Гарнюнька• 10 января в 21:52
Дівчата, як цюю штуку відремонтувати? Дякую
Невидимка Майя• 10 января в 21:57
Вона розкривається, по бокам по стику розіжміть, потім вставте з двох сторін цей штурок і защолкніть назад
Не служанка• 10 января в 21:57
Цепочка для жалюзи, она продается отдельно. Если нет возможности соединить.
из желе я• 10 января в 22:00
В любом строительном продается на метры за копейки. Оперативно скотчем.
Печальки.нет• 10 января в 22:01
Напланетянка• 10 января в 22:10
Я наклала одну на одну і зв´язала білою ниткою , думала буду в Епіцентрі і куплю та забула, вже пару років як )
Видящие_помогите• 10 января в 22:54
Оо, я тонкою шовковоою ниткою зв´язувала, але все одно не надовго. Так і висить розірвана, але у мене в такому місці що не заважає роботі їх