна постійна допомога?
У тата видалена щитовидка і вистачає інших хвороб, йому справді важко. Плюс мама після інсульту на ньому. Я не прошу брата жити у них, але елементарна допомога по дому зараз потрібна.. Мені одній все це тягнути складно, а батькам просто хочеться уваги сина😞
Звезда в шоке• 10 января в 21:39
Ответ дляНа циголках
Я не верю что родители хорошо относятся, а сын вот просто так не едет в такой серьезной ситуации.
Я своим плохим родителям, и то помогаю если вдруг что со здоровьем.
Я не в теме• 10 января в 21:39
Ответ дляНа циголках
Бред